Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

simi1510
20. led 2017

@alcar potři je rukou vodou z každé strany před tím, než je dáš na pánvičku 😉

rybamrazena
20. led 2017

@alcar V KFC se nahřívají v sáčcích v "parní troubě". Dělám je jak rozpékané pečivo, tzn.navlhčím a dám na minutu do trouby. Když se s tím chci hodně babrat, tak je opět navlhčené opékám nasucho na pánvi. 🙂

alcar
20. led 2017

@simi1510
@rybamrazena dekuji, tak to tak zkusim. Uz jsem si rikala, ze bych je hodila normalne do hrnce s parackem a ohrala jak knedle. 😀

khpeta
20. led 2017

@alcar My je naplněné hodíme chvilku ještě do kontaktního grilu a jsou super.

alcar
20. led 2017

@khpeta ☹ Ten nemam. Jedine vaflovac 😀

khpeta
20. led 2017

@alcar Tak to nevím, třeba by to ale taky pomohlo. 😀 Pak bych to zkusila navlhčené na té pánvi, jak tu psaly holky. 🙂

alcar
20. led 2017

@khpeta no zitra schvalne zkusim 🙂

solinka1974
20. led 2017

@popelka1984 To je indicky recept. V podstate dusena kureci prsa v kari omacce a kokosovem mleku.

sipkovarose
24. led 2017

Holky co vaříte?já dnes dělám čínu do trouby a hranolky a na sváču udělám fazolový sálát 😉

cizinkaa
24. led 2017

dnes tagliatelle se sušenými rajčaty, mozarellou, anglickou slaninou a rukolou 🙂

lenusaak
24. led 2017

@sipkovarose ty mi delas chute, na hranolky mam chut uz dlouho😃

lenusaak
24. led 2017

Ja mam dnes varenou kapustu s bramborem 😃🙂

alcar
24. led 2017

Segedinsky gulas 🙂

marcipanka.k
24. led 2017

@sipkovarose hmmm na cinu jsem dostala taky chut!
Ja vytahla z mrazaku svickovou😀

popelka1984
24. led 2017

My měli kuřátkový den, kuřecí polivečku a pečená kuřecí stehynka na kořenové zelenině (mrkev, celer) s brkaší. Zítra bude dnešní polévka,šunkofleky a mrkvojablecny salatek

kika_21
24. led 2017

Řecký guláš.

simi1510
24. led 2017

Zítra bude mořský vlk s citronem a bylinkami 🙂

alcar
24. led 2017

@kika_21 jak delas recky gulas? 🙂

dendy88
24. led 2017

zitra budemem mit gnochi s porkem, sunkou a syrem, potom zapeceny brambory s masem

kika_21
24. led 2017

@alcar Opeču kližku na rozpál.oleji-správně se má použít ještě telecí maso. Potom přidám dvě na jemno pokrájené cibule.Také osmahnu. Přidám pepř, sůl, 4 lžíce octa, rajský protlak a bobkový list. Podleju. Dusím na mírném ohni asi 45 minut.Jednu cibuli pokrájím-nebo vezmu třeba tři malé, oloupu, spařím vroucí vodou, opeču na pánvi-mají se nařezávat u kořene křížem-to nedělám.Přidám k masu, k tomu utřené 2-3 stroužky česneku. Zaliju asi tak 1-2 hrnky vody, přidám svazek pokrájené-jemně petržele. Asi 30 min ještě dusím, pak se to má 20 min. vařit bez pokličky-ale ty časy dodržuju přibližně-nicméně je potřeba, aby bylo maso měkké. K tomu bílé pečivo-my měli knedlík lepkový a bezlepkový.Jo a hlídala to dcera, já letěla ven, pak zase rychle s malým domů, aby ona šla běhat za světla. Zítra bude asi něco jednoduššího.

buldam
25. led 2017

Ahoj lidičky,
dnes se u nás bude vařit (péct 🙂 pstruh na másle s kmínem a lístkem špenátu ), ¨
k tomu brambor a šopský salát.

berynka
26. led 2017

Vzhledem k chladnemu počasí mame týden ve znamení omáček - rajská,vepřové na houbách a teď dodelavam kuře na paprice 😉.
Přílohy ryze,těstoviny,knedliky.

Taky je zajímavé,ze od května do října mne nenapadne udělat nějakou polivku a teď mame dvě do týdne 😀.

marcipanka.k
26. led 2017

Ja dnes varim gnocchi s omackou z veprove panenky, cukety, zampionu, hrubozrnne horcice a kapky smetany.

lenusaak
26. led 2017

Ražničí s domácíma hranolkama 😄😊

simi1510
26. led 2017

Muj drahy doji jeste kachnu, co jsem delala a jinak udelam krutí s hranolkami popr nejake těstoviny (pry ma chut na ne)

lutshingha691
26. led 2017

Dneska hranolkovy den 😀. U nás taky s holanskyma karbosama rajcato cibulovy salát

absintka19
26. led 2017

Pecu bazanta co jsem vcera dostala a kyne mi testo na svatebni kolacky, dnes budou orechove.

sarajurka
27. led 2017
Uživatel sarajurka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sarajurka.

Dneska to budou plněné knedlíky se zelím 🙂

sipkovarose
27. led 2017

Rizoto se sýrem a okurek 😉

nikinnna
27. led 2017

Dneska máme brambory a vepřovou plec, zapečené v syrové zálivce... Zítra budou vafle 🙂...