• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

7. října 2017 
Ďakujem :dizzy_face:
11. led 2015 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí prsní roláda plněná vaječinou, brambor. kaše + meruňkový kompot, strouhaný tvarohový koláč
17. led 2015 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kvetakove placičky, br.kase, mrkvovy salát. :slight_smile: jedem zbytky z lednice.
17. led 2015 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajíc přes noc umučen v troubě, udělám základ na omáčku a půjde v krabkách do mrazáku, nějak jsme na to neměli chuť..
včera boloňské špagety a kuřecí vývar se zeleninou a dinosaurama, dnes polévka stejná a čočka na kyselo s párkem a volským okem...

čočka zbyla na zítra

pak je v plánu něco z brambor, tchánovci dovezli zásobu..
18. led 2015 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeleninová polévka a smažený kapr s br. salátem.
19. led 2015 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hovězí polévka s písmenky a hovězí kostky ve vl. šťávě s rýží. Včera pohanková polévka.
21. led 2015 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapečené těstoviny se špenátem a uzeninou.
22. led 2015 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
meruňkové knedlíky a lehce stravitelná mrkvičková polévka :slight_smile:
22. led 2015 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dodělávám naši oblíbenou rajskou s karlovarským knedlíkem a Babiččinu bábovku z Apetitu :wink:
22. led 2015 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuřecí guláš s rýží basmati :wink:
22. led 2015 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hranolky + smažený sýr (dělaný způsobem šunka-sýr 3x a pak obalit v mouce, vajíčku a strouhance), k příloze tatarka/kečup a jako polévka u nás bude fazolová. Prostě rychlovka ale dobrá ! :slight_smile: Tak dobrou chuť všem.
22. led 2015 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My dnes bramborovou polevku,pecene kure a dusenou ryzi.
22. led 2015 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
u nás dnes Tortilly s česnekovou majonézou
22. led 2015 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli s dětmi dnes na obědě v restauraci, dali jsme si vývar, děti smažák s bramborem, já s Adélkou maso v kapustě :slight_smile:. K večeři budou krůtí plátky a rybí filety s bramborem :slight_smile:
22. led 2015 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tento týden zatím:
těstoviny s boloňským ragů
bramborová kaše se šunkou od kosti a paprikou
kuřecí kousky ve škrobovém těstíčku ve sladkokyselé omáčce, rýže
palačinky s domácí marmeládou a tvarohem
ořechová bábovka
koprovka s vejcem a knedlíkem... ta zbyla na zítra..

dále bude:
zeleninová polévka s červenou čočkou
kuřecí stehna na houbách pečená, rýže
masové kuličky, rajská, těstoviny
22. led 2015 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Polévka z červené čočky a těstoviny s kuřecím masem a znojemskou omáčkou.
22. led 2015 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. led 2015 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mjanca no ty bych taky mohla... akorát nemám ty pláty, jak by to fungovalo s plátkama obyč nudlového těsta???? kouknu po netu, snad něco najdu, díky za tip!!
22. led 2015 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Exhumovala jsem remosku.. to je tak super věc!! nechápu, proč jsem ji schovala v momentě, kdy jsem konečně začala bydlet v bytě s troubou (tím nemyslím mého muže :grinning:)... Dneska zeleninovočočková polévka a v remosce už jen chytají barvu kuřecí stehna na vrstvě brambor..houby se mi nechtělo hrabat z mrazáku a brambor máme dost, tak necháme rýži na jindy..

a chystám se zpracovat mleté maso.. z půlky boloňské ragú a z druhé masové kulky do zítřejší rajské.. a ty lasagne udělám do dvou malých pekáčků a zamrazím, bude se hodit, když budem celý den venku makat, nebo někde na výletě..
24. led 2015 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dnes kureci stehynka na paprice s testovinami, zitra dojime.
Na stredu mam v planu cockovou polevku a bramborove knedliky plnene uzenym se zelim.
26. led 2015 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Špagety carbonara. Bude to poprvé tak držte pesti
26. led 2015 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dnes uzená polévka s kroupami a uzené maso s br.kaší.
26. led 2015 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
v rámci preventivního boje s bacily bude dnes k večeři hrstková polévka (a dám do ní HODNĚ majoránky a česneku :wink: ) + topinky (to zas bude noc... :grinning: )
26. led 2015 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes zbytek rajské s kuličkama ze včerejška, s rýží..k večeři brambory na loupačku s mlékem a nějakou zeleninkou..
zítra asi rybka ve vajíčku s bramborem
26. led 2015 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jen rychlovka - pečené brambory s vajíčkem a zeleninou. Zítra guláš s knedlíkem. Pak chystám karbanátky s kaší, nádivku (zbylo hodně tvrdých rohlíků) a těstoviny s boloňskou.
26. led 2015 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
upekla jsem graham chleba a teď peču bábovku.. Fany bude zítra spát u budoucí švagrové, tak ať mají na snídani :slight_smile:
26. led 2015 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes kuřecí čočková polévka a rajská s karbenátkem a knedlíkem.
27. led 2015 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Špecle s masovými kulickami Uaaa mega mnamka
27. led 2015 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes nevařím. :slight_smile: Zbylo ze včerejška. :slight_smile:
28. led 2015 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes lasagne... se spoustou uzeného sýra, boloňským ragú a bešamelem.. domácí pláty z našich vajec.. bylo to tak těžký jídlo, že bych ho srovnala s vepřovou s knedlíkem a zelím.. příště uberu sýr..ale všem chutnalo..
zítra asi brknedle s uzeným a zelím :grinning:
pak budem doma všichni tři dny, tak to bude i s polívkou, asi kuřecí s nudlema..
pátek ryba ve vajíčku s bramborem
sobota možná kachna?? na zahradě jich je dost..
neděle.... pokud v sobotu kachna, bude i v neděli.. běžně ji jíme dva dny.. akorát je třeba udělat velkej kastrol zelí :sweat_smile: :sweat_smile:

teď peču housky
na víkend asi bábovka.. máme strašně moc vajec.. dneska jich chlap odnesl 80 a už je jich zase v lednici skoro 30 a to jsem ještě večer objevila ve stodole pod prknama nové hnízdo, kam zanáší, vždycky si na začátku sezony vymejšlej :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a já obíhám 5 - 6 míst...
28. led 2015 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek