Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

reruna
6. led 2012

ttak nakonec jsem zjistila, že nemám strouhanku a budou teda špagety s boloňskou omáčkou

aaadus
6. led 2012

S dovolením jsem doplnila seznam receptů, snad se @zuhur nebudu zlobit. Ale při klidovém režimu jsem se jaksi nudila 😅
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/seznam-r...

zuhur
6. led 2012

@aaadus nebudu. Naopak jsem ti vděčná. Já jsem to při tom stěhování totálně nezvládala.

handm
6. led 2012

Ahoj, my dneska zapečená brokovnice s mrkví a bramborem v lučině 🙂

moudivlacek
6. led 2012

bramboraky

ronyx
6. led 2012

Uzené se zelím a knedlíkem 😉

eriska
6. led 2012

u nás dneska taky rychlovka, gnochci (či jak se to píše 😅 ) se špenátem, šunkou, taveňákem ve smetanové omáčce..

zuzi82
6. led 2012

My dnes kotletka se zeleninou po uhersku s rýží. Bylo to dobré, ale já na jídlo neměla vůbec chuť, takže celou mojí porci rýže snědl Matěj. Nechápu, kam to dal, ale i s tím svým měl skoro celý sáček rýže. Otesánek. 😀

jimmy1
6. led 2012

špenát, brambor, vepřová pečeně

falca1
6. led 2012

@zuhur no na palačinky zatím ne, ale pekla jsem piškot a zkusím zmrzlinovou bombu 😀 😀 😀

pelenka
6. led 2012

Holky, jdu na brusinčinu banánovou buchtu, nevíte, na jak velkou formu/plech to je?

pelenka
6. led 2012

Jinak já dnes po dlouhé době vařím k véče vepřové s Uncle Ben´s omáčkou a rýží a na zítra budou játra na roštu s hranclema. Přes týden žiju stylem mražená zelenina na pánev, víc nestíhám (bohužel to na mě vidět vůbec není🙂

kukynka2
6. led 2012

holky naše NIKOLKA má zítra 3 narozeniny a tak jsem poprvé ač jsem cukrářka udělala dort z modelky 😕 omluvte kvalitu dortu,ale fakt s modelkou jsem dělala prvně 😅 😀 na škole jsme dělaly jen růžičky 😉

mamkamarketa
6. led 2012

zeny,potrebuju poradit prosim...
moje domaci pekarna dela i testo na testoviny,jenze ja nemam ten pristroj,ktery je ''vytvaruje,nakraji'' da se to i bez toho? vubec nevim jak se s takovym testem da pracovat.
diky

reruna
6. led 2012

@mamkamarketa nikdy jsem nezkoušela, ale vím, že mamka, když dělala domácí nudle, tak to těsto vyválela na tenko, nechala uschnout na utěrce a pak nakrájela nožem

mamkamarketa
6. led 2012

@reruna jo? asi se ptam jak blb,ale to se necha usnout a tim to hasne? pak se to jen uvari?
celkem bych to chtela vyzkouset a koukala jsem ty stroje na testoviny stoji 2000-4000 coz se je faakt moc 😖

pelenka
6. led 2012

@mamkamarketa nebláááznííí, strojek seženeš kolem 300 Kč

reruna
6. led 2012

@mamkamarketa nevím jaký strojek máš na mysli, mamka má doma takový ten obyč jak dělá nudle do polívky, ten určitě stojí pár korun... a jo - nechá se to uschnout a pak se to uvaří

mamkamarketa
6. led 2012

@pelenka to joo, ja myslela takove ty na lasagne, kolinka a pod

mamkamarketa
6. led 2012

@reruna diky za info se ptam jak hnup 😅

berenika39
6. led 2012

@mamkamarketa hele
http://www.srovnanicen.cz/q/strojek na nudle/
a moje babička to dělala jak píše reruna. vyválet hooodně na tenko, na utěrky usušit, pak ty placky nakrájela na proužky, proužky položila na sebe do vrstvy a tenkým nožem odkrajovala nudle - do polévky. širší byly jako nudle s mákem a čtverečky byly fleky.

zuzi82
6. led 2012

@mamkamarketa Já mám takový obyč strojek na vyválení a ten byl teda hodně levný (asi tak ty 300 Kč), jinak když děláš domácí lasagně, tak uděláš těsto, vyválíš do tenka, buď strojkem nebo válečkem, necháš trochu oschnout nakrájíš a rovnou naskládáš do misky s masem a nebo necháš uschnout a schováš na později. 😉

mamkamarketa
6. led 2012

@berenika39 ha zeno dekuju 😵

mamkamarketa
6. led 2012

@zuzi82 dekuju. pokusim se o lasagne pres vikend 🙂

berenika39
6. led 2012

@mamkamarketa jo a já tě poprosím, můžu do IP? potřebuju info o robotovi🙂. dík, jdu písnout.

mamkamarketa
6. led 2012

@berenika39 jasny 😉

miskadis
6. led 2012

kulajda, knedlíky plněné uzeným masem a zelí

kammka
6. led 2012

kolínka se špenátovou majdou a kuřecími kousky... je toho i na zítra, akorát mi dcera po návratu oznámila, fůůůj, špenát nejímm..a chlap se vrátí až na noc, tak nevím, kdo to bude jíst... 😒

nikiii
7. led 2012

My dneska tvoříme domácí pizzu.