• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

8. května 2017 
holky zkoušely jste některá, nechat těstoviny v omáčce přes noc? jaký to bude, nenasajou všechnu omáčku do sebe? vařím manžovi do práce a oni si to tam jen ohřívají a mají mít těstoviny, tak jestli to můžu hodit do jednoho hrnce.. díky :slight_smile:
2. lis 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana no asi zalezi jaky, spagety asi ne,kolinka vic,ale pokud to vylozene nezamichas,tak by to melo byt OK
2. lis 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek jako že špagety to nenasajou, myslíš?
2. lis 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana no beru to podle toho,kdyz mam ke spagetam omacku,tak je jim pomalu suchy a pak zbyde omacka,do kolinek se me to krasne vsakne
jen nechapu,jak maji mit testoviny,to ji mjako v praci ucujou,co na obed :sweat_smile:
a co to dat do dvou vanicek?
2. lis 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek ne, oni jí venku a jen si to ohřívají, pracují v podstatě na samotě, a mají jen jednu plotýnku a aby stíhali si to aspoň ohřívat, tak aby to bylo v jednom hrnci :slight_smile:
2. lis 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana Trošku ta omáčka zhouste jak to vcucne trochu vody, ale jinak se tomu nic nestane, když dcerkám nechávám těstoviny s omajdou na další den, tak to taky často smíchávám a nic mě to neudělá, jen je to hustší.
2. lis 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deyana určitě to taky prckovi nechávám na druhý den smíchané, klasika rajskou, kuře a smetaně, šup do jedné misky na ohřátí na druhý den.. ani mě nenapadlo, že by to bylo jiné...ty těstoviny, když už jsou uvařené, tak už si vodu nasákly :grinning: , víc nepoberou:slight_smile:, klidně to dej dohromady
2. lis 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
díky holky :slight_smile:
2. lis 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny poradte prosim
jak se vybira ananas? dycky naky vyberu v domeni,ze bude dobry a pak mam pocit,ze zeru drivi :rolling_eyes:
2. lis 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. lis 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 zapomela jsem dodat CERSTVY :grinning:
2. lis 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa já ti nevím..ale včera jsme jeden měli a byl super..
2. lis 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa já vím, ale já mám skore tak jeden dobrej na tři blééé...asi by měl být měkký, tmavší...nevím...
2. lis 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa když jde lehce vytrhnout list ze středu měl by být dobrý
2. lis 2011 ve 20:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mamkamarketa nesmí jít moc lehce ale když nejde vytáhnout tak je zase nezralý
2. lis 2011 ve 20:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 diky a barva? :grinning:
2. lis 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa jéééžiš to nevím :grinning: tak poznáš jakej je ne?
2. lis 2011 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa přesně jak píše@weri1 , já teda ještě koukám na to, aby zespodu neplesnivěl, to se mi taky jednou podařilo koupit a barva, já kupuju žlutý, ne zelený:slight_smile:

u nás dneska rýžová polívečka a bramborové knedlíky plněné uzeným a špenát..
2. lis 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dneska jsem nevarila
2. lis 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kristi - jeje, to bych si mooc dala! A nebo tatarák :grinning: Ale musím si ještě min půl roku počkat :frowning2:
2. lis 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eyael no jo, to ti nezavidim teda......musis vydrzet a pak si to o to vic uzijes.....jako tatarak jsem zacala jist az tak pred dvema lety, clovek se k tomu musi proste nejak odhodlat....stejne jako smradlavy syry,olivy, sushi atd....
2. lis 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi - vydržím :wink: mimísek za to stojí :wink: o to víc se mám na co těšit :slight_smile:
2. lis 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my si dáme dneska květákové placičky a ke sváči asi uděláme čokoládové muffinky:slight_smile:
3. lis 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí závitek s rýží a štrůdl
3. lis 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska bez vaření prababička nás pozvala na obídek , bude cigánská pečeně se švestkami a gnochi a poblívka z hovězí oháňky :wink: a koláčky s dýňovou marmeládkou :wink:
@kristi vy padá to užasně :wink: to musela být bašta :wink:
3. lis 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka pak po kom to dítě je, že :grinning: hele hoď sem fotku tý tvojí prababi, to mně fakt zajímá...
3. lis 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka to je manželova babi , prababi našich kuřátek :wink: a hle tady ji máš s Karamelkou loni v létě :wink: na druhé jsme s brababi Maruškou moji tetou Simonou a Manželovou maminkou Milenkou :wink: takže= prateta, máma babi a prababi ;.) a malá Karamelka :wink: :dizzy_face:
3. lis 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka čupr holky...naší prababi je skoro 85, sice peče, ale že by uvařila tříchodový oběd, to ani náhodou... a už moc nechodí. sice vyleze do schodů ke tchýni (mojí) ale s největším sebezapřením
3. lis 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hrachovka, rýžový nákyp s meruňkami
3. lis 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka naše má 77 let a klidně vyšlápne Lysou horu :grinning: byla se svý přítelem v tatrách na brusinkách takže máme zavařené :wink: a jinak peče užasné cukroví a dortíky :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tvoje prababi má uctihodný věk klobouk doů :wink:
3. lis 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek