Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

reruna
23. črc 2013

bramborové knedlíky plněné domácími meruňkami s tvarohovosmetanovým krémem ala pribináček, meruňky konečně začínají zrát, tak ještě večer jsem upekla drobenkový meruňkový koláč s pudinkovotvarohovou náplní

eimmy
23. črc 2013

@seb mouka, troška vody, sul a vajíčko - udělat si tužší těsto a bud udělat "kulaté" nudličky a nakrájet nebo moje mamka to děla že těsto strouhá na tom nejhrubším struhadle,

pajenka
23. črc 2013

@seb Budu dávat tresku a tuňáka

seb
23. črc 2013

@pajenka a treska je bez kostí ?

seb
23. črc 2013

@eimmy děkuju a ta mouka polohrubá? a vejce celý ?

pajenka
23. črc 2013

@seb Kupuju filety od Findusu bez přidané vody a píšou téměř bez kostí, zatím jsem na žádnou nenarazila

jimmy1
23. črc 2013

kuřecí vývar s játrovými nočky, plněné papriky, rajská, těstoviny (a vařím toho kotel, abych do pátku nemusela k plotně 😀 )

zlatickamoje
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
seb
24. črc 2013

@jimmy1 to je rozumné 😎

sipkovarose
24. črc 2013

dnes máme těstovinovej salátek s kuřecím masíčkem ,česnekovým dipem a zeleninkou a sýrem 😉

zizala79
24. črc 2013

so oběd gnocchi s rajčatovou omáčkou, večeře pizza venku
ne oběd španělská tortilla + salát, večeře pečené kuře, vařená vajíčka v rajčatové omáčce, okurkový salát
po kuře ve sladkokyselé omáčce s rýží, rukolový salát
út těstovinový salát (penne, sardinky, rajčata, zakysaná + jogurt)
st bruschetta, hamburger, rukolový salát, narozeninový štrůdl
čt zkusím cuketové muffiny inspirace odsud + salát
pá v lednici čeká nakládaný hermelín
so těstoviny s rajčatovou omáčkou s tuňákem
ne řízek s bramborovým salátem (koupím)

kammka
24. črc 2013

po hráškový krém, boloňské špagety,bábovka šlehačková, večeře chlebová
út výlet, sváča do ruky, večeře dukátové buchtičky, a ještě později večer špekáčky
st snídaně tvarohové buchty, oběd zelňačka, pečené kuře a rýže, večeře dojídáme zbytky..
na zítřek už mám hotovou sekanou, bude s kaší, polévka čočková a upeču buď něco kokosovýho, nebo s banánama...
pá kuře na paprice s mašlema, polévka rajská, z pytlíku, vše pro cca 15 lidí, tak si jeden den dám trochu "voraz"...v sobotu chilli con rane, kuřecí polévka...
některou večeři budou bavorské vdolečky...
už mi dochází inspirace na jednoduchá jídla...

petule246
25. črc 2013

ahoj, u nás dnes brambory ve smetaně dle tohoto receptu:
http://conovehonakopci.cz/?p=490
a bylo to moc dobré (jen jsem si to upravila a nedala sterilovaný hrášek ale mražený + té smetny jsem asi měla přeci jen o něco méně).

arabiana
25. črc 2013

Plněné papriky mletým masíčkem,pečené v troubě na rajčatech, cibuli a neloupaném rozmáčklém česneku.
Masíčko pustí štávu a je to neskutečná mňamka. K tomu rýži.

1luciferka1
26. črc 2013

zeleninový krém, kuskus, teplá zelenina s bylinkama co dům dal( cukety, mrkev, fenykl, rajčata) a pangas opečený na olivovém oleji

simonceli
26. črc 2013

pečené čínské nudle s kuřecím a zeleninou

luciinka001
26. črc 2013

My dnes zapecene brambory se sunkou 🙂 vcera jsme meli nudle z panve s kurecim masem a zeleninou 🙂

edeltraut
26. črc 2013

Vepřové na pepři s rýží. Borůvkový koláč a na zítra jdu připravit dort pro sousedku 😉

eveluska
26. črc 2013

tak to je dobry, je vedro a vsichni tu jedi cinu - i my 😀 vcera cina s nudlema, predtim zapeceny kotlety, dneska zapec. brambory se sunkou 😉

jimmy1
27. črc 2013

kotlety zapečené s bramborem a ovesnou smetanou, okurkový salát

mrnous81
27. črc 2013

Zeleninová polévka s krupicovými noky a lívance 🙂

maybe72
27. črc 2013

...ještě mi voní celá kuchyň od karbanátků, brambor, šopského salátu a výborného majolkového dipu...
no a aby vonět nepřestala, ke svačině chystám piškot s krémem a broskvemi a melounový salát na vychlazení...

edeltraut
27. črc 2013

My máme rychlovku - vepřové nudličky s rýží. Nejmenší mrně kuřecí polévku 🙂

cirrusa
27. črc 2013

@petule246 od doby kdy Klárka uveřejnila tento recept, je to jedno z mých nejmilovanějších jídel 😵 😵 😵

gabka32
28. črc 2013

@zizala79 teda takový hezký jídelníček, to tak máte každý týden naplánováno? 🙂 a můžu poprosit, jak děláte rukolový salát? díky

gabka32
28. črc 2013

my dnes francouzské brambory s rajčat.salátem, včera byl špenát, br.kaše, vajíčko a předevčírem rajská s masovými koulemi a kolínky - špenát a rajská jsou nejoblíbenější jídla holek, tak jsu docela často 🙂

evuss
28. črc 2013

zeleninový krém a kváskové lívance s borůvkami

michamicha
28. črc 2013

Plněné vepřové kotlety, hranolky a okurkový salát 🙂

lv
28. črc 2013

candáta na másle, ledový salát...a tatínkovi česnečku, vrátí se z tahu..