• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

11. listopadu 2017 
@handm tak zalehni taky!!!
20. kvě 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka než jsem podělala, co jsem potřebovala s plánem, že pak si lehnu a jedním okem budu netovat, tak už je vzhůru :slight_smile::slight_smile::slight_smile: Nu což, dáme sváču a budem blbnout:wink:
20. kvě 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@handm ..pak si lehnu!!! no tuhle chybu jsem taky udělala mockrát. pak s heslem práce neuteče jsem prostě spala, jak bylo třeba, ono se nic nezhroutilo, tak to tak udělej příště taky..
20. kvě 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my k obídku dojíme guláš, malý hovězí masko dušené s kapustou a pórkem a k véče, jdeme do kina:grinning: tak to vidím na popcorn a nachosky(nevím, jak se píšou):grinning:DD a pak kdyžtak pizzu v pizzerce..
20. kvě 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka musaka byla výborná. I malý si pochutnal :slight_smile:
20. kvě 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaadus to jsem ráda :slight_smile:
20. kvě 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nenapada vas neco z hoveziho,mam na mrazaku,malej (20mes) moc nechcce maso,musi se to nejak propasovat :grinning:
20. kvě 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes zelnačka,kuře na paprice s těstovinama....mnam!!!! :grinning:
20. kvě 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flagicka kure na paprice mame dneska tez :wink: . a jeste spenatovy strudl s burtem :slight_smile:
20. kvě 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@camelinka já budu dělat zítra jablečný dort :slight_smile:
20. kvě 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek pomlít a zapéct s bramborem a rajčatama :wink:
20. kvě 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka myslis jako prejt? to by slo,diky,ty jsi fakt kucharka,az bduu mit cas,proctu celou dikuzi :grinning:
20. kvě 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek no jasně pokud malý nechce maso musíš h pomlít až si zvykne na jeho chuť a zachutná nebudeš mít problém :wink:
20. kvě 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flagicka to zni skvele, nam prijedou tchani a ti sladky neji, proto delam masovy strudl se spenatem :grinning: :grinning:
20. kvě 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka on to ma mit po kom,my taky nejsme zrovna masozrouti :grinning: zkusim a pak pisnu jakej to melo uspech,zkusim s cesnekem,ten on rad :slight_smile:
20. kvě 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@camelinka já ted v těhu můžu pořád jablka tak mám zásobu a musím stím něco dělat než mi začnou hnít....:slight_smile:
20. kvě 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek jasně tomu se už meze nekladdou já to dělám tak že brambory poštouchám vařené , vymažu pekáček dám brambory na to mleté osmažené ochucené maso, a na něj naskládám oloupaná na kolečka či kostky nakrájená rajčata a bazalku, nesolím nepepřím to je v bramborech a v mase a udělám několik vrstev v zapekací misce a nakonec dávám vrstvu brambor :wink: a pak už jen zapeču a jíme :wink:
20. kvě 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
špízy + brambory + okurkový salát ... :slight_smile:

PS: Holky, některé by jste se mohly hlásit do PROSTŘENO... :wink:
20. kvě 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendaz s tim Prostreno nevim, zda je to zrovna poklona :slight_smile: tam jsem zadny super skvely jidla jeste moc nevidela, porad se to opakuje...
20. kvě 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bychom si semka mohly pridavat fotky tech dobrot, tak ja klidne zacnu.....Hráškovka ( pardon, miluju pepr)
20. kvě 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
takhle to vypada, kdyz grilujeme
20. kvě 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
a tohle ja zapečena kaše s chřestem, šunkou a žampiony, nahoru jsem fikla syrové vejce a sýr a dala to zapéct
20. kvě 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@flagicka to ja mela obdobi jablek, pak pomerance, pak krupicna kase atd :grinning: .ale ted uz se musim hlidat :grinning:
20. kvě 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostřeno :grinning: to je jedna velká fraška :grinning:
20. kvě 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana já bych tam nešla :frowning2: nesnáším intriky a lidi co se nípou v jídle :frowning2: a jěště jsou hogo fogo a pak pes utřel nudli jak na ně dojde... Ale budu koukat kdyže to bude :?????
20. kvě 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka No přesně jsi vystihla můj názor, přesto můj muž soutěžil. Byla jsem z toho na nervy já, úklid, týden jsem ho neviděla, do toho jsme se stěhovali, nemohla jsem v den natáčení domů (až pozdě v noci) a pak týden uklízení po "hostech", abych se nakonec dozvěděla, že se tam stejně zhádali a manža bude asi za svini :grinning: Ale po této zkušenosti (a vlastně na to koukám tak se to dá i z toho vyčíst) - nikdy víc, to už by bylo na rozvod.
Já to teda smázla, radši to tady veřejně mít vyvěšené nechci. Pošlu IP.
20. kvě 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@camelinka u mě ted vládnou borůvky a jahody :slight_smile:
20. kvě 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@camelinka a ja mam porado obdobi masa, syru a slanych cunaren
20. kvě 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flagicka
@kristi tak to ja sem maso nikdy nemusela ale jahudky bych si dala mmm :slight_smile: , ja bych mohla prezit jen na sladkym :sweat_smile:
20. kvě 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi kaše vypadá luxusně
Holky dávejte i recepty :wink:
20. kvě 2011 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek