Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

aaadus
30. lis 2011

@kammka únava je šílená a nic s tím člověk neudělá. Já padala do postele s malým v 7 a ve 3 ráno už jsem byla vyspaná 😒 Buď ráda, že do sebe něco dostaneš, já jsem nebyla schopná ani pít natož jíst

brusinka.pusinka
30. lis 2011

dnešní mňam 😀

bulinka
30. lis 2011

@zuhur smetanovo špenátová omáčka hmm to zní dobře, prosím jak ji děláte?

kammka
30. lis 2011

@aaadus v pondělí jsem odpadla v půl desátý, a byla vzhůru ve 4, částečně i kvůli čubě, která vyštěkávala oknem nějakou kočku.. šla jsem ji tam asi 3x umravnit a pak zabrala na dvacet minut před budíkem... a byla jak zbitá.. tak jsem včera vydržela do svých obvyklých půl jedenáctý a bylo to ok...

aaadus
30. lis 2011

@kammka já teď mám opačný problém - večer nemůžu usnout a ráno se probrat 😀

handm
30. lis 2011

ahoj, my dneska rizoto s kuřecím masem 🙂

power700
30. lis 2011

My máme dnes žemlovku 🙂

sarunatko
30. lis 2011

@kammka Ty tvoje těhotenský chutě mi připomínají mně - já jsem ze začátku jela jenom na broskvích a později jsem každý večer musela mít celé pomelo 😀

sarunatko
30. lis 2011

Jinak my dneska zbytky od včerejška a zeleninová polívka s kapáním.

zuhur
30. lis 2011

@bulinka celkem jednoduše - rozpustím si v kastrolku mražený špenát, přidám smetanu, trošku, soli, kdo může tak pepře a podle nálady dávám jednou česnek jindy ne a nakonec ji zahustím kostičkou taveného sýra. Baštíme s těstovinami a krůtími nebo kuřecími kousky opečenými na pánvi 😉

zuhur
30. lis 2011

Dnešní mňamina - bramborové knedlíky plněné uzeným s červeným zelíčkem.

sarunatko
30. lis 2011

@zuhur mňam, můžu se stavit? 🙂

weri1
30. lis 2011

@zuhur tohle jídlo miluji 🙂

weri1
30. lis 2011

@brusinka.pusinka jídlo taky vypadá moc krásně a lákavě 😉

anieanne
30. lis 2011

L obědu dojídám frbr, k večeři asi nějaké těstoviny s omajdou.
@brusinka.pusinka Mě na každém tvém těstovinovém jídle fascinují ty těstoviny, nemůžu přijít na to, co jsou zač 😀
@kammka Tak ať tě to brzy pustí... Já teď ze začátku zase mohla jen salámy a chleba, vše ostatní se mi vracelo. A pak se to cca 12tt zlomilo, a teď zase nemůžu salámy vidět, zato ujíždím na jogurtech 😀 A co fakt nemůžu, jsou omáčky, ty mě hodně kopou. No a nejhorší je špenát - vždycky jsem ho mohla na kila, a co jsem teď těhu, tak ho jen cítím, a mám co dělat, abych neběžela...
@zuhur Taky miluju, mňam mňam 🙂

bulinka
30. lis 2011

@zuhur Moc děkuji, zítra vyzkouším 🙂

bulinka
30. lis 2011

My máme dneska zeleninový vývar s masovýma kuličkama a bramborovou kaši s masovýma koulema 😀

brusinka.pusinka
30. lis 2011

@anieanne obyčejné špagety, a kolínka domácí z malé dílničky 😉 kupuji po pytlích jednou za 2 měsíce 😉 😀 bezvaječné 😉

anieanne
30. lis 2011

@brusinka.pusinka Aha, tak to budou ta kolínka, na které nemůžu přijít 🙂 Vypadají jako velká céčka 🙂

zuzi82
30. lis 2011

@aaadus @kammka Nevolnosti se mi naštěstí téměř vyhly a tohle těhotenství nemám ani nijaké zvláštní chutě, ale ta únava je otřesná. Ale alespoň už s ní nijak nebojuju a prostě,když jsem po obědě unavená, tak spím. Malý spí v postýlce, tak já zalehnu na gauč. 😀 A když jsem čekala Matěje, ujížděla jsem na jablkách.

@kammka A tebe obdivuju, že zvládáš ještě hospodářství. My máme jen králíky a teď je veškerá péče na manželovi. Já kromě cukroví a Matěje nic víc nezvládám. 😅

kammka
30. lis 2011

@zuzi82 já zmáknu fakt jenom sebrat vejce.. nic víc..... úplně na mně jdou mdloby, že třeba budu muset škubat kachnu nebo zabít králíka a tak... hlavně to škubání, který dělám běžně, bych teď asi nedala...
teď, co je tma když dorazím dom z práce, si tatínek dělá kolem zvířat všechno sám...

kammka
30. lis 2011

@zuzi82 jo a ještě moje drahé kočky a pes.. docela mi smrdí ty jejich konzervy.. ☹

zuzi82
30. lis 2011

@kammka A to buď ráda, že už máš Fanynku velkou. Myslím, že se s aaadus shodneme, že mýt takový pokaděný zadek je taky žůžo. 😅

aaadus
30. lis 2011

@zuzi82 jo pokaděný zadek je fakt lahůdka 😅 To je ještě jediné díky čemu po ránu objímám wc 😝
@zuzi82 @kammka jo já jsem u malého ujížděla na kakau a vánočce, to jsem snídala každý den 😅 😀

zuhur
30. lis 2011

@sarunatko no obávám se, že tentokrát bylo akorát pro mě a manžela, ale příště klidně - udělám toho víc 😀 😉

misicka455
30. lis 2011

čočka na kyselo, vajíčko chleba 😀

gab7
30. lis 2011

tak dnes jsme si uvařili k večeři 🙂 čevabčiči s bramborem 😉 .děti měli oběd ve školce,škole.my s taťkou až nyní doma 🙂 🙂 🙂 tak to byla rychlovka.

gab7
30. lis 2011

@misicka455 mňam čočka 🙂 ,děkuju za tip 😉

miskadis
30. lis 2011

Knedlíky plněné uzeným masem a zelí. Jsem to zase neodhadla a máme to i na zejtra 🙂

zuzi82
30. lis 2011

@kammka @aaadus Když jsem to tu psala, ještě jsem netušila, co mě čeká v postýlce. Dnes to měl až na zádech, takže šel rovnou do vany, oblečení do pračky a povlečení taky. Fůůůůj! 😀