• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

25. července 2017 
@babulinkab dobrou chut, na to bych mela hnedka chut
12. kvě 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás dnes karbanátky s bramborovou kaší a okurkový salát. Na sváču jsem dělala domácího pribiňáka a na véču bude asi chleba s rajčetem.
Zítra jedem pryč takže udělám těstovinový salát s tuňákem a buchtu s pudinkem a zakysanou.
12. kvě 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mleté maso pod bramborovou kaší a zítra guláš z vepřového v troubě
12. kvě 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@peroli jak jsem slíbila. Ta první fotka je syrové v pekáči. Druhá už s bramborem a tzaziky (kvalita fotky nic moc, foceno na mobil)
12. kvě 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
kulajda; hovězí plátky s nivou, žampiony pečené v alobalu (pokus, který se vydařil) s paprikovocibulovými bramborami (uvařím a po schládnutí opeču s cibulí a paprikou ve woku)
12. kvě 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes květáková polévka, hovězí pečeně na zelenině a rýže.
12. kvě 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyvar z verpoveho se zeleninou a nudlema, kruti spiz s ananasem, cibuli a slaninou s hranolkama a na odpoledne nemecky kolac z Prostrena. Zatim to kyne, tak uvidime, jak se to povede :slight_smile:
na zitra planuju svickovou.
12. kvě 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadja73 já dnes dělám poprvé vývar z vepřového, tak jsem na něho zvědavá
12. kvě 2012 v 15:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tvarohové knedlíky s jahodama :dizzy_face:
12. kvě 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@weri1 tak, kdyz zbydou odrezane kosti, skoda je vyhodit, ne? :slight_smile: :wink:
12. kvě 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
řízky neklaply, jelikož sem zjistila, že nemám vajíčka, takže byla kýta zapečená s cibulí a hořčicí a brambory v troubě :slight_smile:
12. kvě 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nemáte někdo recept na asijskou pálivou polévku, kterou vaří v japonských/čínských bistrech/restauracích? Strašně mi chutná, ale nemůžu najít žádný recept, který by se aspon blížil tomu, jak vím že to má chutnat. Díky moc
12. kvě 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska kulajda, ale místo sušených hřibů fazolky, na druhé rizoto s kuřecím, slaninou, žampiony, rajčaty a paprikou, zítra bez polívky, panenka na hříbkách a nové brambory v troubě, dip ze zakysané smetany :slight_smile:
12. kvě 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramboračka, torteliny s nivovou omáčkou a zítra zvu tchýni a babičku na oběd a budou betoňáky, husa a zelí :dizzy_face:
12. kvě 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnesni nemecke kolace se povedly :slight_smile: tak uzasne testo jsem uz dlouho nedelala.
12. kvě 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@karmenta http://www.iprima.cz/prostreno/recepty/tom-kha-kai tuhle thajskou polivku delala v Prostrenu. Pry je taky paliva.
12. kvě 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes rajská s těstovinou a kuličkami z mletého.
13. kvě 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hraskovou polevku, pecene kure, nove brambory a salat s kefirem.

vcera jsem udelala pl. papriky,ale jeste mi zbylo dost masa, tak dneska musim koupit dalsi
13. kvě 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás zbytky řízků od včera, akorát jsem udělala cuketovou polívku s chlebovýma krutonama a čerstvý zeleninový saláty
a k večeři hermelínovou pomazánku
13. kvě 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli včera k obědu lasagne a dnes opět ryby (duhový pstruh a losos) s bramborovou kaší a okurkovým salátem. Večer jsme pozvaní k přátelům na večeři, tak na přání manžela opět buchta ze zakysané smetany od Brusinky :grinning:
13. kvě 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak vaříte ? Myslím časově. Vstanete třeba v neděli ráno, uvaříte a pak to na oběd ohřejete ? Já mám totiž vsugerováno, že by jídlo mělo být čerstvý, vařím vše tak, aby se po uvaření šlo rovnou jíst, ale spousta lidí si navaří dopředu, tak jestli jsem "divná" já nebo ostatní :grinning:
13. kvě 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapustová polévka a zapečené brambory s mletým masem
13. kvě 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
K obedu spagety - olivovy olej, susena rajcatka, cherry rajcatka, mozzarela, bazalka. Pro syna mam hovezi s ryzi a cuketovym prelivem. K veceri pro nas chilli con carne, asi na nachos, a pro synka nudlickova polevka se zeleninou.
13. kvě 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anieanne ja si dneska udelala tu polivku hned rano, ale kure tam fiknu az pred obedem. Ohrivani moc nemusim, snazim se vetsinou udelat to najednou
13. kvě 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tital my měli včera podobnou večeři :grinning: :grinning:

špagety, sušená rajčata, cherry rajčata, černé olivy, olivový olej, cibule (bohužel ale bílá, neměla jsem červenou) a pravý "parmiggiano regiano" (koupený v italské sýrárně - mňamka) :dizzy_face:
13. kvě 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@anieanne Já taky vařím přímo před obědem, ohřívání moc ráda nemám :slight_smile:
13. kvě 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nás dneska vepřové na houbách a kolínka.
13. kvě 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anieanne já většinou vařím ráno a pak před obědem přihřeju, pokud to jde snažím se dopo jít s dcerou ven a ne sedět doma a vařit oběd
13. kvě 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera k obedu vyvarova polivka s nudlema a zapecene kotletky se slehackou a syrem ... Nechci se chvalit, ale byla to mnamina :grinning: :grinning: :grinning: No a dneska vari babicka, takz eto bude taky vybornej obidek a bude kuratko s nadivkou :slight_smile:
13. kvě 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mixgulášek (hovězí a vepřové) zahuštěný chlebíkem, k tomu bramboráčky a nebo čerstvý rozpraskaný žitný chleba :wink:
13. kvě 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek