• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

11. listopadu 2017 
@biedronka10 pekáč vymažu sádlem dam cibuli na to hovězí rostenou na plátky lehce naklepat můžete prospikovat slaninou osolit opepřit potřít hořčicí potiram dost a zasypat červenou paprikou peču podle masa až je měkké :relaxed:vytáhnu maso výpek si dám do hrnce když je málo můžete přidat trochu mléka a rozmixuji když je moc řídká stačí si rozmíchat trošku mouky s mlíkem a hotovo k tomu většinou bramborový knedlík :relaxed:
23. zář v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes pecene maso, br. spalicky, listovy spenat;
zitra veprova panenka s fazolovymi lusky, dezert jahodova dren s tvarohem
23. zář ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dnes koprovka, vyžádal si ji manžel a syn jí nejí tak knedlíky plněné uzeným a zelí
23. zář v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Bramboračka s bramboráky a zítra kuře na paprice
23. zář v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Hovezi vyvar, smazak s bramborem. Zitra fleky s uzenym.
23. zář v 19:12  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boršč, domácí chléb a diabetický krtkův dort :slight_smile:
23. zář v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes byly vepr kotletky na houbach s ryzi a kynute povidlove buchty, zitra bude koprovka. V pondeli bude kure, pecene brambory a linecky kolac s tvarohem. V utery spenat, vypecky a bram knedlik.
23. zář v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
paradajková polievka s cestovinou a so syrom a kuracie rezne so zemiakmi na masle.
1. říj ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
lasagne s mletým masem, zelenina a rajčatová omáčka.
1. říj v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posledni dny bylo kachni prso na tymianu s bramborovou kasi, hovezi na porku s ryzi a kure na paprice s testovinami.
1. říj v 16:26  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dršťky s ananasem, celerem, rajčaty s rybí omáčkou s chilli papričkou a rejží.
1. říj v 16:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes fazolová polévka k večeři, zítra si s dětmi uděláme asi ovocné kynuté knedlíky :slight_smile: Chlap není doma, tak můžeme :grinning: taky jsme si upekly sušenky ke svačině a v plánu mám pečené kuře na zelenině s dýni a s bramborem.
4. říj v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@indy2 Pááááni, to je teda výkon, že bych se stavila na návštěvu? Jako náhodný kolemjdoucí? :slight_smile:) Ovocné knedlíky - MŇAM, celé odpoledne na ně myslím. Večeře je u nás asi jasná... O:slight_smile:
4. říj v 18:07  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (20. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alenkara náhodný kolemjdoucí? :grinning: to je super, stav se :wink:
Jinak zklamu, sušenky už zmizely :fearful: a to jsme je dopekly cca ve 3 hodiny? Měly jsme sice návštěvu, ale jsou fakt návykové a výborné!!!
A knedlíky.. no těším se :slight_smile: Budeš dělat ještě dnes k večeři? To bych nezvládala.. dělám kynuté a přijde mi, že se s tím hrozně crcám :grinning:
4. říj v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@indy2 A jaké sušenky? Máš recept? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nooo, myslím, že nás "odbydu" tvarohovými, ty jsou za chvilinku a aspoň nebudu v noci a ráno jako balon :wink:
4. říj v 18:20  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (20. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenkara recept mám na svém blogu na zdi a je to příspěvek z 25. září i s fotkou :slight_smile: Nejde mi zkopírovat odkaz :innocent:
Jen cukru jsem dnes dala 140 g (u receptu mám poznámku) a bylo to ideál :slight_smile: a dala jsem jen jednu lentilku v rámci úspor :grinning:
Jinak si nechte chutnat, ani tvarohovými bych nepohrdla :slight_smile:
4. říj v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dýňová kari polévka s kokosovým mlékem. Super na zahřátí v tomhle marastu. Trochu sluníčka do tý futéře :wink:
7. říj v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gulas a slepici na paprice s testovinami, to bude i zitra. Vcera rizoto :slight_smile:
7. říj v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zemlovka z pomalyho hrnce. Nadejchana jak oblacek. A vyyybornaaa :wink:
7. říj v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Rajská omáčka s koulemi z mletého masa, knedlík. Na zítra vývar + řízek se salátem.
7. říj v 16:33  •  čeká miminko, termín má v březnu 2018 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes hovězí polévka,vepřová žebírka,bramborový knedlík,špenát :slight_smile:
7. říj v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes restovaná játra s bagetou (obyčejně bývá s hranolky, ale rozbila se trouba) > je to naše zamilované jídlo.
Zítra houbová omáčka s těstovinami, pozítří kuskus se zeleninou a tofu
7. říj v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Boloňský špagety a večer nejspíš palačinky :slight_smile:
26. říj ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda holky, vsechny mi delate neskutecny chute. :heart_eyes: Ja si tady v Anglii moc cesky kuchyne neuziju. :pensive:
26. říj ve 12:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem nejlínější z nejlínějších, takže jen nudle s mákem a večer asi obložené topinky ve vajíčku:sunglasses:
26. říj ve 12:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes máme na obed špagety bolognese a večer spravím palacinky.
11. lis v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek