• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

11. listopadu 2017 
@aaadus prosím tě, ten prášek do perníku je kypřící prášek ?
1. srp 2012 v 16:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kristi Tak to je humáč:grinning: Nechápu jak to někdo může jíst a vůbec to dát dítěti.
1. srp 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
těstoviny, olivový olej, krabí tyčinky, rajčata, hrášek a zakysaná smetana, polévka bramboračka od včera :wink:
1. srp 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuřecí zeleninové ragú na kari s rýží
1. srp 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 ne, to je přímo kypřící prášek do perníku, dá tomu tu perníkovou vůni
1. srp 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, prosím vás, když se zavařujou broskve, je nutné je oloupávat, nebo můžou zůstat neoloupané? Díky za radu.
1. srp 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus tak prej je i nějakej perníkovej prášek, ale ten jsem nikde nesehnala, tak dám jen ten kypřící..díky
1. srp 2012 v 19:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 u nás ho mají snad v každém obchodě s potravinami - já nejčastěji kupuji tento http://www.czshop24.eu/product.php?id_product=120
1. srp 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenam já byla jen v penny a bille a neměli ho...tak jsem dala jen ten kypřící do perníku....a ořechy přímo do toho , takže to bude takovej perník neperník :slight_smile: uvidíme co z toho vyleze
1. srp 2012 ve 20:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenam jo to jsem tam dala, přesně tenhle, ale moje máma i teta říkali že je to přímo nějakej prášek do perníku a jmenuje se to Perník
1. srp 2012 ve 20:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 Tak já dávám do perníku jen toto a myslím, že to stačí. Krásně to pak voní. Perník se prodává také, někdo ho používá třeba do rajské omáčky apod.
1. srp 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, potřebuji nějaký tip co udělat s borkolici, ale bez masa. myslela jsem, že udělám smažený, ale nemám strouhanku :grinning:....myslíte,že je blbé jak se dělá květakový mozeček, že by byl brokolicový mozeček? :grinning:...potřebuji něco rychlého, když je venku hezky :slight_smile:
2. srp 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dnes zapečené špagety :wink:
2. srp 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi Já už to maso s chipsama jednou jedla bohužel na návštěvě, jen ty chipsy byly paprikové a bylo to v tom obalené :grinning:...měli to jako slavnostní oběd, což jsem nepobrala :grinning:
2. srp 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monako3 já dělám brokolici i jen s rozpuštěnou lučinou a k těstovinám - bleskovka, za čtvrt hodinky na stole.
2. srp 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila no já už udělala ten mozeček a v pohodě, ale děkuji :slight_smile:. třeba příště :slight_smile:
2. srp 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme dnes smetanovej špenát, nový brambory a vajíčko a odpoledne na sváču koláč z pom. másla se švestkama a drobenkou, včera bylo kuře s houbovou omáčkou a rýží.
2. srp 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jen hrachová polévka a obložené chleby - šunka, sýr, rajče, paprika, ledový salát.
2. srp 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás dnes zeleninová polévka s písmenkama, kuřecí masíčko s brokolicí ve smetanové omáčce a těstoviny :slight_smile: .
2. srp 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monako3 ..nebo jen trošku podusit a přidat smetanu+ těstoviny a je to :wink:
2. srp 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přinutila jsem se uvařit. Hrnec těstovin, krůtí kousky ve smetanové omáčce a druhá varianta je sýrovo-rajčatová omáčka.
2. srp 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes těstoviny se smetanovo syrovou rajcatovou majdou..rychlovka :grinning: , ale dobra

a udelala jsem taky kvasnicovou pomazanku :wink: a zeleninový salát :slight_smile:
2. srp 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sobota - kynuté borůvkové knedlíky
neděle - oslava - kuřecí vývar s játrovými knedlíčky, plněná kuřecí kapsa + šťouchané brambory s cibulkou a slaninou + zeleninový salát, obložené mísy, dort
úterý - tomatová polévka, cuketové řízky s bramborem
středa - hovězí na hříbách s těstovinama
čtvrtek - cuketové placičky, babeta
2. srp 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak včera dojeden hovězí gulášek s vrtulema, dnes měl mimís druhé!!!!! narozky, takže dětská oslava. K obědu brambory s baby mrkví na másle, k svačině a večeři ovocný dort s agarem, slaná zvířátka, bramborové tyčinky, jednohubky, cibulové kroužky, čokoládové sušenky, oříškové sušenky, gumídci a jiné potvory a bůhvíco ještě od koho dostali :zipper_mouth: a maminky k tomu pivo citronové, děti džus zelený banán s vodou.
Plánuju boloňská kolínka, o víkendu rodinná oslava, tak asi nějaké grilčo.
2. srp 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska lečo s bagetkou
2. srp 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
salát s lososem, manža salát s kuřecím a děti tvarohové knedlíky se švestkama
a včera byly řízky s brkaší
3. srp 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeleninová polívka, a klasika - pečené maso, brambory, okurkový salát.
3. srp 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás byl dneska králík na zázvoru s těstovinama. NA knedlíky v teple vůbec nemám chuť a prcek má radši bramborové než houskové:wink::slight_smile:
3. srp 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí plátek zapečený s bazalkou, rajčaty a mozarellou, šťouchané brambory
3. srp 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska zbytek špaget ze včerejška, zítra dýňová polívka a švestkové knedlíky s mákem :grinning: .
3. srp 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek