• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

7. října 2017 
dnes mela byt rolka s br. kasi, ale vzhledem k tomu, ze jsme marodi a vcera jsme se raznici ani nedotkli, tak ho mame dnes...plus se dela jeste vyvar
16. bře 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hovězí vývar s nudlema, maggi nápady aneb krkovice v pytlíku ala guláš s těstovinama. (no jo no, žádné velké vaření to není :pensive: Zítra se polepším, polévka od dneška a vepřová panenka špikovaná suš.rajčaty obalená v rajčatovém pestu a rozmarýnu s pečenýma bramborama ve slupce v troubě a dip se zakysané smetany a čerstvých bylinek.
16. bře 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dnes nic, máme hlídání a vyrážíme ven až do večera. hurááá
16. bře 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dneska karboše s ovesnýma vločkama, brambory a okurkovej salát, k večeři pravděpodobně zeleninová polívka s krupičkovýma knedlíčkama. Takže taky žádný velký vaření. Aspoň budu mít čas vyrazit na dlouhou prochajdu se psem :sunglasses:
16. bře 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vyvar a pizza (domaci), zitra na manzelovo zadost opet chicken pie. :slight_smile:
16. bře 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Buřtgulás a upeču bábovku. :slight_smile:. Zítra kuřecí vývar, pečené kuře s bramborovou kaší a zeleninový salát "co dům dal" :slight_smile:. Ke kávičce snad zbyde bábovka a kousek dortu z oslavy :wink:
16. bře 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, máte někdo recept na ověřené rozpíčky k vařené mrkvi? :slight_smile:
16. bře 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí vývar,plněná panenka a smetanové brambory :slight_smile:, zeleninový salát
16. bře 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Smetanová omáčka,brambor a vařené vejce. Zítra jsme pozvání k mé mamce na kachnu,tak se těším!:wink:
16. bře 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuřecí vývar s nudlemi, bramborový závin s uzeným masem na cibulce, špenát
16. bře 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kulajda,halušky s uzeným a zelím a ke kávě BEBE střecha :slight_smile:
16. bře 2013 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Domácí pizza :slight_smile:
16. bře 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
zítra budu dělat
krémovou polévku z řapíkatého celeru s krutonkama
zapečený těstoviny s mletým masem a sýrem, salát z pekingského zelí
16. bře 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babulinkab Jak delas polevku? Dekuju
16. bře 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes vařil manžel- treska jako řízek pro sebe a pro syna, pro mně treska na kmíně s duš.mrkví a fazolkama+ br.kaše
Polévka-bramboračka.
Zítra kuř.játra na rychlo-jen posypaná gril.kořením s bramborami pečenými v troubě.
16. bře 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmuzle

Polívka z řapíkatého celeru
---------------------------------------

oprahla jsem cibulku
potom jsem přidala cca 1 větší mrkev a asi 1/3 řapíkatýho celeru (koupila jsem v kauflandu takovej balíček), až bylo toto oprahlé, přidala jsem ještě asi 2 stroužky česneku a chviličku restla, přihodila jsem cca 3 brambory na kostky a potom hned zalila vodou cca 2 cm nad tu zeleninu.
Nechala jsem vařit do měkka, přidala jsem ještě zeleninový bujon alnatura z dm, a na závěr jsem to vše mixla.

v podstatě stejně dělám i polévku cuketovou, jen místo celeru dám cuketu

16. bře 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Moravský vrabec, bramborový knedlík, zelí :slight_smile:
17. bře 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hovězí guláš + těstoviny/knedlík
17. bře 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babulinkab Můžu poprosit o recept na ty těstoviny? Díky.
17. bře 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvirka
takže orestuju nadrobno pokrájenou cibuli, pak přidám mleté maso a restuji až je maso hotové, pak osolím, přidám rajčatový protlak (může být třeba i kečup), dnes jsem to i trošku podlila vodou, protože mi ta směs přišla moc hustá, nakonec jsem přidala 3 stroužky česneku prolisované a trošku oregana.
Takto připravenou směs promíchám s uvařenými těstovinami. Dám do zapékací misky, posypu strouhaným sýrem a peču tak asi 15 minut, jen aby se rozpustil sýr.
17. bře 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babulinkab Díky moc, dělám prakticky stejně, jen bez zapékání, zkusím zapéct :wink:
17. bře 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Salát s avokádem a kuřecím masem k obědu, k večeři pórkovobrokolicová polévka.
17. bře 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kulajda a zdravá rajská omáčka s hovězím a těstovinama, zahuštěná jen zeleninou.
17. bře 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeleninová polévka, vepřová roláda, rýže. Odpoledne k zakousnutí škvarkové pagáčky.
17. bře 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme udělali změnu (pozvali se naši na oběd, tak aby si děda šmáknul :wink: ) - kachna na víně a švestkách v římském hrnci s br. knedlíkem a zelím. Polévka brokolicová. A ke kávě přivezla babička nepečený dort - mňam :grinning:
Dnes bude "Eintopf" - vepřové, brambory a zelenina :slight_smile:
18. bře 2013 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
grilované pikantné kuracie krídelka naložené v mede, opekané zemiaky a šalát :slight_smile:
18. bře 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My dneska dojídáme zbytky, takže vývar s nudlemi, svíčková s knedlíkem, a jablečný koláč.
18. bře 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes máme polévku z vývaru z kostí, zeleninkou a domácími nudličkami. A já ještě dojím krůtí s kari omáčkou a těstovinou.
Zítra bude rybička na zelenince a asi dýňové třepané brambory.
18. bře 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Špízy na brambůrkách :slight_smile:
18. bře 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
dneska zeleninová polévka a kotleta na zemácích zapečená s cibulí a smetanou
18. bře 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek