• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

8. května 2017 
Brokolicové karbenátky s br. kaší
19. čer 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Frankfurtská polévka a svíčková s knedlíkem
19. čer 2011 v 08:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
zapecene testovinky se spenatem a syrem
19. čer 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
gulasova polivka a palacinky s polevou
19. čer 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meruňkové knedlíky z odpalovaného těsta. Já s tvarohem, zakysankou, cukrem a máslíčkem, manžel je jí s kakaem, cukrem a máslíčkem. :slight_smile:
19. čer 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hovězí vývar a svíčková s knedlíkem.
19. čer 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Segedinský guláš a ke kávičce prošívaná deka :wink: :wink:
19. čer 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renatuss ta deka mi něco řká, ale to je tak vše, prosím, prosím o receptík

a já mám na zítra v plánu zkusit poprvé kuskus, s kuřecím masem a teď tady jdu najít inspiraci..
19. čer 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí mungo pánev... něco tomu chybělo ale i tak celkem chutnalo
19. čer 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsme měli perkelt s houskovým knedlíkem a zbyde i na zítra, tak ho udělám s nějakou jinou přílouhou - asi rýží
19. čer 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eriska Prošívaná deka-2 hrnky hl.mouky,1hrnek cukru(dávám i méně),3-4vejce(podle toho jak jsou velká),2-3lžice kakaa,1pr.do.peč.půl hrnku oleje,půl hrnku vody.Rozetřít na plech a na syrové těsto nastříkat mřížky z náplně:2 tvarohy,1 vanilkový puding(prášek),1vejce,cukr podle chutě,mléko.Je výborná a vydrží dlouho vláčná u nás dlouho vláčná nevydrží,protože je hned pryč :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
19. čer 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pátek - kuře královny Kálí, v sobotu pečená krkovička s bramborem a čerstvým salátkem a dnes španělský ptáček s rýží.
19. čer 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peroli @zuhur nechcete hodit recept na to kuře? Děkuji :slight_smile:

Dnes od včera brokolicové karboše a na večeři asi konečně udělám ty buřty na pivě.
20. čer 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus zrovna mám doma 3velké brokolice a nevím co s nima, prosím o recept na ty brokolicové karbanátky :slight_smile: Děkuji
20. čer 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus ano, přidávám, se, prosím o recept na brokol.karboše. díky :slight_smile:
20. čer 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta @power700 recept je zde na str. 31 od vorllinka. Jen místo slaniny jsem dala šunku kvůli malému a pekla v troubě na pečícím papíře ať to není mastné a smažené :slight_smile:
20. čer 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dneska pizza z listového těsta
20. čer 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus Kuře královny Kálí

400g kuřecí prsou
10g škrobu
200g cibule
1dcl oleje
1 vejce
palička česneku
sůl

Kuře rozkrájíme na kousky, přidáme lžíci škrobu, ušleháme vejce a dobře promícháme. Směs dáme na rozpálený omastek. Když je maso bílé, přidáme sůl, drcený česnek a na kolečka nakrájenou cibuli. Podáváme s rýží.
20. čer 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuskus se zeleninou a kuřecím masem
20. čer 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
řeckou musaku
20. čer 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
polívka z červené čočky
tortilly -dnes jsem udělala kuřecí kousky v česnekovém těstíčku a k tomu směs okurky, rajčata, červená paprika, sterilovaná kukuřice, dresing a k tomu ještě ledový salát s opraženým špekem
20. čer 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dneska zeleninová polévečka a vepřové kostky s mrkví na hrášku s bramborovou kaší :wink: :grinning:
20. čer 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dneska halušky se zelím a škvařenou slaninou, jestli na to nebude mít mužíček chuť, uvařila jsem jen tak bokem 40 třešňových knedlíků :grinning:
20. čer 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dneska bude pečený koleno, brambory a růžičková kapusta a chystáme se upéct bábovku, ale nejdřív tady musím najít nějakej dobrej recept :slight_smile:
20. čer 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska jeeeee teda teta a nepozveš :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka vepřové v mrkvi a s hráškem bych taky mohla udělat...ale na pusinky se vakšlu, ty jsi fakt neuvěřitelná.lituju tvoje budoucí snachy, nebudou to mít lehké..nebo jim budeš vařit do krabiček do mrazáku??
20. čer 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka :grinning:
no syn umí vařit tak si ji bude muset vycepovat sám :wink: a dcerku už zaučuji ve vaření :grinning: :grinning: :grinning: a pokud jim nebude chutnat u svých rodin budou mít maminečku :wink: :grinning: :grinning: :grinning: a jak píšeš krabičky existují :wink:
20. čer 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka to bych mohla udělat zítra... dobrej tip :wink: :dizzy_face: jen prosíííím, žes ten hrášek a mrkev měla ze sklinky..?? jestli mi ještě řekneš že mrkev a hrášek máš osobně vysázený, sklizený a vyloupaný/nakrájený tak padnu :grinning: :grinning: :grinning:
dej nám aspoň malou naději (obvzlášť po těch pusinkách z brkaše) že i ty občas šáhneš po nějakým "polotovaru" :grinning:
20. čer 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Dojeďte klidně celá rodina, máme dost :grinning:
20. čer 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka jo a poslala jsem dál ten tvůj receptík na ten vajíčkovo ředkvičkovej salátek a byla jsem pochválena :grinning: :grinning: tak ti tu pochvalu přeposílám :wink: :dizzy_face:
a včera jsme měli ten kotlík s hovězím, mrkví a brambory a chutnalo nám :dizzy_face: :wink: děkuju
20. čer 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek