Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

aaadus
6. říj 2012

@xuxie držím palce ať vše dobře dopadne a ať jste zdravé 😉

zuzi82
6. říj 2012

@radka_h JEN OTOCILA VICKEM

radka_h
6. říj 2012

@zuzi82 bezva. Už mám ovoce nakrájený a jdu to dodělat a šoupnout do trouby..

1luciferka1
6. říj 2012

@radka_h a jak se ten čaj dělá???

radka_h
6. říj 2012

@1luciferka1 http://zitzdrave.blog.cz/0907/ovocny-peceny-caj.... Já jsem tam dala jablka hrušky nektarinky hroznové víno červený rybíz mražené borůvky sušené brusinky. vanilkový cukr normální cukr skořici a rozdrcený hřebíček a zakípla rumem. Provonilo to celý byt 🙂

beruskanula
6. říj 2012

k obedu jsme dojedli zevcera, k veci povidlove buchty-delal manza🙂

a zitra udelam znojemská kureci prsa s ryzi 🙂

kammka
6. říj 2012

my dnes drůbkovou polévku a ledvinky s rýží... a pekla jsem jablkovou roládu, ještě udělám tu s krémem, v noci a vezmu ji s sebou zítra ke tchýni, ta jablková zůstane doma, moc to nedrží ale chuťově super...

kammka
6. říj 2012

a k večeři si opečem na pánvi narychlo panenku, k tomu nevim co..možná jen chleba..nebo bude zítra..až se vrátíme.

radka_h
6. říj 2012

Tak a je hotovo. je výbornej 😉 vřele doporučuju

cervena_vila
6. říj 2012

Já jsem pekla svíčkovou - akorát s krůtím masem a chystám se nastrouhat bedýnku jablek na štrůdl a do sušičky. Máme nekonečnou spotřebu.

zuzi82
7. říj 2012

My dnes kulajdu, pečenou krkovičku po myslivecku, bílé zelí a brambor. Na večeři bude asi jen chlebík se šunkou, nějak jsme pořád ještě marodi, tak není moc chuť. ☹

kebule82
7. říj 2012

Dnes zeleninová polévka, plněné papriky s br kaší a odpoledne budou straciatelové muffinky.

kebule82
7. říj 2012

@radka_h dělala jsem minulý týden švestkový, s citronem, skořicí, badyánem a hřebíčkem a je to opravdu mňamka. 😵

pajenka
7. říj 2012

Kachna s červeným zelím, knedlík, manžel celerové hranolky a dušená krůtí stehna, na večeři budu mít buchtičky s krémem, mňam, už se těším 🙂

pajenka
7. říj 2012

@xuxie Hodně štěstí, ať nenastanou nějaké komplikace a těšíme se na Tvůj návrat

kixi
7. říj 2012

řezy Himaláje...neměla jsem střední plech tak jsou trochu vyšší...ale je to mňamka

lenka5731
7. říj 2012

@kixi nádhera, hned bych si dala 🙂
a když tolik pečeš (a i ostatní tady), tak kdo to u vás jí?? muž by si dal dva kousky a sebe a dceru fakt skladkým vykrmovat nebudu, takže pečem vyjímečně. 😒

jimmy1
7. říj 2012

Dneska opět oběd od babičky s donáškou až domů 😵 mini řízečky z vepřové panenky, malý nový brambory (olupsije teda pro nás babilupje 😀) a ledový salát.

kixi
7. říj 2012

@lenka5731 dekuju...my bydlime v jednom baraku s tatem a segrou tak jim obcas dam a dnes tu mame navstevu tak ta to musi zpapat 😀

aaadus
7. říj 2012

Hovězí vývar s játrovými knedlíčky, hovězí v rajčatové pasatě s cizrnou, olivami a rýže
@lenka5731 já peču jen na víkend nebo když má přijít návštěva, to se většinou sní. A když ne, tak to nabalím manželovi do práce a tam si to s kolegy rozdělí

zuzi82
7. říj 2012

@lenka5731 U nás to jí Matěj na snídani a jinak manžel si to bere do práce na svačinu. 😉

nikiii
7. říj 2012

@lenka5731 U nás je to podobný, máme to rádi, ale nesníme toho moc, takže většinou dělám z polovičních dávek na malej plíšek.

luznicarka
7. říj 2012

k obídku kačena s chlupatýma knedlema a špenátem a k večeři bedličky mňam zítra du pro další a budem obalovat mám pár houbiček na řízečky a tak přidáme i bedličky máme jich tu kousek plnej les a během týdne falešnou držkovku z kotrče kadeřavého co sem dnes ulovila taky v lese 🙂

ined77
7. říj 2012

na zítra už navařen špenát, brambor a vejce...synek si poručil 🙂 ...polévka je zatím nejasná 😝 , tu uvařím až zítra...ráno moudřejší večera 😉 .

zuzik24
7. říj 2012

Na zítra k snídani bude bábovka, k obídku bude zeleninový vývar a rajská s kuličkama z mletého a domácím knedlíkem, dle přání nemocného tatínka 😉

nikiii
8. říj 2012

My dneska dojíme řízky a bramborový salát, na večeři udělám vajíčkovej salát a upeču k tomu čerstvý pletýnečky a k snídani ještě večer upeču v pekárně mazanec.

macinek
8. říj 2012

V sobotu jsme u sousedů ochutnali úplně úžasnou zapečenou dýni, včera jsme ji měli doma k večeři

Dýni (jakoukoliv) nakrájíme na malé kostky, dáme na pečící papír, pokapeme olivovým olejem a pečeme cca 20 minut, poté posypeme nivou a vlašskými ořechy a ještě chvíli zapečeme. Nejlepší je to teplé, zatím nejlepší co jsem s dýní jedla

zuzi82
8. říj 2012

My měli na snídani listový koláč s hruškami, bude krůtí polévka s noky a vepřové nudličky po čínsku s jasmínovou rýží. A na večeři udělám klukům salát z červené čočky. 😉

orchidejka
8. říj 2012

@timbouctou já do LIDLU vůbec nechodím, asi budu muset začít....jen nevím, jak pesto v lídlu vypadá a kde ho tam budu hledat 🙂

krakorka
8. říj 2012

u nás dnes jen bramboračka s chlebem 😉