• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

7. října 2017 
@ladie to vypada dobre. delas to takhle z hoveziho? http://www.simplyrecipes.com/recipes/easy_shepherds_pie/ jeste to nemam poradne nastudovane, ale neni od veci to nezkusit :slight_smile:
4. říj 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadja73 jojo, jen místo vývaru přidávám k masu plechovku loupaných rajčat a do br.kaše přidám vajíčko a hrst strouhaného parmezánu. Je to dobrota :slight_smile:
4. říj 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladie zni to dobre. a kdyz to dam manzelovi do prace, aby si to ohral v mikrovlnce, bude to jeste k jidlu?
4. říj 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadja73 jojo, urcite. Manzel si to taky obcas bere do prace.
4. říj 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
smažený květák + brambory
5. říj 2013 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska kapustová polívka, smažený patizon, brambory
na zítra segedýn s knedlíkem
jestli mi to časově vyjde, tak bych ráda nějakou buchtu, asi citronovou babetu
6. říj 2013 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
uzena polivka s ryzi a zeleninou, nilsky okoun s hranolkama a zrava buchta. vcera byly k obedu muslicky s uzenym masem, smetanou a rukolou a na veceri domaci pizza.
6. říj 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska budeme mittresku s fazolkovym salatem a polevku jeste nevim hledam inspiraci :slight_smile:
6. říj 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera kuřecí steaky na bylinkách, bramborová kaše, zeleninový salát.

Dneska kuřecí vývar s domácími játrovými knedlíčky, manžel chystá nějakou rybu. Pak fondant au chocolat.
A k večeři bude květák - polovina klasicky smažená a z poloviny květákové placičky.
6. říj 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
brokolicove karbanátky a brambor
6. říj 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes jsem poprvé v životě dělala "svíčkovou" z krůtích stehen a byla luxusní, musim se pochválit, jinou už nechci :slight_smile: kam se hrabe hovězí :slight_smile:
6. říj 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska smažený květák,brambory,tatarská omáčka,večeře květákový mozeček s bramborem
zítra vepřové na paprice s těstovinama a k večeři langoše pro mě a malou na sladko a pro manžela na slano :slight_smile:
6. říj 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Včera paprikáč s knedlíkem a dnes hřibová polévka, čočka po hustu s volským okem a makové koláčky (dělala jsem poprvé a povedly se). Zítra musím zpracovat dýni, takže oběd bude asi nějaký jednoduchý... Možná teštoviny s masovou směsí (co dům dal) :wink:
6. říj 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Po sto letech frankfurtská polévka. Pak maso na houbách, rýže.
7. říj 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ryze 3 druhu s kurecim dusenym masem sypana sezamovou soli k tomu domasi kvasena zelenina zakapnuta dynovim olejem :slight_smile:
7. říj 2013 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těstoviny zapecene s kuřecím masem, brokolici, sýrem a smetanou a k večeři bude polévka z červené čočky a mrkve
7. říj 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zapečené špagety
7. říj 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kruti medailonky na medu s dynovo bramborovo jablecnym chutny.
9. říj 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
v neděli řízky s bramborem, květáková polévka
pondělí dojídáme neděli, neumím vařit pro tři osoby
úterý+středa oběd domácí gulášovka, dnes k večeři květákový mozeček+brambor, zítra bude smažený květák a večer asi palačinky, v pátek....možná konečně z mrazáku poslední balíček prejtu+zelí+brambor, so+ne vytáhnu z mrazáku srnku..poraďte někdo,prosím... mám půlku srny.. na tři balíky.. žebra, přední noha, zadní noha..
10. říj 2013 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Ahoj. Ze srnky já dělám jedině špízy. Pro sebe dělám kuřecí špíz (jelikož srnku nejím :slight_smile:) a pro manžela srnčí. Jinak dělám jehněčí žebra pečená na česneku, tak třeba by šly i ty srnčí :slight_smile:
10. říj 2013 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
10. říj 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera bramboracka a palačinky
dnes francouzske brambory - budou i zítra
10. říj 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
lasagne, krabí salát s ananasem( z krabích tyčinek), jablka v županu. Na zítra zaděláno těsto na strouhanou buchtu....
10. říj 2013 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nějaký tip na něco z jablíček? Ve školce bude jablíčková slavnost a každý má něco přinést...myslím,že bude přeštrůdlováno :grinning:
11. říj 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka jablíčko nakrájet na kostičky,obalit ve skořicovém cukru a zabalit do listového těsta...
11. říj 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes halušky se zelím
zítra žemlovka s jablky
pozítří kuřecí rizoto s dýní Hokkaido a hráškem
11. říj 2013 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
K obědu mrkev s kráškem a brambory. Ke svačině krupicová kaše. K večeři řežábek.
11. říj 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
11. říj 2013 v 17:43 • lkasparo
My včera svíčkovou s knedlíkem, dnes langoše a kulajdu, zítra smažený květák a česnečka, pozítří sekaná a vývar :slight_smile:
11. říj 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@victress super tip na příští týden - děkuji :slight_smile:
11. říj 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek