• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

25. července 2017 
@eriska ja delala tvarohovy mazanec vcera, jen jsem tam teda dala jen 150g cukru, jinak stejny jako v tom receptu na 390. A tvaroh jsem mela vanickovy celkem ridky a v pohode, stacilo tech 500g mouky (dala jsem 300g obyc.hladke a 200g spaldove). A manza rekl, ze je mnohem lepsi nez klasicky amzanec a ze ho chce snidat kazdy den:grinning:
8. dub 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Na vánoce z tohohle těsta dělám štólu :slight_smile:
8. dub 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kroupová polívka od včera, hajducké zelí, v pekárně zrovna kyne těsto na mazanec :dizzy_face:
8. dub 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás dnes byla svíčková a k odpolední káviččce jsem upekla dva mazance :slight_smile:
8. dub 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
odjela návštěva.. kamarádka si sice mazance ani nezobla, drží dietku, stačila jí dětská porce našeho oběda.. takže mazanec stále máme, ale za chvíli je tu druhá návštěva a zítra mužova kolegyně, která je sama se třema klukama.. tak jdu péct pro ně :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
s pekárnou brnkačka, nejvíc času mi zaberou mandle... :wink:
8. dub 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí vývar ze včerejška, kuřecí nudličky se zeleninou a rýží a peču mazanec :slight_smile:
8. dub 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem se holky vrhla na opisování receptů, jedu pěkně kategorii po kategorii a co mě zaujme, hned si píšu do své kuchařky :slight_smile:
8. dub 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já nakonec udělala ty ovocné skleničky :slight_smile:
8. dub 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Vývar s macesovými knedlíčky. Jen na zítřek jsem se nějak přepočítala a nic nemám, budu asi muset rozmrazit kapra :grinning:
8. dub 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozlítaní ptáčci, rýže, zeleninový salát
9. dub 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme měli včera kuř.vývar, řízky a bramborový salát u mojí maminky...dneska jdeme na beránka a oběd k druhé mamince (tchýni) :grinning: takže se u nás nevaří :slight_smile:
9. dub 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ke snídani chlebíčky :dizzy_face: oběd rajská, těstoviny, hovězí, na svačinu mazanec.
9. dub 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kuřecí polévka s domácími nudlemi, pečené kuřátko s rýží, a zvlášť ještě kuřátko smažené v sezamu, hraběnčiny řezy :grinning:
9. dub 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Včera pečené kuřecí stehna s rýží a dnes oběd u našich - bramborový salát a řízečky :dizzy_face:
9. dub 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pečené kuře, nádivka, br. knedlík :slight_smile:
9. dub 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
karbanátky, brambor, okurkový salát, rajčatový salát
9. dub 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera pečené kuře s nádivkou a brambor a dnes klasika řízek s bramborovým salátem od dědečka :slight_smile:
9. dub 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka děkuji.... Jak si to všechno pamatuješ, pro pána jána :slight_smile:
9. dub 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulenka @tygrous holky, tak mazanec chuťově moc dobrý, jen ta "kurka" je řádně tvrdá.-(tak nevím, kde byla chyba, natřela jsem to i posypala, pekla přesně podle receptíky, byl propečený, tak nebylo třeba dýl

u nás včera pečený kanec, zelí, brambor, dneska dojíme srnčí na houbách s těstovinkama
10. dub 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina nepamatuji si strany ale máme holky šikovný a tady je vytvořen seznam , na které straně co najdeš.-) za receptík:grinning:http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/seznam-receptu-z-co-dnes-varite/?page=last&post=last&lastref=it
10. dub 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, nějaký tip na bábovku? Děkuju
10. dub 2012 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 já dělala o víkendu a byla hned pryč :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=65029
10. dub 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 na straně 189 je bábovka ze zakysané smetany, a na straně 22 je lentilková bábovka.-)
10. dub 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 já dělám často hrníčkovou - 3 vejce - 1 hrnek cukru - 2 hrnky polohrubé mouky - půl hrnku oleje a půl hrnku mléka, prášek do pečiva a kakao na obarvení poloviny těsta. Z bílků dělám sníh. Je rychlá a moc dobrá
10. dub 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dnes kuřecí vývar s celest.nudl. a brambory s dušenou mrkví
10. dub 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska zbytky z prodlouženého víkendu - řízky a vepřový placičky ..
10. dub 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska bude pečené maso, červené zelí a bramborový knedlík.
10. dub 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka Dělám bábovku ze zakysané smetany,od té doby co se tu objevil Váš recept,je opravdu moc dobrá,a musím mít v zásobě stále smetany,dík za prima recept :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renatuss Já těsto využívám často:slight_smile: a dělám i jako buchtu s ovocem naposledy s banánem:grinning: a není zač:slight_smile:
10. dub 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka Dobrý nápad :slight_smile: také vyzkouším :wink: :wink: :wink: těsto je opravdu luxusní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek