• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

25. března 2017 
dnes to tady bude asi "nápadité" - špenát též :grinning: a k tomu rajská polívka s rýží :wink:
5. dub 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste me navnadily a bude zapecena brokolice, ale bez masa
5. dub 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my doma zavedli jeden bezmasý den v sobotu a celkově odlehčené víkendy. dnes dělám palačinky se špenátem a kys. smetanou. mňamka
5. dub 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy na palačinky jsem taky myslela... kdoví, jestli na ně nedojde, neb tatínek dlouho vykládal, že mi ten nákup doveze a vyrazil před chvílí..po mých urgencích, že oběd bude jinak k večeři... no špenát mám a zakysanku též, tak by holt ty kuřecí závitky byly opravdu až k véči.. a protože jsem pako a nenamočila jsem si žlutý hrách, bude polévka krupková se zeleninou a vejcem..
5. dub 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur přemejšlela jsem, proč jsi nevyfotila i ten piškot... asi mám na mozku plodovou vodu, ale člověk se nejlíp zasměje sám sobě, no ne??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peroli Paráda, díky :slight_smile:
5. dub 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnešní mňaminky.-) špenátový krém s kuličkami, těstoviny se zeleninovosmetanovou omáčkou a pečenou kýtou a hlavička.-)
5. dub 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
holky vy jste me daly,tak jsem vas docetla 70stran !!! :grinning: kvanta novych receptiku

dneska obidek sekana a br kase, vecere domaci pizza, mam novy recept,delaly jsme u kamaradky a je mekkoucka vyborna
5. dub 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek ty dneska neděláš špenát ani brokolici????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. dub 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka o vikendu byla brokolicova polevka :grinning: :grinning:
5. dub 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
klasika...smaženýho sýra s bramborama a domácí tatarka :slight_smile:
5. dub 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska špagety :slight_smile:
5. dub 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek o víkendu to neplatí, musíš dneska!!!! :grinning:
5. dub 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kruci to je stránek - malej usnul, tak jdu dočítat.
@kammka tak hlavně, že ses pobavila :grinning: :grinning: :grinning: Piškot je opravdu náš malej, říkáme mu tak od narození. Ani nevím jak to vzniklo.

U nás dneska jak jinak - špenát, brambůrky a vajíčko.
5. dub 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka letos nejak pecem na cely Velikonoce jsme marodny,tak na vyvarovani neni cas,takze nebude ani beranek ani nadivka :unamused: ale ja delam nadivku i behme roku,tak co :wink:
5. dub 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek no to chápu.. ale bez beránka... kde že to bydlíš????? :wink: já miluju pečení beránka, vždycky jsem napnutá, jak bude vypadat, až ho vyklopím....
nádivku letos vypustíme my... dáme si místo ní pečenýho králíka.. :slight_smile:
5. dub 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky dneska bez zelenýho :astonished::grinning: nějak jsem zapomněla...:grinning:
Měli jsme bramborový guláš a ještě se chystám na francouzský koláč - původně s hruškama, já dám jablka, musím je zpracovat :slight_smile:
5. dub 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka hele mam malyho koupenyho a nazdar,jinak pecu kazdy rok,ale letos fakt ne
5. dub 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka mohla bys mi prosím hodit recept na hlavičku? Letos ji chci dělat poprvé tak bych ocenila radu zkušené kuchařky.
5. dub 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jak některé vědí, my si udělali zelené úterý :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

dnes k obědu zbytek ze včerejška- ryže s masikem :slight_smile: a k véči-bude i na zitra- udělám těstovinovej salat se zeleninou :slight_smile:
5. dub 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska v jídelně brambory, špenát, vajíčko a zítra lasagne :slight_smile:

a hlavně si jdu pro radu.... můžu si udělat kynuté těsto dopředu? chci udělat na velikonoce plněné rohlíčky, nejlepší jsou čerstvé, tak se mi nechce dělat 2x těsto, a chci upéct něco v neděli a něco v pondělí... asi jedině naplnit a zamrazit, co?
5. dub 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka my taky nebudeme péct beránka - za prvé - nemám formu a za druhé - bude mazanec a i ten budu asi dělat z poloviční dávky :grinning:
5. dub 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. dub 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka a zelena paprika na pizzer se taky pocita? :grinning:
5. dub 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka my na tohle taky nehrajem, zadnej beran nebude, u nas to proste nikdo neji.....
5. dub 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás máme napečeno z lineckého těsta beránky, zajíčky, vajíčka, slepičky, kouhoutky....už je to teda skoro i snězený, ale jsu ráda, že chutná
5. dub 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka děkuju ani jsem si nevšimla, že už tu je :sweat_smile: Každej ji dělá jinak. Jen mě mrzí, že babču nenapadlo si zapsat jak ji dělala. Měla ji totiž výbornou.
@moudivlacek já osobně bych ti tu zelenou papriku započítala :grinning:
5. dub 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabka32 Mám vyzkoušeno připravit na plech a nechat přes noc v lednici, pak vyndat, nechat nakynout a upéct.
5. dub 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
5. dub 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme měli pečený kuře s chlebem - prostě jsme nestíhali - zelený čtvrtek má smůlu - jo vlastně měla jsem zelenou okurku :grinning: :grinning:
5. dub 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek