• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

7. října 2017 
My dnes špagety s citronovou omáčkou a lososem a zítra kotletka na bramborách se šlehačkou. :wink:
7. kvě 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dnes měli krupkovou polévku,masovou směs /kuř.+krůtí/ se zeleninou a bramborovou kaši a na mlsání domácí sušenky. K večeři bude domácí pizza.
Zítra vaří restaurace :slight_smile:
7. kvě 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikantni testoviny s rajcaty a parmezanem
7. kvě 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dneska zapečené papriky na řecký způsob s pečenýma bramborama, a v troubě kmínovej chlebík
7. kvě 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes domácí pizza, zbytek dortu, zítra majolkové pečivo, kotlety s rýží a kakaové řezy s pribináčkovým krémem.
Pribináčkový krém se navaří a je to hrozně rychlé - 1 ušlehaná šlehačka, 1 lžíce cukru, 1 tvaroh ve vaničce, 1 creme olé pudink bez vaření vanilkový - jen prášek, promíchat. Pokud je to moc husté, tak se může přidat ještě zakysaná smetana. Je to hrozná mňamka :wink:
7. kvě 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dnes hov.vývar s játr.knedlíčkama + lívanečky s marmeládou a kys.smetanou
7. kvě 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable trošku mi to připomíná recept na plněné papriky, též bych si dala- nastrouhat eidam+nivu+junior+vajíčko, naplnit papriky a péct, výborné ke kaši....
Je to výborné!!!!
7. kvě 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur Taky děláte pampeliškový med? my jsme ho dělali minulý týden. Máme ho rádi :slight_smile:
7. kvě 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem koupila lososa, takže zítra bude k obědu - nějak dobře ho ochutím - bylinky a česnek a k tomu pečenou bramboru se zakysanou smetanou a čerstvý chlebík, salátek hmmm :dizzy_face:
7. kvě 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radka_h no letos ho dělám poprvé tak jsem zvědavá :slight_smile:
7. kvě 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lampion mohla bys vyzkoušet do toho dortu ten pribináčkový krém, pěkně drží, je fakt dost tuhý, po otevření formy dej nahoru talíř, převrať dnem vzhůru a to dno oddělej, jestli tam máš na spodu piškotyy, tak je budeš mít pěkně nahoře a bude to rovné - aby ti boky lépe držely, abys neměla strach, dej kolem cukrářské piškoty nebo plněné trubičky a svaž nějakou pěknou stuhou - nějak takhle - nahoře mám čokopolevu
7. kvě 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuhur My ho dřív dělali každej rok,ale pak několik let ne. A letos jsme se s mamkou rozhodly, že ho uděláme. Syn nám pomáhal škubat květy, tak nám to šlo od ruky :slight_smile:
7. kvě 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heaven_angel @reruna Holky, moc vám děkuju! :dizzy_face: :dizzy_face: Nejspíš použiji obě rady - u dortu ze zakysané smetany dám dospodu pečící papír a druhý dort zkusím udělat s tím pribiňáčkovým krémem a převrátím - super nápad! :sweat_smile: @reruna Pribiňáčkový krém - prosím tě, chápu správně, že uvařím vanilkový puding v menším množství mléka než standardně a do vychladlého zašlehám plnotučný jogurt a cukr?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2012 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Ad cuketa - znáš tento recept: http://dolcevita.blog.cz/0611/rezabek
Mé zamilované jídlo :slight_smile: , dopručuju!
7. kvě 2012 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lampion mam moc rada recepty od Šárky, je vážně šikovná :slight_smile:
8. kvě 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte někdo nějaký rychlý recept na 2 dny nejlépe ze smetany a zakysané smetany?? :grinning: Ty mám doma. Nedávno jsme se vrátili z porodnice tak se mi nechce vyvařovat.
8. kvě 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dnes vepřové plátky zapečené s brambory, cibulí, brokolicí a sýrovým bešamelem..
8. kvě 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov to jde o to, co máš doma za další ingredience. :wink: Co třeba koprovou omáčku s vařeným vejcem a bramborem? Nebo nějakou mléčnou polévku (se sušenými houbami, koprovou). Zelňačku asi nedoporučím, pokud kojíš. :grinning:
8. kvě 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kojím :grinning: koprovku mám v mražáku takže to ne, nechávám ji na horší časy :grinning: ale s ingredienceme není problém, to dokoupím, jen ty smetany by už chtěly spotřebovat a mě po tom týdnu nevaření nic nenapadá.
8. kvě 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se dneska opět nevaří :slight_smile: moje maminka nás pozvala na obídek :slight_smile: už se moooc těším....
8. kvě 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor a co mate dobreho?
8. kvě 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi no to ani nevím,byli jsme tam už v neděli :slight_smile: (babička se kochá bříškem než budeme konečně tři) a to byla šunková sekaná se sýrem a brambory s pažitkou k tomu salát :slight_smile: dneska bude překvapení...
8. kvě 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lampion to je vončo :slight_smile:
@brambora20 tak to vypadá velmi dobře, někdy zkusím :slight_smile:
8. kvě 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska řízky a vařený brambory s uzenou polívkou
8. kvě 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Guláš
8. kvě 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dneska taky zapečený vepřový plátky v jednom pekáči s bramborama, cibulí, kořením, zalité šlehačkou. K tomu bude hlávkovej salát.
8. kvě 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
drožďová polévka
a jak koukám dnes oblíbené zapečené vepř. přírodní řízky s míchanými vajíčky, sterilovanou červenou paprikou, lahůdkovou cibulkou a sýrem, k tomu šťouchané brambory a rajčatový salát s mozarellou :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky cuketa už se dá v obchodě koupit? na nákupy teď jezdí přítel, tak nemám přehled!
8. kvě 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dnes dojídáme včerejšek...takže mrkvová polévka a brambory zapečené s boloňskou... a upekla jsem v pekáči ořechovou buchtu, tu která mi vytekla z formy na bábovku, je krásně nadýchaná.. včera těstovinový salátek se zeleninou a surimi tyčkama.. k večeři nevím, jestli sjedu na nákup, tak asi pečivo s tvarohovou pomazánkou a ředkvičky..na zítřek nejspíš čočka.. dál nevím....
8. kvě 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu v lidlu ji mají snad i celoročně, takovou tu malou, velikost menší salátovky.. ta jde i do salátů za syrova.. na nákypy a buchty mi to přijde škoda a dost drhé, tak ještě do zeleninových dušených směsí..
8. kvě 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek