• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

11. listopadu 2017 
@xuxie já dělám koláč z jogurtu s ovocem a drobenku, ale ta tam nakonec nemusí být. I když si myslím, že dvouleťák ji už může, náš to jí :wink:

používám kelímek od 190 ml jogurtu. A pozor, mám rozpis na malý pekáč, máme jen troubu s dvouvařičem, takže na běžný rozměr bych přidala cca třetinu všeho navíc, kromě vejce, že jo :grinning: Drobenka je na velký plech, my máme rádi hodně drobenky.

2 vejce
1 kelímek cukru
2 bílé jogurty (jedno jaké, kupuju nejlevnější)
2 kelímky polohrubé
1 prdopeč
rozetřít do vymazaného a vysypaného pekáče
Na to jakékoli ovoce, nejlíp kyselejší
Drobenka:
1/4 másla
1 kelímek cukru
2 kelímky hrubé mouky
nechat ztuhnout v lednici
19. čer 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zítra budu dělat cizrnovou polévku
19. čer 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@timbouctou prosím recept, děkuji....:slight_smile:
19. čer 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@timbouctou taky mam malou troubu :slight_smile:, zkusim upict, vypada to dobre :slight_smile:. a na kolik a jak dlouho peces?
19. čer 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@centrino většinou tyhle věci tak na 175° a čas nevím, jak to začne vonět, tak to začnu píchat špejlí a když je čistá, jde to ven :grinning:

@rozarka65 jako hrachovku, přes noc namočím, pak vařím v osolené vodě, uvařené rozmixuju a naliju smetanu a okořením majoránou. Pak je postup podle toho, kolik jí chci mít, pokud stačí to rozmixované, tak nechat, když chci víc, naředím a zahustím moukou rozmíchanou ve vodě. Ale rozhodně nezapomeň do toho opéct uzeninku, nebo pro děti šunku, a česnek.
19. čer 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@timbouctou děkuji...:slight_smile:
19. čer 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@timbouctou já jsem z cizrny zkoušela dělat "humus" nebo jak se to jmenuje...ale moc mi to nechutnalo....
19. čer 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@timbouctou moc díky, do toho jdu, i s drobenkou :slight_smile:
19. čer 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 to kdybys chtěla vyzkoušený recept, tak můj chlap dělá luxusní humus, spousta olivovýho oleje, česneku a nějaká ta tahini pasta a je to dobrota na masíčko grilovaný :dizzy_face:
19. čer 2012 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
20. čer 2012 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se v těch hicech nějak nechce ani vařit, takže včera byl jen rychlej špenát a dneska budou jen fofr halušky se zeleninou a vajíčkama a rajčátkovej salát. Upečeno máme ještě ze včerejčka - štrůdlík z tvarohovýho těsta s jablíčkama a pudingem.
20. čer 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jak jsou ty horka, tak nemám chuť vařit ani péct, takže jsme měli tento týden pizzu, rizoto a květák s bramborem
20. čer 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna Já taky ne, je to opruz.. ale naštěstí u nás vždycky dopoledne leží mraky, tak něco rychle "spíchnu" a pak už to jen prcek zbaští.. já ani to teplý jíst nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: když vytuhne, lovím z lednice saláty co dům dal..:wink::grinning:
20. čer 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna to mi povídej :stuck_out_tongue_closed_eyes: my dneska dojídali omáčku s rejží od včera, zejtra budu dělat hovězí guláš s knedlíkem a malýmu nevim co, když nesmí hovězí :frowning2: asi cuketovou omáčku s těstovinama, to miluje :slight_smile:
20. čer 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha proč nesmí hovězí?
20. čer 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@handm my tu máme vevnitř i venku 30C
20. čer 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha a jak děláš cuketovou omáčku ?
20. čer 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. čer 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha aha...to je smůla. Díky za recepty
20. čer 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáte prosím někdo recept na kuřecí maso s ananasem a smetanou?
20. čer 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stál vedro na zdechnutí - zase bude salát, mám tu rajčata, okurky, nové brambory a krůtí prsa.
20. čer 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes kontrola s monitorem a stěrama v porodce, pak jsem si dala v hospodě smažený žampiony s bramburkama a tatarkou, nevařím, nemám sil.. tatínek i dcerka měli též teplý oběd, takže na to prdím..
20. čer 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
KFC :grinning: Dítě není doma a odpo ani nešla elektrika. A na večeři chleba ve vajíčku s hořčicí
20. čer 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky našla jsem doma kus kus co z toho ? díky moc
20. čer 2012 ve 20:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 rizoto?
20. čer 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 a máš nějaký maso, zeleninu? Opeč na oleji masko, hoď tam třeba rajský, papriku, cuketu, nebo nějakou směs z mrazáku, cibul, důkladně osmahnout, zalít, dát třeba podravku nebo tak, a nasyp tam ten kuskus, nech probublat a odstav a pod poklicí nech tak cca 30 minut doběhnout. Supr s kysankou :slight_smile:

já si v poslední době ulítávám na cuketě :grinning:
Supr rizoto ze zmražené zeleniny wok asia od firmy Vinica, nechci zde dělat reklamu :grinning: udělat ji na másle, přidat cibul, cuketu, trochu opéct, nasypat rýži, podusit, podlít cca půl litrm mlíka. Po zavaření dvě lžíce hořčice, sůl, dolít vodou a dodělat, hlavně pořád míchat.
20. čer 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rozarka65 to jako že chceš nebo jako že radši ne? :grinning:
20. čer 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@timbouctou Joo... :grinning: Ráda ještě jednou vyzkouším...ještě tomu dám šanci... :grinning: :wink:
20. čer 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme samy doma dneska, tak si asi dame tohle http://www.toprecepty.cz/recept/27853-kure-na-paprice-s-hraskem/ jen bez hrasku
21. čer 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeleninová polívka a hamburgery
21. čer 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek