• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

8. května 2017 
špenát, vejce, knedlík
26. čer 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
bramboračka, rybí filé na másle, dušená zelenina, br. kaše :slight_smile:
26. čer 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky :slight_smile: zkoušela jste některá dělat hovězí v parním hrnci? Mám tu libovej kousek a stejně tam budu dělat brambory a zeleninu, tak že bych začala masem a pak přidala zbytek? Díky
26. čer 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dneska nějak zapomněla na oběd :grinning:
snídala jsem pozdě, tak budu muset něco vymyslet..
v nejhorším zas vytáhnu něco z mrazáku a rozmrazím to v mikrovlnce, nebo mi bude stačit polívečka..
26. čer 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem!
můžete mi prosím někdo dát recept na něco dobrého z pohanky? Já zkoušela připravovat zatím jen 2x a ani manžel, ani dítko z toho nadšeni nebyli. Tak abych je nějak zlomila. :slight_smile: Díky moc!
26. čer 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska zapečené lasagne s smetanovým špenátem a kuřecím masem
26. čer 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsem si dala jen zeleninkovou polívku a k večeři těstovinový salátek s "krabíma" tyčkama.. :slight_smile:
26. čer 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bílá fazolová polévka a večer udělám kuřecí maso na žampionech s bramborem a povidlovotvarohové šneky :slight_smile:
26. čer 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
riziko, ehm tedy rizoto
26. čer 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem nevydržela na salátek.. opekla jsem si bramburky ze včerejška na pánvi do křupava a k nim volský oko z dnešního vajíčka..a dal jsem si k tomu steakovou omajdu sladké čili a ujela mi ruka a teď mně pálí morda.. :grinning: :astonished: :astonished: :astonished:
26. čer 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
..a salátek už je taky hotovej...ale mám chuť na kuře, jenže to je živý v kotci, třeba si táta najde tři minuty čas a ještě si ho oškubu na zítra...
26. čer 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na zítra jsme navařili květákovo-pórkový krém a těstoviny s candátem po "italsku" (kousky candáta bez kůže, rajčátka, olivy a bazalka). A tvarohovou bábovku s rybízem.
26. čer 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Tak co kuře, už je na pravdě? :slight_smile:
26. čer 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xuxie ..to by musel napřed dorazit tatínek, já zabiju leda kapra nebo králíka... z těch poživatelných zvířat :frowning2:
26. čer 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka no to jo, slepice se loví blbě, to nech na tatínka, snad vám dorazí brzy :slight_smile:
26. čer 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xuxie ulovit by nebyl problém, jde o blbého brojlera a jsou v kotci, ale nemíním být zas... od krve od hlavy až k patě, jednou jsem už zabíjela tři brojlery a byl to děs.. už nikdy..
26. čer 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vzhledem k tomu, že jsem to tu poslední dobou zanedbávala tak hlásím co si pamatuju :grinning:
sobota: kuřecí vývar, pečené kuře s bylinkami a rýží
neděle: zeleninová polévka, kynuté meruňkové knedlíky s tvarohem
pondělí: plněné tortilly
úterý: kapr na másle a kmínu s domácím chlebem
středa: zítra budou "červené nudle" a na ráno jsme právě dopekla kefírový koláč
26. čer 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka to zcela chápu :slight_smile:
26. čer 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@belize Ahoj, co jsi z té pohanky dělala? Já dělám pohankový nákyp s tvarohem a celé rodině moc chutná. :grinning:
26. čer 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska hovězí vývar s játrovým knedlíčkem, kotlety na houbách s rýží a svatební koláčky :slight_smile:
26. čer 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Tak sem dej recept, ja zatim taky s pohankou bojuju a nechutnala nam :confounded:
26. čer 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 prosím taky recept, zkoušela jsem ji se zeleninou a jedl to jen chlap, já jsem se nepřekonala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. čer 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka jsi hrdinka, já jsem jednou vraždila cejna a ještě měsíc se mi o tom zdálo. Takže už si to nezopakuju.
26. čer 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmuzle ok, tady to je:
Pohankový nákyp:
200 g pohanky, 1/2 l vody, 1/2 l mléka, špetka soli
1 vejce, 1 tvaroh, hrozinky, cukr podle chuti
kokos na vysypání formy

Pohanku nasypeme do vroucí vody a necháme 20 minut pod peřinou odstát. Scedíme, zalijeme vodou, osolíme a přivedeme k varu. Když kaše začne houstnout, přiléváme po částech mléko a vaříme do zhoustnutí.
Osobně dávám míň vody, 1/2 l mi přijde hodně, špatně to pak houstne. :unamused:

Do kaše vmícháme vejce, tvaroh, propláchnuté hrozinky a podle chuti osladíme. Hmotu rozetřeme do tukem vymazané a strouhaným kokosem vysypané zapékací mísy a zapečeme.

Kokos máme všichni rádi, takže ho přidávám i do nákypu. Taky jsem zkoušela pohanku v jiných úpravách, ale tohle je snad jediný, co je fakt dobrý. Jestli to budeš zkoušet, tak pak písni, jak vám to chutnalo. :grinning:
26. čer 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@timbouctou já dělala pohankovou sekanou, statečně jsme to snědli, ale přítel to okomentoval slovy "už to nebudeš dělat, že ne?" :grinning: jestli máte rádi sladké, tak tohle vám určitě bude chutnat.
26. čer 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se taky dlouho nepřidala, ale jsme měli taková nezáživná jídla jako brambory se špenátem, já si je teda dala jen s máslem, protože naše miminka sežerou balíček špenátu na posezení :angry: a v sobotu nějaké grilování, které jsme dojídali ještě v neděli. Včera jsem udělala plněné papriky s omáčkou z plechovkových rajčat a Hurvínkova Kepuče :grinning: s rýží a hovězí polévku se zeleninou a nudlemi. Na zítra plánuju cuketovou kulajdu a pak prejt se zelím a brambory.

@rozarka65 a humus od mého chlopa: plechovka nakládané cizrny ( dá se dělat i z uvařené, ale je to dražší a pracnější) cca 400 g se mixuje s olivovým olejem dohladka. Nezkoušej to bez oleje, zadřeš si mixér. Honza to tam tak nějak postupně lije, ale podle mě zkus začít se dvěma lžícema a pak můžeš přidat. Pak potřebuješ 100% sezamovou pastu Tahini, koupíš ve zdravé výživě, my kupujem značku Natural, je to sklenice 340 g, na tu plechovku se dává tak půlka. Česnek podle chuti, spíš víc, 4 - 6 stroužků, trocha citronové šťávy, na tu pozor, když to přeženeš je to trpké. A troška soli. Všechno promixovat a je to.
26. čer 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martina_81 taky napíšu, až to vyzkoušíme :grinning:
26. čer 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějaký receptík na plněné žampiony?? a klasickou babičkovskou bublaninu s jahůdkama?? :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@timbouctou budu se těšit, snad vám to bude chutnat. :wink:
26. čer 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boban na bublaninu mám :grinning: je to ale na malý pekáč, musíš si na velký přidat ingredieence zhruba o třetinu, jako třeba místo 4 vajec 6

takže bublaninka po mé babí:
4 vejce
20 dkg cukru ušlehat
teda babička dělala bílky a žloutky zvlášť, ale v době ručních šlehačů to vyjde nastejno
přidat 6 lžic vlažné vody
6 lžic oleje
20 dkg polohrubé rozmíchané s prdopečem. Ten se ani na větčí plech nepřidává, stačí ten jeden pytlík :wink:
nalít na vymazaný a vysypaný plech, nasypat ovoce
peče se to cca na 175°C
26. čer 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek