• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

19. ledna 2017 
my taky špagety ale s cibulovou omáčkou a cherry rajčátky... a možná přidám i trošku vysmažené slaninky :slight_smile:
7. pro 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff, holky, blíží se poledne a já netuším, jak do sebe dostanu oběd, no něco musím, mám malou doma a z výchovných důvodů.... jídlo by bylo, ale jak to do sebe dostat...dýňová polévka s červenou čočkou a dušená vepř.sdíčka na smetaně s knedlikem...
7. pro 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzi82 @peroli holky ze bychom se na tech spagetach nejak domluvily?:grinning: my je mame dneska taky:slight_smile: ale s maletym masickem a rajcatky:slight_smile:
7. pro 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramboračka, čočková kaše s opečeným párkem a kyselou okurkou
7. pro 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 já mám pocit, že ty ořechy jsou snad všude. Kakaovýho myslím nic nedělám, ale uvažovala jsem, že tentokrát udělám dvoubarevný linecký.
7. pro 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás dneska špagety nejsou :grinning: .my dnes máme francouzské brambory :wink:
7. pro 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur Tak já jsem ze svých druhů spočítala asi 10, kam ořechy ani kakao nedávám. A když tam přijde navrch čokoláda, tak Matějovi dělám bílou. A Matěj může mandle, ty máme vyzkoušené. :wink:
7. pro 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my včera hovězí vývar s nudličkama a dneska vepřovou krkovičku pečenou se slaninou, mrvičkou a petrželkou s brambůrkem.. a na zítra chce manža fr. brambory, ale já bych si dala třeba lívanečky:slight_smile: tak a jdu vás dočíst, holky...
7. pro 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur ja delala dvoubarevny linecky,ale jeste neni slepeny :grinning:
dneska losos s testovinami
7. pro 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás dneska bramboračka a mexické fazole s chlebem :wink: a pekly jsme a pekly a budeme zítra pokračovati :wink: :grinning: a máme novou zástěrku od prababinky naši prní do školky :wink: :grinning: tak ji zacvičujeme na pečení :wink:
7. pro 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
lasagne
7. pro 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka to ti zavidim,takovou pomocnici, u nas malej max otevre lednici a rve,ze neco chce :grinning:
7. pro 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moudivlacek Díky ona ráda vaří a pomáha odmala sedí na lince a pomáhá :wink: a ujídá :wink: a neboj dočkáš se :wink:
7. pro 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka to sezení na lince a hlavně ujídání znám moc dobře :grinning:
7. pro 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, mně je na nic... po poobědním šlofíku sice ok, jely jsme na nákup a já si koupilaa mexický salát, ale jaak jsem ho snědla, tak zas nic moc...

@aaadus kdy to skončí???

já si na to pečení vůbec netroufám..tady je takovej binec... si nedovedu představit, jak stojím nad těstem a válím a vykrajuju a strkám do trouby a z trouby..brrrr..... :cry: :confounded: :frowning2: :unamused:
7. pro 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Kašli na to, hlavně ať tobě je líp. Napéct si přinejhorším necháš v cukrárně :wink:
7. pro 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka musíš věřit, že brzy. Každodenní bléééé mě přešlo kolem 15-16tt. Teď je bléééé max. 1x za týden. A dnes ráno v autě když jsem jela na KO a byla jsem jakási nervní
7. pro 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka a na pečení se vyprdni. Včera letělo první cukroví do koše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka já taky nepeču, nic si z toho nedělej, je mi špatně, teď se budeme stěhovat, objednala jsem kilo cukroví jen aspoň nepřibereme, ale je pravda, že jedeme k našim na vánoce
7. pro 2011 v 19:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka a když jsem byla v tvém týdnu tak mi taky bylo ouvej, no mě bylo ouvej do 4 měsíce, celodenní nevolnosti, hrůza
7. pro 2011 v 19:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1
@aaadus já vůbec nezvracím..
ale motá se mi škeble, je mi nevolno..
a cukroví peču každý rok minimálně 5 druhů, což o to, není to moc, ale mně to strašně baví a cukroví miluju...
no uvidí se, máme tu naštěstí celkem vlhko, tak to změkne rychle..
7. pro 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka tím tuplem bych se na to vykašlala, ať sebou nesekneš
7. pro 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka já ti klidně krabičku cukroví přivezu, není to daleko :wink: hlavně odpočívej ať je mimouš i ty v pořádku!!! Držím palce.

dnes bulgur s vepřovým masem a dušenou zeleninkou
7. pro 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
udělané těsto na linecké-budem dělat zítra a dnes jsem na zítřek udělala ještě koprovku :slight_smile: ....

jinak dnes byla čočka a volské oko:slight_smile:
7. pro 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka taky jsem to tak měla. Hodně pij čistou vodu maximálně s trochou citronu. A fakt lež, já měla tuto krizi jen naštěstí 3 týdny. Snad ti to brzy přejde
7. pro 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 mohla bych tě poprosit jak děláš špagety s tuňákem? Děkuju moc!
7. pro 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 ale jestli je alergik, tak perníčky moc ideální taky nejsou, přece jen je tam to koření a med....
7. pro 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čočková polévka, špenát s bramborem a vajíčkem
8. pro 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás dneska rizotko s kuřecím masem
8. pro 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás rizoto s vepřovým masem - a snad upeču nějaký rohlíčky :grinning:
8. pro 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek