• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

16. ledna 2017 
@ia. sem tam v Intersparu baby kuřátko, 80kč za 500g, sníme ho na oběd s mužem každý půlku, dcera má období odmítání masa /pokud to není řízek, ale musíme to jmenovat "řízek" ne třeba kuřecí maso na řízek/..bohužel si nemůžu dovolit nějaké to bio kuře, 300kč prostě na 1 kuře nemám.. :confused:
7. pro 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dneska vaří tchýně - poprosila jsem o bramboráky :wink:
7. pro 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lv Vyroste za pět týdnů :wink: :grinning:
Občas kupuju selské kuře, ačkoliv kdo ví, co se za tím vlastně doopravdy skrývá...
7. pro 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dneska k večeři kulajda, zítra hovězí vývar s písmenkama, pečené kuře s nivou a smetanou a k tomu šťouchaný brambory. V neděli rajská s hovězím, pro manžela knedlíky pro mě těstovinky :dizzy_face:
7. pro 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila selské kuře? a kolik stojí a kde ho kupuješ, prosím? :slight_smile:

@lv ve sparu, jo? ta cena se docela dá, a pět týdnů na takové pidi kuře je docela dobrý, řekla bych..
7. pro 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ia. Je asi o třetinu dražší než konvenční kuřata, má žluté maso podobně jako kukuřičné a chutná asi tak, jako chutnala kuřata, když jsem byla malá. Snažila jsem se k tomu najít nějaké info. Dejme tomu, že místo výkrmu 5 týdnů jsou selská stará 6-8 týdnů. Mívají to ty větší alberty.
7. pro 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera a dneska kuřecí čína s kari rýží
zítra oslava, takže k pohoštění bude :

1.vepřové miniřízečky, chleba, kyselé okurky, salát coleslaw, nakládaná cuketa
2. domácí paštička s brusinkovým přelivem, bagetky nebo chleba
3. domácí Marlenka
4. krtkův dort na plech
5. mini nepečený dort z piškotů a ovoce a jogurtu pro oslavence - 1 rok
7. pro 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ia. já kupuju občas kuře na farmářském trhu, ale stojí 120 Kč za kg. :unamused: Ale kupuju ho, jen když není zbytí, protože jinak máme vlastní zdroj kuřat přímo od chovatele, jen si pro ně musíme zajet, na což nějak není čas. Kuře v obchodě už kupuju minimálně, protože jak jsme si zvykli na lepší, tak nám už prostě nechutná. :unamused: Je to fakt výraznej rozdíl, sama bych to nečekala.
Nutno ale přiznat, že ani s tím z farmářského trhu nejsem vždycky spokojená, bohužel. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dnes k obědu čerstvé těstoviny z trhu s omáčkou z rajčat a paprik a s parmezánem. Na večeři se vaří půlka kuřete na vývar a asi udělám řeckou polévku avgolemono podle tohoto receptu http://dolcevita.blog.cz/0905/polevka-jako-z-recke-taverny . Děti ji ještě nejedly, ale myslím, že jim prostě musí chutnat. :grinning:
7. pro 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem vás požádat o nějaký typ na nepečené cukroví...moc díky...
7. pro 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. já kupuju všechno maso v řeznictví, lae nezkoumám, kde a jak to rostlo :pensive: prostě tomu jen nějak věřím víc, než těm baleným masům. v tom řeznictví to snad aspoň není napuštěný nějakýma konzervantama?? minule jsem sprdla muže, koupil v obchodě špízy, ok, ulehčí to práci, je to hotový, ale na tom obalu kolik svinstva je napsáno :pensive: radši si vystojím tu půlhodinu v kuchyni
třeba malýmu bych maso z obchodu nikdy nedala :pensive: možná to přeháním a hysterčím, ale takhle to vidím já
7. pro 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
k obědu risotto se salsicciou a hráškem, co uvařil včera muž na večeři :dizzy_face: na dneska na večer jsem uvařila kuře na paprice s bramborama, večer jdeme do města, tak pak jen ohřát :slight_smile:
7. pro 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zizala79 já myslím že to poznáš od ceny. Pokud to kuře stojí 40kč, tak asi nežilo dýl než 14 dní....taky mám ráda řezníky. Pak ještě nakupuju maso v globusu, ale tento týden jsem tam koupila telecí řízek pro malého a druhý den, když jsem ho vzala z lednice, tak smrděl :frowning2: :angry: naštěstí to byl jen kousek masa, ale 70kč není zrovna málo.
Jinak už jsem dnes koupila brambory na salát - keřkovské rohlíčky, holt vánoce se blíží :slight_smile:
7. pro 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ia. přitom maso v Globusu je prý jedno z nejlepších. Ale telecí asi nejde tolik na odbyt, pže je drahé, tak kdovíjak ho tam měli dlouho. :unamused:
@zizala79 myslím, že konkrétně u kuřecího je to prašť jako uhoď, jestli kupuješ u řezníka nebo ve velkém obchodě. Třeba kuřecí prsa jim tam taky navážejí balená-jen ve velkém balení a kdoví, co je v tom napíchané (můžou být křehčená atd.). Ale ráda bych se pletla. Třeba jsou skutečně řezníci, kde se můžeš spolehnout na kvalitu.
7. pro 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
předevčírem těstoviny carbonara, včera špízy (kuřecí prsa, játra, slanina, cibule) a pečený brambor, dneska bramboračka a koláč líné hospodyně, zítra ještě netuším a v neděli jedeme k našim na segedýn :slight_smile:
7. pro 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kuřecí polévka s nudličkama, brambor a kuře po zahradnicku (mrkev, pastiňák, zelená a žlutá cuketa)
7. pro 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli dnes poprvé kapustičky na zádíčka podle Cuketky k tomu na másle drcený česnek a já sušenou šunku, k tomu brambory a vepřové jako steak. Zítra budu dělat indickou kuchyni, ale jen pro nás s manželem - kuřecí vindaloo, pikantní květák, basmati rýže, salát, řecký jogurt. Už se těším. Malému udělám nějakou nepálivou obměnu, protože bude chtít to, co my.
7. pro 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dneska čočka klasicky s mrkví a k tomu vejce a párek
k večeři možná pizza venku
8. pro 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fazolová polévka, vepřová pečeně na žampionech, americké brambory. dýňový kompot :slight_smile:
8. pro 2012 v 10:21  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Smažený květák a šťouchaný brambory s cibulkou.
8. pro 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Včera zapečené gnocchi, dnes gulášovka z hlívy ústřičné, treska s br. kaší
8. pro 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pangasius, bramb. kaše
8. pro 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kuřecí stehna po řecku
8. pro 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
krůtí řízečky s bramborovou kaší. Právě upečená margot buchta.
8. pro 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zítra jsme pozvaní ke tchýni :grinning: budou křepelky, polenta a jistě ještě něco k tomu, dělám na odnos "minizáviny", takové taštičky jako závin, aby byly monoporce
8. pro 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zítra bude sekaná, zelí a brambory
8. pro 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sekaná z Globusu, brambory a červená řepa.
9. pro 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačenaaaaaa
9. pro 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, nekupovala jste nektera nekdy hotove testo na cukrovi? Vyplati se to? Nikdy jsem ho nepekla, bude to moje premiera a nejak ani nemam moc cas se s tim patlat.....Takhle bych to jen vykrajela a upekla...
9. pro 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1111 jednou a už bych to neudělala....koupila jsem linecké, byl v tom přidaný prášek do pečiva, takže jsem vykrojila rybičku a upekla se mi velryba :sweat_smile: každý kus jiný, měla jsem problém slepit dvě hvězdičky stejné velikosti k sobě...ale to těsto není těžké - tuk, mouka, cukr a vše smíchat, je to rychlovka :slight_smile: a určitě kvalitnější a lepší než kupované. Brrr už nikdy...
9. pro 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek