Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

babulinkab
10. kvě 2013

rajská polévka a mám zde od včera ještě obalený žampiony, tak to jen před obědem osmažím
zítra budou tortilly plněné směsí - restovaná kuřecí prsíčka na cibulce, potom nějaká syrová a sterilovaná zelenina (mám zde okurku, rajčata, kukuřici, hrášek, sterilovanou červenou papriku), dresing ze zakysané smetany a navrch si to posypeme sýrem

katka_mel
10. kvě 2013

Ahoj. U nás dnes špěnátová polévka s opečeným chlebem a mám vytáhlé vepřové maso na grilování, tak na oběd pár plátků smahnu ke včerejším bramborům. 🙂

nikiii
10. kvě 2013

My dneska karbenátky.

nemue
10. kvě 2013

gulášová polévka a milánské špagety

discreet
10. kvě 2013

Špenátová polévka a krupice 😀 Krize no... 😉

monyliny
10. kvě 2013

Kančí medailónky s hranolkami a čoko koláč se zmrzlinou a jahodovou polevou 🙂

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
prdecek
10. kvě 2013

na oběd grilované kuře, svačina domácí bílý jogurt s jahodovou marmeládou a na večeři pstruzi na másle a kmíně 🙂

zítra falešní ptáčci s rýží a možná nějáká buchta

helcenka
11. kvě 2013

Tak dnes u nás dojíme polévku z vaječnou jíškou a budou ještě jablkové knedlíky sypané mákem, zítra bude vepřové na paprice s bramborem.

nikiii
11. kvě 2013

Tak my dneska dojíme karbenátky s bramborovou kaší, a na odpoledne jdu tvořit moravské koláčky a taky šlehačkovou roládu, ještě doslavujeme narozeniny.

beruskanula
11. kvě 2013

buchtičky s krémem

janapavlik
11. kvě 2013

Smažený kapr a bramborový salát 😀 Včera jsme si nechali ulovit čerstvého 🙂

martinka24
11. kvě 2013

sekaná svíčková s knedlíkem, polévka kuřecí vývar s nudlemi a zeleninou

jimmy1
11. kvě 2013

čočková polívka (z červené čočky), květákové placičky, nové brambory, okurkový salát, rajčata 😵 už ať je oběd 😎

nininka23
11. kvě 2013

Pecene kure s bramborovou kasi...polivka asi pytlikovka gulasova nebo nic.

zelva
11. kvě 2013

Rajčatová polévka s rýží, vepřové maso na mrkvi a brambor.

edeltraut
11. kvě 2013

My máme dnes guláš s houskovým knedlíkem, zítra vývar s játrovými knedlíčky a vepřové řízky s kaší. Na pondělí asi udělám rozlítaný ptáčky 🙂

monyliny
11. kvě 2013

Zelňačka...od tchýně jsem dostala králíka,tak ho upeču na smetaně se šťouchanými brambory 🙂

sofinulik
11. kvě 2013

uz je hotovo - fazolova polevka s klobaskou a buchty na pare s povidlama, grankem a maslickem 😝

nikiii
12. kvě 2013

Pečené kuře a hranolky, a ke kafi zbyly ještě koláče a šlehačková roláda.

babulinkab
13. kvě 2013

bramboračka
prejt, zelí, brambory

helcenka
13. kvě 2013

Dnes dojíme, co zbylo z víkendu, polévka s vaječnou jíškou a vepřové na paprice.
A na odpoledne ještě maková bábovka.

vendullka
13. kvě 2013

Dneska skor vánočně, kapří polévka, řízky z kapra a bramborová kaše🙂

monyliny
13. kvě 2013

Tak dnes koprová omajda s kynutým knedlíkem a kokosová bábovka s nastrouhanou čokoškou(ještě od Velikonoc) 🙂

sofinulik
13. kvě 2013

kvetakova bila polevka a smazene zapinony, novy brambor, tatarka 😉

aaadus
13. kvě 2013

Nějak to tady v poslední době zanedbávám, takže dnes napravuji a trošku vám to tu zahltím něčím dobrým 🙂
Kuřecí curry s ananasem, turecký vajíčkový salát, vepřové na mrkvi se šťouchaným bramborem, velikonoční sušenky, lasagne, muffiny se sušeným ovocem, uzená krkovice zapečená s kysaným zelím a bramborem, čokoládové cookies, hovězí zapečené s brambory, žemlovka, mandlovo-citronový dort, brynzové halušky, paprika zapečená s kuskusem a balkánským sýrem, drožďová pomazánka, kuřecí na tymiánu s celozrnnými linguine, zapečený bulgur s rajčaty a mozzarellou, krůtí rolka s mozzarellou a šunkou, lečo, penne s rajčaty a ricotou, tvarohová bábovka, koprovka, vepřový guláš se žampiony+ špecle
Toť vše 😀 Zbytek v mém albu 🙂

helcenka
14. kvě 2013

Krůtí vývar s nudlemi, lívance se skořicí, máslem a cukrem.

jimmy1
14. kvě 2013

Zeleninová krupicová polívka s vejcem, a po minimálně jedenácti měsících konečně segedýn 😵 😵 😵 s ovesnou smetanou (trochu jsem se té smetany bála, ale nejde to poznat a je výýýýbornej) a knedlík.
A byla jsem tak nedočkavá, že jsem právě dojedla misku toho segedýnu ke svačince 😎

beruskanula
14. kvě 2013

rajska s kolinkama

zitra nejspis dusena kapusta s bramborem 🙂

werry
14. kvě 2013

obalovaný šmakoun v jogurtu a cornflakes, pečený na sucho v troubě + bramborová kaše 🙂