• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

26. března 2017 
@zizala79 Rozpustit máslo, na to mouku, zalít vývarem a mlékem a nakonec jsem tam dala docela dost sekaného mraženého špenátu a dva stroužky česneku a osolila. Do zapékací misky jsem vrstvila bešamel, plátky syrového lososa, sýr a lasagně výsledný efekt byl perfektní. Moc jsme si pochutnali. :wink:
3. pro 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuzi82 to je zajímavý, to by mě fakt nenapadlo dávat do bešamelu špenát, musím vyzkoušet! díky
3. pro 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zítra hustá čočková polévka s párkem a staršího syna ještě fr.brambory ode dneška,mě bude stačit polévka, mladší syn má zítra ze dneška svíčkovou s rýží a rozmrazím mu kousek králíka
3. pro 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 tady je dobrá. Jen tam malinko více mouky http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=10092
3. pro 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes k obědu rajská s masem a těstovinami, k večeři krémová květáková polévka s mrkví a hráškem. Zítra bude pečené kuře s rýží.
Na trhu jsem koupila kadeřávek a teď nevím co s ním, máte s ním někdo zkušenost?
3. pro 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus díky, zkusím..:slight_smile: ....když se mi nepovede,tak budu zítra shánět v krámě..:grinning: A nejlepší je,že ji potřebuji vcelku,tak se bude ochutnávat až před rodiči...tak uvidíme... :grinning: :slight_smile:
3. pro 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 a nebyl by recept na tu držkovku z hlívy?? prosím :wink:
4. pro 2012 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska rizoto - jeste nevim zda cesky nebo italsky :slight_smile:
4. pro 2012 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes kuřecí plátek na pórku s bramborem
4. pro 2012 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pečené kuře s rýží- udělala jsem ho včera před spaním:slight_smile:
4. pro 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
krůtí na lesních houbách s houskovým knedlíkem, zelňačka.
4. pro 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kitinka76 na sádle (nebo na čem ses zvyklá) se osmaží cibulka, když je lehce hnědá tak se na ní hodí na kousky nakrájená hlíva a orestuje. Po orestování se přisype paprika, malinko opět orestuje a zaleje vodou, přidá se sůl a pepř. Dusí se do změknutí hlívy ( cca 3/4 hodiny). Zahustí se a na dochucení se přidává prolisovaný česnek a majoránka. Jak jednoduché :wink: :wink: :wink: :wink:
4. pro 2012 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jelikož je moje zlatovlasé nemocné tak drůbeží vývarek s nudličkami a kuřátko s rýži....snad něco spapká:frowning2:
4. pro 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rajská a plněné papriky, domácí houskový knedlík. A odpoledne nějaké muffiny asi.
4. pro 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rozarka65 uvidíš, že se povede :wink:
4. pro 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaadus Díky...:slight_smile: No místo do výšky,šla do šířky...:grinning: Škoda,že se to bude ochutnávat až po pohádce...jsem na to zvědavá...:slight_smile: Ale moc děkuji za tip...teď ještě dodělávám kostýmy,tak bych neměla čas jet do města a shánět vánočku... :grinning: :slight_smile:
4. pro 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
O vikendu nas maminka nabalila s krabickami s jidly a tak o obedu ma manzel kantynu a ja co dum dal, k veceri si pak uzivame: vcera domaci polevka, dnes veprove na zelenine s ryzi, zitra rizek s kasi a ve ctvrtek bude porkova polevka se syrovymi krutony. :slight_smile:
4. pro 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí

sobota :vepřové špízy se zeleninou + br.kaše
neděle: kuřecí prsa s rajčaty a mozarellou + pečené brambory
pondělí : těstoviny s tuňákem,
úterý : dušená kapusta s vepřovým na kmíně
4. pro 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrufa86 tak to určitě zvládnu :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 jo to mi taky z radostí dělá, že se celá rozjede :grinning:
4. pro 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dnes bude jedno z přítelových oblíbených jídel ala bistro Panda (kuře se zeleninou, houbami a nudlemi)
4. pro 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. pro 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poslední dobou mi knedlík při vaření vždycky praskne, nevíte holky kuchařinky čím by to mohlo být? :frowning2:
4. pro 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Květákový mozeček s bramborem,v pekárně se míchá těsto na majolkové houstičky k večeři a k tomu udělám makrelovou pomazánku.
4. pro 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dneska máme bramborovou polévku a rybu na másle s bramborem a zelným salátem
4. pro 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gnocchi se špenátem a kuřecím masem
4. pro 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
kousek koupené pizzy a nepovedené šneky z receptu na kringel (málo sladké a suché :pensive: minule se povedlo krásně)
4. pro 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuř.vývar se zeleninou a nudlemi, kuře na paprice s kolínkama :wink:
4. pro 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuře na zelí s knedlíčkem a domácí medovník k čajíčku :grinning:
4. pro 2012 ve 14:04  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se inspirovala Apetitem a upravila jejich Kuře se zimní zeleninou a fajnové to bylo. Vývar jsem použila na polévku s pórkem, brambory a mrkví.
4. pro 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek