• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

8. května 2017 
dnes jsme meli navstevu, tak jsme udelal kureci rizek, rybi file, brambory a okurkovy salat :slight_smile:
a vypada, ze to budeme mit i zitra :grinning:

v pondeli udelam zapecene spagety
21. kvě 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme měli kuřecí řízek v křupavé strouhance, domácí hranolky, manža to i večeřel a já si dala osmahnutou zeleninku..zítra bude hovězí polívečka s játrovýma knedlíčka a k tomu..zatím nevím co :confounded: ale ke kávě se v ledničce chladí takové "řezy" z oplatek a salka:wink: hříšně kalorická mňamina

všem co můžou grilovat fakt moc závidím :slight_smile:
21. kvě 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Špízy zřejmě s chlebem nemám síly k tomu dělat přílohu.
21. kvě 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur fáákt? tak to mám vážně radost :slight_smile: :dizzy_face: :wink:
21. kvě 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus tak vyzkoušej a ať Vám chutná jak u zuhur :wink: :slight_smile:
21. kvě 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramborová polévka a nové brambory na loupačku :slight_smile:
22. kvě 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 jak se dělá špagetový salát se zálivkou? Děkuji :slight_smile:
22. kvě 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur moc díky to určitě zkusím, že mě to nenapadlo :grinning: listový mám v mrazáku taky.. :wink:
@brendda díky, my na polívky moc nejsme tak jsem udělala polívku jen malýmu, dala jsem mu do ní 'písmenka' a mooc mu baštila :wink: jinak jsem nakonec udělala zapečené těstoviny se špenátem, párkem a sýrem a bylo to moooc dobrý :slight_smile:
22. kvě 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raci nám chutnají i noky se špenátem, žampiony a smetanou..:slight_smile:

u nás dneska smažený obalený žampiony s bramborem, zítra svíčková z králíčka od babičky
22. kvě 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsme meli tex-mex vecer - hovezi fajitas, guacamole a rajcatova salsa. Zitra budu mit k obedu testoviny s pestem a cherry rajcaty, k veceri asi bude nejaka improvizace ala cina.
Zavidim vsem maminkam co jim deti ji polivky a doma varene jidlo, ten nas uz tri tydny ji jenom sklenicky :frowning2: A to mu vsechno mozne domaci nabizim denne.
22. kvě 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my si dneska dali opět špagety, tentokrát s rajčaty, paprikou a salámem

@petrusam Salát jsem vymyslela, ale moc nám chutnal, takže dávám recept:
Špagetový salát

menší hlávka listového salátu, jedna vanička cherry rajčátek, trochu černých oliv, 4 šalotky, špagety, 2 lžíce medu, 1 1/2 lžičky plnotučné hořčice a trošičku dijonské hořčice, citronová šťáva a olivový olej, sůl a pepř

Listový salát jsem natrhala na malinké kousíčky, pak nákrajela cherry rajčata na půlky a olivy a cibulky na kolečka a půlkolečka. Špagety jsem uvařila a hodně prolila studenou vodou, aby byly studené a mohla jsem je rovnou zamíchat do zeleniny.
Na zálivku jsem ve vodní lázní rozmíchala med, hořčici, citronovou šťávu a olej. Všechno jsem opatrně smíchala a nakonec dosolila a lehce opepřila. Hned po zamíchání byl dobrý, ale po deseti minutách se rozležel a pak byl výborný. :sweat_smile:
22. kvě 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam k těm salátům - dělám takhle často zeleninu s něčím, chlapům nestačí jen lupení...prostě smíchám jakoukoliv zeleninu, na co máme chut nebo je v lednici, zálivku klasika - olej, citron, pepř,sůl + co máte rádi a do toho salátu přidám těstoviny, rýži, vařené brambory, prostě bud to, co nám zbylo nebo co si řeknou. Je to jako normální jídlo, v létě lepší než teplá večeře a i prcek to rád:slight_smile:. Když to spojíš bílým jogurtem, nebo trochou majonézy...nemá to chybu.
S tím medem to vypadá dobře.
22. kvě 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dnes dělala smažený květák :wink: , pro drahého jsou klasická jídla nejvíce vyhovující :wink: , jsem za to velmi ráda :grinning:
22. kvě 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska zeleninkovou polévečku s vajíčkem a těstoviny se špenátkem smetankou a sýrem :wink:
23. kvě 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka tak zapeceny masicko s bramborama bylo mnamozni,malej mel aspon kousek,dneska mame zbytek,ale jako rohlik sni s vetsi chuti :grinning: :grinning: :grinning: nakonec jsme dala cibulku cesnek na kosticky mrkvicku doma umlete libove masicko a rajcatka v konzerve :dizzy_face:
23. kvě 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moudivlacek to mě těší a raději trošku než nic né :wink: :wink:
23. kvě 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bramborová polévka a bramboráky... :slight_smile:
23. kvě 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes smažený hermelín a brambory :slight_smile:
23. kvě 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes vepřové koleno, rýže a křenovo smetanová omáčka
23. kvě 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska čočková polévka, hovězí guláš, knedlík (rýže)
23. kvě 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Penne s kuřecím masem, cuketou, špenátem a smetanou
23. kvě 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dneska mám na návštěvě kamarádky, takže bude hovězí dušené se zeleninou, domácí chlebík a jako zákusek kokosové a ořechové laskonky s krémem :wink:
23. kvě 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také už občas nevím, co vařit, neboť musím vařit denně :slight_smile: Dcera ve škole nechodí na obědy a syn chodí ze školky taky před obědem :unamused:

Dneska máme polévku kulajdu a obalený sýr s bramborami :grinning:
23. kvě 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eriska hodíš recept na tu kalorickou mňaminu ze salka? Děkuji :slight_smile:
23. kvě 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakonec jsme to změnili manža měl chuť na tomatovou polévku s parmazánovymi noky a bazalkou a těstoviny zůstavají :wink:
23. kvě 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. kvě 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
rizoto, zeleninový salát
23. kvě 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkvová polévka a bramboráky
23. kvě 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka no máš to moc krásný, hned bych si dala :grinning:
23. kvě 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brusinka.pusinka to vypadá úžasně, můžeš hodit recept ?
23. kvě 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek