• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

28. března 2017 
@brusinka.pusinka to vypadá dobře, to bude v týdnu k obědu :slight_smile: ještě jsem nikdy nejedla sušené rajčata
a dnes budu dělat šneky s tvarohem ,ale bez povidel-ty nejíme a marmeládu doma nemám, tak snad se to povede
14. únor 2012 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 já je dělala dnes, s povidly a tvarohem. A když jsem viděla výsledek na plechu ještě před pečením, tak jsem tomu moc úspěchu nedávala. Dala jsem jedno listové těsto - 1 tvaroh ve vaničce. A jak jsem to potom krájela na ty šneky, tak mi to všude teklo a rozhodně to nemělo kulatý tvar :grinning: Jakmile se to ale začalo péct, tak se to zakulatilo a výsledek vypadal o hodně lépe :slight_smile: A myslím, že možná je i to potření vajíčkem zbytečné.
14. únor 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo tak vajíčko by mělo to těsto trochu slepit, ne? já potírám i kraje uvnitř
14. únor 2012 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fazolky v koprové omáčce..
14. únor 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 jak uvnitř? Uvnitř je přeci ta náplň, ne? Nebo myslíš jen ty kraje uvnitř, než to začneš balit do rolády? Já byla ráda, že jsem potřela kraje kolem :grinning: Fakt jsem měla ten tvaroh všude venku.
14. únor 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mlsání je hotové :slight_smile:
14. únor 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@zuhur teda ty jsou překrásný :slight_smile: .....jen se zakousnout :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
můžu poprosit,na které str.je recept na tyhle perníčky.... :wink: .děkuju moc :wink:
14. únor 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gab7 děkuju - jsou na straně 186

Dobře se hledá v těchto seznamech http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/seznam-receptu-z-co-dnes-varite/?post=last Pro ty co neznají - dejte na počítači klávesy ctrl a F - vyběhne vám okýnko kam si napíšete co hledáte a pokud to na té stránce je - tak se vám to barevně označí :wink:
14. únor 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo no jak to čtu tak se mi do toho nechce.. :grinning: .jj myslela jsem ty kraje, tak aspoň vím ,že toho musím dát méně toho tvarohu :slight_smile:
14. únor 2012 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur děkuju moc :slight_smile:
14. únor 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 tak uvidíš, třeba budeš šikovnější :slight_smile: Já si říkala, jestli by nestačil jeden tvaroh na dvě těsta. Ale zase by to asi pak bylo suchý. Uvidíme, co na to majitelka receptu :slight_smile: @brusinka.pusinka
14. únor 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo jsem se zasmála :grinning: já a šikovnější v pečení ? :slight_smile:
14. únor 2012 ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo
@weri1 jestli by to nechtělo tvaroh v papíru, ten je pevnější...
14. únor 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo tak já teda nevím, ale hmota je pevná jak blázen :slight_smile:
@kammka já používám jen papírovej a jak píšu výš...nemá se co roztéct
14. únor 2012 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 já měla ve vaničce, ten je trochu řidší, a jak se tam dalo vajičko, puding a cukr, tak to zřídlo. Ale tekuté to nebylo.
14. únor 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já jsem šikovnááááá.... :grinning: nic nevyteklo
14. únor 2012 ve 22:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
teda ještě mě napadlo, jestli správně čtu, jen pudinkový prášek., ne udělanej puding ...takže tam nemá co zřídnout
14. únor 2012 ve 22:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo pouzit jen tvaroh v papiru ,kostku ne vanicku.Vajicko tam je na potreni aby testo krasne zezlatlo.
14. únor 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 chyba asi byla v tom tvarohu, příště dám v papíru :slight_smile: Jo jo, puding prášek.
@brusinka.pusinka
14. únor 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,u nás dneska konečně žemlovka:wink:)už se na ní mooooc těším..na véču bych chtěla zkusit ty zelňáky a na sváču nějakou brusinčinu bábovku (jestli se teda dokopeme dojít pro vajíčka a mouku :sweat_smile: tady fučí jako o život..
15. únor 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dneska dojídáme zbytky - holky budou mít bramborovou kaši a sýrové smaženky (ty jsme dostaly), a já tam mám zbytek zelí, tak si do něj uvařím flíčky a bude to. Mňam, už se těším.
15. únor 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay @nikiii @zuhur tak ještě reference k dortu,je výborný....

Jinak co se týká vaření,dojídáme zbytky a asi ještě dlouho budeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor povedl se ti a mam na nej velkou chut, urcite se do nej nekdy pustim
15. únor 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Upečenej máme ještě ze včerejška štrůdlík, tak abych nevyšla z pečícího cviku, tak dneska udělám pár pletýnek k večeři :slight_smile: Stejně je tam dneska tak příšerný počasí, že se ven nedá ani omylem :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. únor 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pečené kuře s rýží, okurkový salát se zakysanou smetanou
15. únor 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám v lednici rajskou polívku, poslední porci, taktéž poslední porci boloňské omajdy, pak porcičku špenátu a mísu br.knedlí..takže dnes večer půjdou ty zbylý knedle do mrazáku...
koupila jsem kousíček předního hovězího, bude asi gulášek s houbama a tři kuřecí stehna, to upeču a pak se uvidí...
a ještě budu péct z listového těsta buď šátečky, nebo závin..
aspoň, že už nemrzne, nejvíc času mi poslední dobou zabraly zamrzlý misky všech našich zvířátek, dnes to bude rychlovka...
15. únor 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes asi nic. Lucie zlobí a mě bolí hlava.
15. únor 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarunatko To je asi dneska všude stejný, dneska bych holky minimálně přerazila, když nic horšího :angry: :angry: :angry:
15. únor 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnešní vačení a jěšte syn bude péct tvarohovo makovou bábovku:grinning: fota pak dodám:grinning:
fenyklový salátek s paprikou a ledovým salátem a pomerančový dresink
Humus Cizrnová pomazánka
šťouchané brambory s petrželkou
čevabčiči
pita chléb
15. únor 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@brusinka.pusinka teda, paní, vy se snad doma nudíte:wink:krása, hned bych si dala:slight_smile:
15. únor 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek