Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

veronicka89
1. bře 2015

Holky, ja kdyz uz mi dochazi inspirace kouknu na stranku :

www.vareni.cz

Vetsinou se ridim tim ze mam bud na neco chut, nebo mam doma nejakou surovinu ze ktere chci nebo potrebuju varit 🙂

Takze najedu na vareni.cz ( dneska treba)

Kliknu na kartu recepty- Hlavni chody - Ingerdienci zadam - mlete maso + brokolice 🙂

Takze dneska delam brokolicove karbenatky s mletym mase 😀

katka_mel
1. bře 2015

Ahoj, U nás dnes byl na oběd přírodní roštěnec s pečenýma bramborama, nahoru osmažená cibulka a zeleninová obloha.

zvirka
1. bře 2015

Kuře na paprice, já a syn rýže, manžel knedlík.

jitavrtule
1. bře 2015

u nás dneska přerybíno - k obědu teriyaki losos s pažitkovýma bramborama a salátem coleslaw a k večeři makrelová pomazánka.
v lednici mám karfiol, takže zítra k večeři bude buď polívka nebo ho usmažím...podle nálady 🙂

kammka
2. bře 2015

včera u tchánů pro dcerku, k obědu byl vývar s kroupami, krůtí paličky pečené, pečená zelenina, hruškovočokoládový dort, štrůdl a před odjezdem kiš (nevím jak se to píše 🙂 ) s náplní sýr a hrušky
dneska vařené brambory, rajčátka a v lednici byl kus oschlého eidamu, tak jsem z toho udělala placičky..Tonda se jich teda nedotkl, ale nejsou špatné a zítra je dostane dcerka a chlap ke sváče..

na zítra asi namočím velké bílé fazole a budou v rajčatové omáčce asi s domácím chlebíkem, došlo pečivo a do krámu se mi necéééé..
a taky musím zpracovat domácí tvaroh, takže budu mít pečící odpoledne 🙂

katka_mel
2. bře 2015

Smažený sýr s bramborem.

misicka455
6. bře 2015

Rajská 🙂)

hany_bany
6. bře 2015

čočková polévka a pohanka s nivovou omáčkou

olasek
6. bře 2015

Vývar s písmenky a krůtí plátky na houbách, rýže

katka_mel
6. bře 2015

Včera buchtičky s krémem a krůtí vývar s kapáním a dnes zapečené těstoviny s kabanosem .

katka_mel
7. bře 2015

Tak dnes jsme s Gábi doma samy a bude krupička. 🙂

xpila
7. bře 2015

Marinované kuřecí paličky se salátem a čočkovo-zeleninová polévka. Včera večer jsem ještě upekla hruškovo-kakaové celozrnné bábovičky.

lucifereeek
7. bře 2015

smažený kuřecí závitek s brambor. kaší, šneci z listového těsta

mikulilinka
7. bře 2015

Dnes zapekane brambory s kotletou na smetaně 🙂

mjanca
7. bře 2015

dnes prirodni rizek, hranolky, zitra kotleta s bramborama, paprikou, rajcetem a slaninou v alobalu a zeleninovy salat 🙂 a polevka mrkvova s krupici a vejcem

katka_mel
8. bře 2015

kuře s br. kaší a hlávkový salát. Gulášová polévka.

lucifereeek
8. bře 2015

masové kuličky, rajská, knedlík

katka_mel
9. bře 2015

dnes zbylé kuře, tentokrát s rýží.

kammka
9. bře 2015

svíčková.. ona je totiž nej druhý a třetí den, takže si ji dáme s Toníkem ještě zítra, i když on není moc omáčkovej, jako jeho ségra..
dopo jedem na předoperační, pak nákup, pošta...
odpo budu vařit tatínkovi na dva až tři dny, budeme ve špitále, to jsem zvědavá, co nám tam dobrého uvaří, tatínek bude mít doma karbanátky a nějakou buchtu..

katka_mel
10. bře 2015

Noky, špenát a vajíčko.

nellygray
10. bře 2015

K obědu vařené vejce s karlovarským knedlíkem a omáčkou z medvědího česneku od včera a k večeři kuřecí játra na cibulce s rýží. Já budu mít chleba, játra nerada. 😅

irisie
10. bře 2015

@nellygray jak delate tu omacku?

diamanta
10. bře 2015

Dnes jsem se překonala a udělala něco nenormálního 🙂 pro nás. Bulgur s omáčkou z rozmixované cizrny a brokolice a mrkve. No, manželovi ale musím udělat něco jiného, to je jasný. A abych ho taky trochu potrápila, tak to bude cizrna (celá) osmahlá na sádle s cibulkou a řapíkatým celerem - a s klobásou, chlebem...ha.

nellygray
10. bře 2015

@irisie Světlou jíšku, kuřecí vývar (stačí i voda), provařit a nakonec vmíchat zakysanou smtanu a nasekaný medvědí česnek, už nevařit, a případně dochutit. Jde to samo i bez jíšky, jen zahustit moukou. A jde to i ze sladké smetany. Vlastně jako koprovka, jen místo kopru ten česnek. 🙂 Nám hrozně chutná.

irisie
10. bře 2015

@nellygray diky za tip. Musim vyzkouset.

happylenulka
10. bře 2015

dneska oběd čínské nudle se špenátem a medvědím česnekem - vegan; večeře hrachová kaše se zkaramelizovanou cibulkou, krutony - vegan 🙂

kammka
10. bře 2015

do špitálu se nejde, Tonda se probudil s rýmicí...koupila jsem jedno hovězí líčko, tak z toho něco vymyslím, ale asi to bude na neděli koprovka s knedlíkem nebo bramborem, možná i vajíčko do ní dám, s masem jsme ji neměli fakt dlouho.. dneska naposledy svíčková, měli jsme ji mít k obědu, ale Tonda by ji moc nejed, takže jsem vyndala z mrazáku polívku kuřecí s játrovými knedlíčky a storuháním a jako druhé byly míchaná vajíčka na cibulce.. svíčková k večeři, dcera ji miluje a zbytek už zamrazím, opravdu....
zítra asi nějaká zeleninová směs s kuřecím prsem na kousky a k tomu kus kus... a bramboračka s houbama.

zelva
14. bře 2015

Tak holky, u nás je dneska poctivý český gulášek na pivě a k tomu knedlíček. Mňamky. To už jsme nevařili fakt hooodně dlouho!

katka_mel
14. bře 2015

Předevčírem játra na cibulce s rýží, včera brokolicová polévka, smažená brokolice br. kaše, dnes pečené kuřecí stehna a brambory pečené se smetanou a cibulí.

lucifereeek
15. bře 2015

včera kuřecí paličky v troubě s rýží a dneska segedýnský guláš s knedlíkem