Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

ladie
31. kvě 2013

Včera zeleninový krém s parmezánem a lívaečky (mladý se mohl užrat).
Dneska bramboračka, králík na česneku, šťouchané brambory. A kynou mi tady dva chleby (pětizrnný a pšenično-žitný).

pajenka
31. kvě 2013

@vendulka Mrkni do fotoblogu k @zuhur 😉 její housky a francouzské bagety jsou bezkonkurenční, jiné už nedělám. Bohužel nám od včera nefunguje trouba, tak holt chvilku budu muset zase pečivo kupovat 😒

vendulka
31. kvě 2013

@pajenka díky, jdu na to mrknout 🙂 😉

vendulka
31. kvě 2013

sem na zítra pro děti udělala domácí zmrzlinu a čokoládové lízátka 🙂

monyliny
31. kvě 2013

Cuketový krém s krutónky,rizoto a BE-BE střecha s banánem🙂

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vendulka
1. čer 2013

dneska máme francouzské brambory
přikládám foto mojí dnešní snídaně 🙂

vendulka
1. čer 2013
zelva
1. čer 2013

My dneska máme maso na houbách se špenátem a bramborovým knedlíkem. A jako dezert malinový koláč s pudinkem. To ještě nevim jak dopadne, dělám to poprvé a to těsto se mi teda moc nezdá.. 😨

pelenka
1. čer 2013

Hovězí vývar s tarhoňou a pažitková omáčka s hovězím masem a bramborem

monyliny
1. čer 2013

Cuketový krém za včera a k tomu halušky se zelím a slaninkou 🙂

ladie
1. čer 2013

Česnečka, treska na másle, šťouchané brambory s cibulkou.
Prcek měl mrkev s hráškem a brambory.

ia.
1. čer 2013

kuřecí vývar s dinosaurama z lidlu, špagety s rajčatovou omáčkou a sušenou slaninou, parmazán.

radova23
1. čer 2013

kuře na paprice 🙂

jimmy1
1. čer 2013

polívka z červené čočky, borůvkové kynuté knedlíky, no, moc se nepovedly 😒 a netuším, kde je chyba 😝

1luciferka1
1. čer 2013

štouchaný brambor s cibulkou, kuřecí řízky, okurkový salát a po obídku kávička a buchta podle @pitruskaskarolinkou s pudinkem a zakysankou 🙂

bulinka
1. čer 2013

dneska gulášová polévka buchtičky se šodo, a zítra máme slepičí vývar a řízky s br.kaší

monyliny
2. čer 2013

Nové brambory a kuřecí řízky se salátem z ředkviček a salát.okurky se zakysanou smetanou 🙂

helcenka
2. čer 2013

Včera bylo dušené telecí s mrkví a bramborem, pro taťku pečené vepřové koleno, křen a chléb.
Dnes rychlá polévka a palačinky s domácí dýňovou a meruňkovou marmeládou a se skořicí.

A včera jsem pro děti pekla lentilkovou bábovku ke dni dětí.

babulinkab
2. čer 2013

Bramboračka
Těstoviny s omáčkou s mletým masem, navrch sýr a jarní cibulka

ladie
3. čer 2013

Mrkvová polévka, špenát, uzené, br knedlík.
Peču Nadýchaný andělský perník a kyne mi těsto na focacciu.

sarkar
3. čer 2013

Špenátová polévka, hovězí s křenovou omáčkou a hrnkový knedlík. A odpo upeču bramborový chleba.

helcenka
3. čer 2013

Dnes jsem byla s manželem pryč, takže prckovi jsem nachystala kuřecí stehno pečené, rýži, okurku a rajčátka, s babičkou si pošmákli.
Jinak vařil Globus - já měla křenovou omáčku s houskovým knedlíkem a hovězím masem, manžel vepřové výpečky brknedlík a bílé zelí.

A babička přinesla třešňovou bublaninu a dojídáme lentilkovou bábovku. Zítra dojím s prďolou kuřecí stehna, udělám k nim brambory a asi mrkvový salátek.

katka_mel
3. čer 2013

U nás dnes byl oběd až ve 4, protože vypli proud až do 3 hodin a netekla mi voda. Takže jsem toho bez vody moc uvařit nemohla. Byly tedy topinky ve vajíčku (napadla mě i krupice) a až jak zapli proud jsem uvařila hovězí kostky se šťávou a k tomu rýže. 🙂 Hlad jsem měla, že jsem ani nepostřehla, jak to chutná. 🙂

nikiii
3. čer 2013

My jsme dneska dojídali řízky s bramborovou kaší a zítra bude čočka s vajíčkama a chlebíkem.

cervena_vila
3. čer 2013

Zapečené brambory se smetanou a lilky s cuketou.

beruskanula
4. čer 2013

u nas dnes lokše

ladie
4. čer 2013

K obědu mrkvová polévka od včerejška a kuskus se zeleninou a sýrem.
Večeře - hovězí na paprice (tím myslím zeleninu, ne koření) s rýží.

A upekla jsem špaldovo-jablečné sušenky.

karmenta
4. čer 2013

slepičí polévka a slepice na paprice.

blahova_andrea
4. čer 2013

kuskus s vepřovými kostičkami a zeleninkou dušené na másle