Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

ladie
22. zář 2013

Jako předkrm toustíky s domácí paštikou a brusinkama, silný hovězí vývar se zeleninou, vepřové řízky a bramborová kaše.

1luciferka1
22. zář 2013

dnes nám vařila tchýně, slepičí vývar a slepice na paprice s knedlíkem na véču je losos a štouchačky

katka_mel
22. zář 2013

U nás hovězí vývar a sekaná

sweetest
22. zář 2013

Kuřecí rizoto...část si odvezla dcera s sebou na intr, když dnes nemá večeři a zapékané těstoviny ( naházela jsem do nich co jsem našla v lednici) a přidala jsem i chilli pastu...nooo, krapet pálí, ale mě to teď jako těhu mooc chutná 😀 Max. si je s ním všechny sama, když budou manžela pálit....je v práci a bude je mít až zítra 🙂

A k večeři si dám naložený hermelín, co mi manžel udělal, neb je lahůdkovýýýý, aby ne, když je kuchař. Jsem tu večer sama, tak nemusím páchat večeři pro více krků 😉 😀

lenkazdenek
22. zář 2013

@helcenka tak jak dopadla řepa? Já teda fenykl dávala taky... a fakt super 😉
Jinak u nás dneska karbanátky s bramorovou kaší ,červená řepa 😀 a na svačinu povidlové koláčky 🙂

ladie
23. zář 2013

Mrkvová polévka s rýží (prcek měl o víkendu střevní chřipku, tak kvůli němu), kuřecí steaky v bylinkách a gratinované brambory s parmezánem.

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
edeltraut
24. zář 2013

U nás dnes rajská omáčka 🙂

mamkamarketa
24. zář 2013

Zeny,matky, kucharky
Ty chute me jednou znici. Mam silenou chut na nakou tvarovou buchtu. Podelite se se mnou o recept, prosim? 🙂

mamkamarketa
24. zář 2013

@ustarana jdu na nakup 😀
Diky

ladie
25. zář 2013

Rajská polévka,k obědu špagety carbonara, k večeři maso s omáčkou s lišek (byla jsem na trhu a měly nááádherné lišky, tak jsem neodolala).

asus
25. zář 2013

ahojik u nas je dnes tortilla plněna oblbene jidlo našo dcerky a syna 😀

ia.
25. zář 2013

manžel byl včera na houbách. Takže na večeři včera smaženice, dnešní oběd hříbková polévka a houbová omáčka s bramborem a vajíčkem. Mrňous brokolicová polévka a zapékané těstoviny

hest
25. zář 2013

@asus taky jí dělám, miluju tortily, hodně zeeniny místo zakysanky stačí bílý jogurt a někdy dám kuřecí a někdy hovězí na koření chilli con carne (dospělým).

asus
25. zář 2013

@hest taky mame misto zakysanky bilej jogurt je to lahudka 😵

p.e.t.u.l.k.a
26. zář 2013

Holky prosím jak děláte zapékanou cuketu ?

julka11
26. zář 2013

@ladie můžeš mi napsat recept na špagety carbonara? Díky!

ladie
26. zář 2013

@julka11 http://www.sitalemvkuchyni.cz/recept/Carbonara
Jen ke žloutkům přidávám trochu smetany (=použiju míň žloutků) a všechno nechám chviličku prohřát na ohni (přece jen je jí i prcek, tak žloutky tepelně upravím).
Je to rychlovka a moc dobrá!

tesinka
26. zář 2013

Bramborový pekáček s kuřecím a mozzarelou, a švestková buchta s medem a drobenkou 🙂

jenny.kay
26. zář 2013

Těstoviny s boloňskou omáčkou - pošmákly jsme si já i malá a ještě zbylo na večeři i pro tatínka. Holka to zbodla jak nic, akorát je po nich asi trochu hyperaktivní - už půl hodiny si zpívá v postýlce a nevypadá, že by se jí chtělo spát a to mi po obědě říkala, že je unavená a jde spinkat 🙂 (nějak došla k závěru, že má za oknem pokojíčku ptáčka, a že je to sova a pořád ji vyhlíží skrz rolety a zpívá u toho jednu lidovku za druhou). Nějak se mi tu nahromadily tvrdé rohlíky a housky, takže zítra asi bude nádivka a kuřátko - to dcerka taky miluje.

beruskanula
26. zář 2013

dnes rýžový nákyp s meruňkami🙂 a zítra nejspíš boloňské špagety

eliska_z
26. zář 2013

Kuřecí kousky ve slanině s brambory a česnekem 🙂
A k večeři bude pečené uzené koleno 😝

babulinkab
26. zář 2013

@eliska_z to vypadá super, nechám se inspirovat 😉 😉 😉

pajenka
27. zář 2013

Řecký briam, slunečnicový chléb

kammka
27. zář 2013

já toho moc poslední dobou nenavařím...
tento týden: vepřová pečeně, br.knedlik, špenát z víkendu
kuskus se zeleninkou a sýrem
těstoviny s rajčaty a česnekem
čočka na kyselo,párek,vajíčko

zítra výlet s obědem, asi kachna se zelím a knedlíkem, je to objednané předem

na neděli nevim...mám v mrazáku půlku srnky..napadl mně guláš.. ale není to vykoštěný, máte někdo zkušenost s kostmi ze zvěřiny?? jaká je z toho polívka?

sweetest
28. zář 2013

Manžel vaří plněné papriky a podle hukotu pekárny k nim budou houskové knedlíky 😀 😀 😝

joo
28. zář 2013

dnes máme česnečku a pak pečené kuře s rýží pro manžela pečené brambory a rajčatový salát. Na svačinu maková buchta

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sarkar
28. zář 2013

dámy máte tip jak zpracovat bezinky kromě likéru (s rumem a kávou) a marmelády?