• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

22. března 2017 
my dnes máme těstoviny se špenátem a kuřecí, a ze včerejška fazolovou pélevku
14. led 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. led 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pelenka jo a jaký budeš mít? Máme tefal steam cuisine :wink: a našla jsem tady nějaké recepty :wink: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=40464
zrovna tam vařím brambory,zeleninu a kuřecí plátky :wink:
14. led 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peroli jéééé Péti bylas rychlejší :grinning:
14. led 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska nevařím :slight_smile:,vaří manžel a prý je to překvapení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukynka2 Peti a už jsi ho někdy použila? jak seš spokojená?
14. led 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás bude dneska taky špenát,ale klasicky s vajíčkem a knedlík nebo brambory a kuřecí vývar se zeleninkou a nudlemi
14. led 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajula u nás bylo jednou takový překvapení nepoživatelný :grinning: :grinning: :grinning: ale měla to být večeře.. smíchal sardinky, kyselý okurky (oboje v pohodě) a k tomu přidal olivy a já nevím co ještě a moooc mu to chutnalo.. já to mám všechno taky ráda ale dohromady mě to nějak nelákalo :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kukynka2 Vybrala jsem Gallet, byl v akci a má hodně pozitivních recenzí, tak jsem zvědavá. Primárně ho beru kvůli příkrmům a sterilizaci, ale vzhledem k tomu, že jsem zeleninožrout, tak počítám, že u nás využití najde:slight_smile:. Takže za receptíky díky moc, něco vypadá dost zajímavě:slight_smile:
14. led 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pelenka určitě budeš spokojená :wink:
@peroli Péti jj děláme v něm hodně zeleninu nebo i brambory a opravdu mňamka jen jsem dnes maso zkoušela poprvé a teda bylo výbornééééé třeba čerstvá brokolice v parním hrnci je výborná posypeme sýrem a brambůrky k tomu mňáááám :slight_smile:
14. led 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska nebyla na nic absolutně chuť, takže jsme to vyřešili vločkovou polívkou ze včera a pak jsem udělala super barevný těstovinový salát :slight_smile:
14. led 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukynka2 Peti tak mě to jídlo moc nechutnalo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: radši jsem se měla držet plánu A a udělat vepřo knedlo zelo..
14. led 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dnes měli polévku s játrovými knedlíčky a jahodové knedlíky z tvarohového těsta :wink:
14. led 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dnes hovězí plátky zapečené s jablíčkem a sýrem a rýže
14. led 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peroli hmmmm a tak dobře to vypadalo :confounded:
14. led 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my včera plesali, tak dneska k obídku kebab v tortile od arabáků z náměstí, k večeři se dodělávají zapečené brambory se zeleninkou, večer zase plesat, zítra jsme pozvaní na svíčkovou ze srnce ke strejdovi..jooo, darovat masko příbuzným se někdy i vyplatí:wink:
14. led 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eriska My taky včera plesali a já ráno jela na těhu plavání, tak oběd byl zcela nenáročný. :sweat_smile:
14. led 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Máte některá vyzkoušený dobrý mrkvový dort?
14. led 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeudi nebo černý pivo, to taky zkaramelizuje :slight_smile:
14. led 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna já ten recept na placičky ani nečetla, jen se mi líbily :grinning: nj, jen pár hodin namočená cizrna, to bude tvrdá :confounded: já ji běžně namáčím aspoň na 12 hodin, klidně ale nechávám namočenou i 24 hodin a pak vařím v papiňáku 45 minut, je to jediný způsob, jak bývá krásně máslová :dizzy_face:
14. led 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: my dnes měli salát z těstovin, paprik, okurky a mrkve, k tomu z mletého hovězího placičky, na nich volské oko a k tomu česnekový dip z bílého jogurtu, zakysanky, oleje, citr. šťávy, česneku a koření. Byla to mlska :dizzy_face:

Jo a mladej se mi na nočky od @zuhur vyprdnul, plival je :confounded: Tak dostal obídek ze skleničky a byl spokojenej, lumpík jeden :grinning: A nočky s omáčkou z mraženého lesního ovoce snědl manžel :grinning: Jen si to tedy pořádně osladil a vylepšil lžící zakysanky :wink:
14. led 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás fazole s chilli a kuřecí polívka. Co zítra?
14. led 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terryfox ony to totiž nejsou nočky, ale plněné ovocné knedlíky, ale @kammka si je takhle upravila. Každopádně Jindra sní tak jeden a půl a pak už si dá taky radši něco jiného. Zato já a manžel se ji můžeme "užrat".

My jsme dneska měli kuřecí vývar a pečené kuřátko s rýží.
14. led 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka Nemas, prosim, nahodou v rukavu nejaky receptik na sumecka africkeho?:wink:
14. led 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mohla bych vás poprosit o recept na čevabčiči (jak připravit maso) a na nějaké kapustové placičky? Mám hroznou chuť na kapustu a přemýšlela jsem nad nějakými placičkami.
My zítra budeme mít pórkovou polévku a podle chuti ráno buď obalované žampiony nebo koprovku :slight_smile:
14. led 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur to je fuk, s těstem se dá nakládat různě :wink: mně to chutnalo, manžel říkal, že by osladil i to těstíčko na noky, on hrozně rád sladí a solí a vede se mnou válku :grinning: já jednoduchý rafinovaný bílý cukr pokud možno nahrazuju složitějšími cukry, což zrovna nevítá :grinning: prcek má nejraději zeleninu a bramborem, těstovinami nebo rýží, vařím furt dokola jedno a to samé s mini obměnami, které znamenají obohacení masem, žloutkem nebo zajímavou zeleninou :sweat_smile: Novinky nepřijímá s nadšením, já ani moc neexperimentuju, jí velmi zdravě a vypadá, že mu to vyhovuje :wink: Ale byl by asi raději, kdyby papal jen rohlíky a chleba, jedno jestli kupované, nebo domácí, hlavně, ať je toho hodně :grinning:
14. led 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenam čevabčiči chystám jako na normální karbanátky, jen tam přidám koření čubrica od Avokáda a pak dělám šištičky a bud smažím nebo upeču v troubě. A kapustové placičky - povařím kapustu a pak posekám na drobno nebo pomelu a dávám půl napůl s mletým masem a dál jako karbanátky...:wink:
14. led 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka fakt? to taky slysim prvne stejne tak jako me zarazil cukr kdyz sem to cetla ale je to s tim fakt lepsi :slight_smile:diky za typ :slight_smile:
14. led 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous Děkuji. Já tedy zatím ještě nedělala ani karbanátky, ale alespoň vím, jakým mám jít směrem. :slight_smile:
14. led 2012 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek