• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

20. ledna 2017 
my dnes máme karbenátky z ovesných vloček a sýrem a brambor.a k tomu mrkvový salát
7. únor 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes domácí hranolky a kuřecí přírodní plátek se zeleninou. Vyndala jsem listové těsto,tak ještě něco upečeme
7. únor 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zizala skoro všechno už může, ne? bramborák s menším množstvím soli a koření, pečené kuře, pangas, koprovka, rajská, svíčková, rizoto, špagety, špenát, čočka, domácí pizza, řízek, plátky masa na zelenině...
7. únor 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervik1111 prosím o recept na ty karboše z vloček :slight_smile: dík
7. únor 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 vločky namočím do vody,pak přivedu k varu(vločky by se neměly začít vařit ať nestratí co obsahují :slight_smile: ),po vychladnutí dám vejce,sýr,dochutím vegetou a solí,a obalím ve strouhance a upeču jako karboš.
Kdyby se to hodně lepilo,můžete dát strouhanku...úplně stejné jako karboše z mletého masa akorát date ovesné vločky.
Je to moc dobré,můj malý synek nechce nic jíst,ale to zďobl jak nic. :grinning:
7. únor 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Právě se nám vaří dušená mrkvička s kedlubinkou a bramburky..))to dětičky mají moc rády
7. únor 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 tak skoro všechno z toho už jsem dělala :sweat_smile: teda bramboráky ne, to se mi moc nechce to smažený mu dávat, ryby si taky teda ještě netroufám a koprovku by mi zase nejedl manžel :sweat_smile: Pečené kuře se chystám dělat o víkendu, zítra červenou čočku se zeleninou a staršímu synovi a manželovi k tomu párek. No a další dny už opravdu nevím.
7. únor 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
škubánky s tvarohem :slight_smile:
7. únor 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dnes česneková polévka a koprovka, vejce, knedlík - děti. já rybu na zelenině :slight_smile:
7. únor 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
na oběd mám dietu a k večeři chci udělat zelnou polévku, něco jako hodně zelový a málo masový segedín, už se těším
7. únor 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
cizrnové kari s chlebem, včera byl losos ve smetanovo-jogurtové omáčce se šťouchačkami a předevčírem vídeňská roštěná s cibulkou
7. únor 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkar -můžu se zeptat, kde se kupuje cizrna. A je to v plechovce nebo normálně v pytlíku jako luštěniny třeba? díky
7. únor 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule246 Muzes ji koupit normalne jiz v plechovce - tedy nepotrebuje zadne zdlouhave vareni, jen ohrat ci v saccich - muse se vsak namocit pres noc a pak cca 30-40 minut varit. Samozrejme v saccich je jevnejsi. Ja ji kupuji normalne v obchode, ale i v DM drogerii ji maji ci ve zdravem jidle. :slight_smile:
7. únor 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabisek - děkuji, drogoška mne vůbec nenapadla, tak tam zaběhnu a vyzkouším.
7. únor 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule246 Neni zac, DMko to normalne ma, ale myslim, jen v saccich. :slight_smile:
7. únor 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabisek - sáčky jsem i původně preferovala, takže super. Jsem zvědavá, co na to ti moji masožrouti řeknou :wink:
7. únor 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule246 Urcite to nejak zkousnou, muj manzilek ma take rad a to bez flakoty masa tvrdi, ze to neni jidlo....Pak dej vedet
7. únor 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem vařila polévku z červených fazolí, jinak byly zbytky..a zítra udělám holandské řízky (upeču je v troubě) a k tomu šťouchaný brambory a zeleninová obloha
7. únor 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes domácí sekaná se šťouchaným bramborem s jarni cibulkou (to od včera) a pórková krémová polévka s vajíčkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babulinkab můžu se prosím zeptat na recept na tu fazolovou polévku? Klidně do IP děkuji :slight_smile:
7. únor 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 koukni do mého alba Štěpánkovy mňaminky v komentech...
7. únor 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xuxie namíchej zeleninku podle chuti - já dala okurky, rajčata, papriku, rajče, ředkvičku, pažitku a přidej doměkka uvařené fazole - líp mi chutnají uvařené (ne z konzervy v nálevu) - doporučuji Lidl - vypadají jako bílé oblázky :slight_smile: akorát je to o tom, že den dopředu namočit a pak uvařit, ale za tu chut mi to stojí :slight_smile: Zálivku jsem dělala citronova šťáva, olivový olej, sůl a česnek a ještě jsem viděla dobrý tip (ale chtěla jsem to mít zdravé :grinning: ) přidat sojovou omáčku :slight_smile: Nechat uležet. Podávám se zakysanou smetanou :slight_smile:
7. únor 2013 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petule246 Normálně jí mají u luštěnín, nevím jak v malých krámech, ale třeba v bille jí mají vždycky (tu sáčkovou), v plechovce nevím, tu jsem ještě nikdy nekupovala a asi ani nebudu, moc konzervám nevěřím. Stačí na chvilku namočit a pak vařit v tlakáči, nějaký dlouhý máčení už není potřeba, já tak dělám i čočku (tu nenamáčím vůbec) a fazole...
7. únor 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitruskaskarolinkou děkuju, zítra jdu do toho, fazole namočené :wink:
7. únor 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana3333 den předem si namočím červené fazole a druhý den vařím doměkka
na pánvičce si orestuju cibuli a 2 mrkve
až jsou fazole téměř měkké, přidám do nich tu cibuli, mrkev a bramboru na kostičky
pro chuť přidávám ještě zeleninový bujon alnatura (z DM), a úplně nakonec kapku octu a majoránku.
7. únor 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dnes cmunda po kaplicku :slight_smile:
8. únor 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
šunkofleky s červenou řepou. jako zákusek šlehačkové rohlíčky plněné mákem a marmeládou
8. únor 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Špenátový krém,bramborové šišky se sladkou strouhankou a domácí koblihy :slight_smile:
8. únor 2013 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U nás dnes nugety z kuř.masa a upečeme citrónovou babetu :dizzy_face:
8. únor 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hustá česnečka a zapečené špagety s mletým hovězím, rajčaty a sýrem :slight_smile: .
8. únor 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek