• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

24. července 2017 
@berenika39 taky pustí tekutinu...takže to pak neplave jen v tý šlehajdě..
15. dub 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka jednu 250 ml nebo 500ml smetanu? a už mlčím, fakt, slibuju.
15. dub 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@berenika39 hele to je asi jedno, přiměřeně, přiměřeně :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :wink:

(já kupuju tu normální,cca 200ml, někdy píšou 200g...)
15. dub 2013 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka jj, ten vývar do té polévky :wink:
15. dub 2013 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka taky jsem dělala kringel rovnej, a v pohodě :slight_smile: dva věnce by se mi nevešly na plech, dva rovný vedle sebe se vešly :grinning:
15. dub 2013 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka já to dělám tak, že hodím žebra, klobásku, brambory (přidávám dýl), zelí a koření do hrnce a vařím... když je masíko měkké, tak část oberu do polívky a část třeba na flíčky a když ho není moc, tak je hustá polévka a nic jiného nedělám. Vařím vždyčky kotel a jíme jí i tři dny :wink:-
16. dub 2013 v 05:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mě dcera umluvila na bramboráky.
16. dub 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak to dneska vidím na boloňské špagety :slight_smile:
16. dub 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dneska jsem uvařila rajskou polívku a těstoviny, tak si to dáme dohromady.
zítra budu dělat brokolicové karbanátky, br. kaši a okurkový salát
16. dub 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas dnes fr.br. :slight_smile:
16. dub 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@berenika39 - já to taky dělám, a jelikož jen tak 2x do roka, tak dávám šlehačku jednu 250ml. Peču v zapékací misce nebo pekáčku a přesně vrstvy jako KAMMKA, jen někdy na maso šoupnu ještě rajčata na plátky. Všechno pustí vodu, takže jedna šlehačka stačí. Většinou dělám s vepřovým, ale když ho nemám, tak s kuřecím.
Je to mňamkaaaaa. Letos jsem to ještě neděla, tak jste mě holky inspirovaly.

Jinak u nás dneska změna nebudou avizované palačinky, ale mamka nám poslala pečené telecí, takže bude to s bramborem a palačinky se přesunou na zítra. A ke sváče domácí štrůdlík taktéž od babičky ještě z jablíček ze zahrady, jéééé, to se budeme mít. To prý aby se prcek brzo uzdravil :wink: .
16. dub 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@helcenka děkuji. o víkendu zkusím.
16. dub 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
francouzský br. a okurkový salát :slight_smile:
16. dub 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Kuřecí vývar, pečená kuřecí stehna s pečivem, broskvový kompot.
16. dub 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Koprová omáčka s vejcem a bramborem.
16. dub 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
U nas denska palacinky s banany a javorovym sirupem... :slight_smile:
16. dub 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Brokolicový krém a zapečené těstoviny se třemi druhy sýrů:slight_smile:
16. dub 2013 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
brokolicová s krutonky a lívance s ovesnými vločkami a s tvarohem a medem
16. dub 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jak vidím, dneska nějak vede brokolicová:slight_smile: I u nás je s krutonky a pak zapečené paprikové lodičky plněné masem po boloňsku s kuskusem a goudou:slight_smile:
16. dub 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Znáte některá kus-kus nasladko?? Chtěla bych to vyzkoušet, ale potřebuji radu.... Co všechno tam patří? (rozinky, čokoláda, pomeranč, jablko???????)
16. dub 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pečená zelenina s rybou, kus kus a pečený žampion s nivou :slight_smile:
16. dub 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@edeltraut a koření dáváš jako na vývar, takže nové celé, pepř celý, bobkový list???
@helcenka taky jsem to ještě letos nevařila, a máme mrazák plnej vepřovýho, takže dobrej tip, co s kýtou, která je na řízky, na grilování, na čpízy suchá jak cesta... ad. pečené telecí.. to jsem neměla od dětství, ale u nás vždy s brkaší, úplně vidím tu omáčku z toho masa, jak si ji míchám do té kaše, BOŽE mám hubu plnou slin!!!!! asi pokoukám po telecím, až budu poblíž dobré masny...

u nás nakonec dnes bez vaření, špenát se odkládá na neurčito... ráno měl malej zase skoro 39, tak dostal čípek a zas jsme spolu usnuli...a teď jsme přijeli od doktorky, vzali jsme to díky receptu na atb i s nákupem..teď mi tu chrochtá, malá si dala sýrovej rohlik z lidlu s čajem, za chvíli dostane taky atb a půjdou si oba hajnout...pokud projeví zájem, je tam ještě zbyteček fleků...
16. dub 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka jj a ještě mletou papriku :wink:
16. dub 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka - telecí bylo naprosto super a to mi mluvíš z duše, ta brkaše a mícháš tam tu omáčku... To mi povídej. Ale u nás byly jen brambory, rozmačkala jsem je do té omáčky, protože jsem nějak nestíhala, malej má zápal plic, takže k němu pořád běhám, do toho velký prádlo, dokud je tak hezky a další prcek... Takže na kaši dojde až příště. Mamka vždycky sežene kousek super telecího a upeče a pak mi ho doveze a teď to fakt bodlo...
A za 3 týdny budou mít naši jehně, tak to se taky moc těším, už máme slíbenou nějakou mňamku, já ho nerada dělám, protože mi při vaření vadí ten čuch z jehněčího, ale pak to ráda zblajznu. :wink:
A na to vepřový s bramborama a šlehačkou už se taky těším, tenhle víkend teda už je v plánu něco jiného, ale příští do toho jdu. :wink:
16. dub 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jídla posledních dnů - česnečka, gulášovka, vepřové plátky na cibuli a paprice s rýží, Cordon bleu po česku s bramborem, kuřecí nudličky na smetaně s těstovinama a dnes zlatý hřeb večera, jako vždy na narozeniny mi manžel udělá humra a krevety s bagetou :slight_smile:
16. dub 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky která pečete estonský kringel dáváte opravdu lžičku soli?? Na sladké se mi to zda trochu moc
16. dub 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sekaná, brambor.
A právě je v domácí pekárně první várka sádla, jsem zvědavá, jak to dopadne :slight_smile: těším se na škvarkovou pomazádnku :sunglasses:
16. dub 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladkaspackova ano já dávala jednu kávovou lžičku - spíš menší soli :slight_smile:
16. dub 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladkaspackova dávám do veškerýho kynutýho lžičku soli... ne teda úplně vrchovatou, ale dávám.. špetku soli i do piškotovýho..
16. dub 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edeltraut už to bublá v jedno z těch větších hrnců... :wink:
@helcenka tak my si dáme to veepřový určo tenhle tejden :slight_smile:
a skopový já moc nemusím, jehněčí teda jo, ale máme ho málokdy.. na berana nás každoročně zvou kamarádi, mně stačí tam sníst tu hromádku rožněnýho berana a zas to celej rok nemusím mít :slight_smile:
16. dub 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek