Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

anieanne
10. čer 2011

Dobré ranko, u nás dnes bude teplý těstovinový salát s kuřecím masem a cherry rajčátky 🙂

brusinka.pusinka
10. čer 2011

Dneska nevaříme jdeme k babičce 😀 😀 😀 bude uzený kolínko s novým brambůrkem a zelný salátek skoprem, a krupková polévka a babi dělala dortík malacov 😀 😀 😀 O víkendu na chaloupce 😉takže asi grilovačka a rychlovky 😉 z jednoho hrnce 😉 😀

petule33
10. čer 2011

@brusinka.pusinka děkuji moc 😉

petule33
10. čer 2011

@brusinka.pusinka já te obdivuji jak seš šikovná 🙂 🙂

evaviki
10. čer 2011

hraskova polevka a empanadas..

brusinka.pusinka
10. čer 2011

@petule33 děkuji moc hold léta praxe 😉 😀 😀 a děkuji babince a mamce za to že nás nutila abychom uměli vařit od mala 😉škoda jen že tu nejsou už s námi 😉

hary
10. čer 2011

Nedá mi to a přidám vám tip na rychlou a dobrou večeři. Zkoušela jsem to včera poprvé dětem do školky na večerní mejdan 😀 , je to neuvěřitelná rychlovka a moc velká dobrota.
Pizza šneci
rozválíte listové těsto, potřete kečupem, posypete kořením na pizzu, na celou placku rozložíte plátky sýra, na to plátky šunky a srolujete v roládu (ať je to pevné, takže víc "utáhnout"). Potom nakrájet na silnější kolečka, položit na plech s pečícím papírem, já ještě potřela rozšlehaným vajíčkem pro hezkou barvu a šup s tím do trouby. Ze začátku to těsto jakoby sjede dolů a vyčnívá ta šunka se sýrem, ale nebojte se toho, po čase to těsto vyběhne. Nejlepší to je jíst samozřejmě vlahé, je to vláčné a moc dobré. Ať si to kdyžtak doplní jak kdo chce. Je to fakt mňamka a rychlovka.

vojtisek2007
10. čer 2011

@hary taky děláme 🙂 je to velká dobrota - jen do kečupu co s tím těsto potírám ještě máčknu česnek a kápnu olivový olej.....běžně děláme tak ze tří/čtyř balení listových těst 😀 😀 😀 😀 a jsou hned pryč....

dendaz
10. čer 2011

Holky, můžu se zeptat jak děláte bešamel na lasagne? A jestli ty těstoviny=lasagne předem vaříte?

nemue
10. čer 2011

dnes zeleninový vývar a zapečené nové brambory s marinovanými krutími prsy, navrch koláč s rebarborou 😉

brusinka.pusinka
10. čer 2011

@dendaz Bešamel: Mezitím si na másle připravíme světlou jíšku, kterou na chvilku odstavíme z plotny a zalijeme horkým mlékem. Pak hrnec přendáme zpět na plotnu a za stálého míchání necháme mléko zhoustnout do požadované konzistence a okamžitě opět odstavíme z plotny. V případě, že vám bude omáčka připadat moc hustá, vrátíme ji zpět na plotnu, přilijeme další horké mléko a postup opakujeme. Pokud nastane opačný problém, v jiném kastrůlku si připravíme ještě trochu jíšky a na plotně ji zapracujeme do bešamelu. Když nám bude hustota již vyhovovat, odstavenou omáčku osolíme, opepříme a posypeme čerstvě nastrouhaným nebo mletým muškátovým oříškem a zamícháme.
a nevařím jen je tam pokladu a nebo si udělám svoje nudlové těsto 😀

hary
10. čer 2011

@vojtisek2007 taky mě ten česnek napadl, ale protože to bylo pro děti do školky, tak jsem ho nedala, ne každé děcko to má rádo, ale doma určitě udělám, i když manža zase trpí na žáhu, no nějak si s tím poradím 😉 .
Jinak tady jsou super recepty, beru si inspiraci 😎

dendaz
10. čer 2011

@brusinka.pusinka takže jenom: máslo, hladká mouka, mléko, sůl, pepř, muškátový oříšek... díkes... 🙂 Asi zkusím udělat také těsto, protože když jsem jednou lasagne dělala, měla jsem je strašně tvrdé... 😖 a to jsem si je kupovala na Sardinii... 🙂
a čím plníš? mleté maso? žampiony? 😎

brusinka.pusinka
10. čer 2011

@dendaz Já dělám různé ale nejraději s Boloňskou omajdou a mletým masem a sýrem, a potom zeleninové bez masa a dva druhy sýra 😀 s cuketou lilkem žampióny rajčaty 😉 ale výborné byli i se špenátem a mletým masem 😉

dendaz
10. čer 2011

@brusinka.pusinka jůůůů, sbíhají se mi sliny, moc díky... 😀 tak lasagne zítra, musím pokoupit ingredience, vidím to na dva menší pekáčky, jeden s mletým a se sýrem a druhý zeleninový .. 🙂
dnes bude ryba... 🙂

berenika39
10. čer 2011

🙂 ahoj a s.o.s
Co mám udělat z vepřové kýty? Řízky nee, prosím.

brusinka.pusinka
10. čer 2011

@berenika39 proč neudělat kapsy třeba s vaječnou náplní šunkou a sýrem 😉 zapečené v troubě 😉

dendaz
10. čer 2011

@hary odpo čekám návštěvu, ingredience na šneky bych měla, jen prosím odhad kolik jich je z jednoho listového těsta? díky moc... 🙂

berenika39
10. čer 2011

@brusinka.pusinka no musí to být s něčím, kýta je suchá, já jí moc nemusím, dala mi jí včera mamča...to je dobrej nápad...možná to hodně naklepu, něčím pokladu a zamotám, párátko a šup do truby. joooo to by šlo....
díkes!!!!

brusinka.pusinka
10. čer 2011

@berenika39 😀 není zač jj je suchá proto ji dělám nejraději jak kapsy nebo rolády a hlavně s náplní 😉 😀

jitafol
10. čer 2011

@vojtisek2007 ty šneky z listového těsta dělám taky, super mňamka. Dělám to při slavnostnějších příležitostech jako chuťovku takže víceméně pro dospělé - proto si můžu dovolit ostřejší věci, výborný je to s anglickou slaninou, nebo jsem dávala i sýr Nivu. No různě to obměňuju a vlastně pokaždý je to jinačí. Teď naposledy jsem uvnitř posypala bylinkami z vlastní balkonové zahrádky a potom už stočené šneky na plechu ještě potřela vajíčkem a sezamovým semínkem.
@dendaz mě to vychází když mám to větší těsto (myslím že 500 gramů) tak cca 35 kousků, záleží jak silné krájíš a i jak vyválíš těsto. Prostě mám to na jeden plech do trouby.

zuzi82
10. čer 2011

Ahojky,
tak my dneska dojíme rizoto a na večeři si dáme tuňákovou pomazánku s chlebíkem. Zítra bude králík cibulář s br. knedlíkem a v neděli jahodové knedlíky.
@dendaz Já si taky dělám lasaně z nudlového těsta a nepředvařuju. Dělám je s mletým. Na oleji osmahnu cibulku, na to mleté a žampiony a zamíchat protlak. Osolit a opepřit. Můžeš přidat bazalku nebo oregano. Pak do misky trochu té červené omajdy, na to lasaně, zase omajda tentokrát i s masem, polít trochou smetany, zasypat sýrem a zase lasaně, omajda, smetana sýr. Končím sýrem a peču v troubě. Bešamel nedávám a díky smetaně se lasaně hezky v trobě uvaří a nejsou tvrdé. My to takhle milujeme. 😉

@berenika39 Jestli máš kýtu v celku, tak já dělám takto: Maso nakrojím na plátky, ale nedokrojím, nasolím, opepřím a do mezer vložím plátek šunky, anglické, cibule a sýra. Svážu provázkem a dám péct do trouby. Rychlovka a velká mňamka. 🙂

zuzi82
10. čer 2011

@raci Jednu tu konzervu mám doma, tak jsem ti jí nafotila 😉

kajulka001
10. čer 2011

@zuzi82 ty jo to s tou kytou zni moc dobre🙂)))nepece se to moc dlouho?kdyz je to v celku?

zuzi82
10. čer 2011

@kajulka001 Myslím, že jsem to pekla tak hodinu a půl max dvě hodinky, ale to uvidíš, jak to bude vypadat. V každém případě je to dobrota. 😅

berenika39
10. čer 2011

@zuzi82 kam na ty nápady chodíte? to je super rychlovka, to ocenuju 😀 . ale už jí nemám vcelku, tak to zamotám na roládky...ale příště zkusím. dík.

zuzi82
10. čer 2011

@berenika39 Mimochodem, jestě větší dobrota je to z krkovice, tu já můžu na všechny způsoby. 😵

kajulka001
10. čer 2011

@zuzi82 tak to zkusim kazdopadne vypada to fakt moc dobre 🙂

kajulka001
10. čer 2011

ja jednou u svagrove jedla rolku z veprove pecene koupila velkej kus masa nakoroila ne uplne aby zustala v celku a na to naskladala slaninu klobasku syr a dokonce udelala trosku michanych vajicek na cibulce to tam taky nasypala a byla to fakt mnamka

kajulka001
10. čer 2011

my mame dneska a nejspis i zitra rozlitany ptaky mam plnej hrnec a pak jsem mela v planu udelat segedyn ale to maso od zuzi82 vypaa lip 😀