• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

22. března 2017 
zdravím, holky, tak já byla s prckem v nemocnici s rotavirama :angry: asi vás ani dočítat nebudu, těch stránek, co jste mi za týden popsaly :unamused:
takže u nás dietně kuře a brambor, kuřecí vývar s knedlíčky z vajíčka a mouky..taťkovi jsme k večeři upekli slaný štrůdl a sladkého nic, prcka by to lákalo:frowning2:
23. bře 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. bře 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka Prosím tě, na jak velkej plech děláš ten tvůj cibulovej koláč?
23. bře 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes pepřové kuřecí se zakys. smetanou a mandarinkama+rýže. Na zítra mám kotlety nebo kýtu....nějakej dobrej a jednoduchej recept?
23. bře 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikiii dělám do dortové formy nebo na menší pekáček :wink:
23. bře 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eriska přejeme rychle zotavení :wink:
@yesu to pepřové kuřecí zní dobře, recept by nebyl? I když mm mi to asi otluče o hlavu :sweat_smile:
23. bře 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka Díky moc, zítra jdu na něj :slight_smile:
23. bře 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím prosím, kde je to tiramisu podle Itala, já to nemůžu pořád nějak najít...
23. bře 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnešní mňam :slight_smile: pečené kuřecí kousky a bramborovo fenyklový salát s dresinkem tisíc ostrovů :grinning:
23. bře 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikiii 378 mám tam receptík na pravé italské tiramisu :grinning:
23. bře 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vepřová pečeně, špenát, brambor, Honzovy buchty podle brusinky :wink: díky za recept, moc se povedly :dizzy_face:
23. bře 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brusinka.pusinka Recept na salát a dresing tu je? vypada i zní to super:slight_smile:
23. bře 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes čočka na kyselo s párkem a o víkendu těžko říct.. dala bych si něco lehkýho bez masa, ale nějak nemám nápad..
23. bře 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pelenka nevím dělám takhle :
ve slupce uvařím brambory 1 brambor na osobu střední,oloupu a nechám vystydnout nakrájím na plátky
na cibulce na olivovém oleji osmahnu na proužky nakrájený fenykl a přidám mražené fazolky baby karotku a kukuřici trochu přisolím a přidávám římský kmín osmahnu na skuz a pak dám do misky a přidám vystydlé brambory a nakrájený salát dochutím solí a pepřem ale ne moc jen tak trošku a připravím si dresink, z majonézy + kečup + červená mletá paprika 1 stroužek česneku a oregano, 1 jogurt nebo zakysanka a cukr ...zamíchám a nechám alespoň 5 minut odležet pak podávám
23. bře 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heaven_angel těstoviny se sýrovou omáčkou a žampiony, nebo kuskus se zeleninou nebo na sladko, bramborové šišky s cibulkou(nebo na sladko) a nebo halušky se zelím,noky s vajčkem a okurkou,pohankové rizooto s hřibami, květákové placičky:slight_smile: smažený celer .-D
23. bře 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dnes mame jeste plnene br. knedliky :dizzy_face: a zitra bude rajska s testovinama, v nedeli zatim nevim :slight_smile:
23. bře 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zítra karboše a bram. kaše a v neděli buď azaně nebo špagety:grinning: polévku asi písmenkovou :grinning: a bílou česnečku
23. bře 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heaven_angel : testovinovej salat :slight_smile:
23. bře 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka : nad spagetama jsem taky premyslela :grinning:

tyjo..... karbose :dizzy_face:... mohla bych udelat v nedeli holandske rizky :grinning: :sunglasses: :slight_smile: s kasiiii :dizzy_face:, a okurkovej salat, mnammmm, zeptam se manzi :grinning: :slight_smile: ja musim v nedeli neco co zbude i na pondeli-cely pondelni dopo jsme fuc :slight_smile: :sunglasses:
23. bře 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beruskanula :grinning: u nás málokdy zůstavá na druhý den:grinning: a t jedině kdybych dělala velký hrnec guláše či segedýnu:grinning: to by pak vyzbylo pro jednoho dva na druhý den:grinning:
23. bře 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brusinka.pusinka děkuju za inspiraci :slight_smile:
23. bře 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula ten bych si klidně dala, ale manžel ho nerad :slight_smile:)
23. bře 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak děláte ovocnej salát?mám banány, jablka, hrozny, jahody a pomeranče a nechci to nakrájet jen tak, co ještě do toho ale dát?
23. bře 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám doma čerstvé žampiony a chci je naplnit. nevíte, čím to ochutit? Chci tam dát nějakou směs krůtího masa, cibule, vajíček a posypat strouhaným sýrem.... Improvizuju (náplň), z toho, co je doma. Nebo stačí jen pepř a dát dovnitř i ty nakrájené nohy?
23. bře 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dnes úplně mimo.. ráno nám umřela čubina... spát jsem šla někdy před čtvrtou, před půlnocí začala zvracet, pak to z ní lítalo i zadem, pak byla apatická, v křeči, na klinice v Libuši jí udělali sono, našli nádor a ráno v bolestech umřela... to nám ještě navrhovali odběry..a že po zklidnění operace... to by byla pitva zaživa..štěstí,že jsem měla navařeno zevčera...

na zítřek si malá poručila kuřecí řízečky.. tak budou.. jen když nám to trochu zvedne náladu.. za chvíli máme pohřeb..naštěstí máme už objednané štěně, akorát jsme mysleli, že nám ho Jezinka pomůže vychovat..
23. bře 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, chystám se dělat konečně tu citronovou babetu..ale nemuzu najit ten recept :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: byly tu tusim dva-jeden od Brusinky :sunglasses: , ale Heru nemam, tak bych rada ten druhej, ale nemuzu ho najit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak uz ji mam, strana 368:slight_smile:
23. bře 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula 286 a 368 :slight_smile: Já zkoušela tu na str. 368 a byla dobrá :slight_smile:
23. bře 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka : uz ji budu davat za chvilku do trouby :slight_smile: , tak jsem zvedava :slight_smile: :wink:
23. bře 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula Aha, přišla jsem s křížkem po funuse :grinning:
Nám chutnala ... ale stejně to nebylo to, co si pamatuju z dětství ... kupovali jsme citronovou babetu v takové kulaté alobalové misce, ale možná mám už jen zkreslenou představu :slight_smile:
23. bře 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rizoto. Diagnostikovali mi těhu cukrovku, takže pěkně zdravě a hlídat množství :slight_smile:
23. bře 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek