Domácí přesnídávka. Čím vylepšit kromě medu a popř. i cukru?

kaczenkaaa
5. čer 2020

Dobrý den¨
udělala jsem své pětiměsíční dceři domácí přesnídávku z broskví, bohužel je ale příliš kyselá, poradí mi prosím někdo čím ji vylepšit? Medu se bojím a normální cukr si nejsem jistá zda může.

malytlustyhroch
5. čer 2020

@kaczenkaaa zkusila bych dat kyselou, mym detem to nevadilo, sknourili se, ale bastili. Nebo muzes naredit zralym bananem, tak 1:1 to uz by mohlo jit spolkout, ne?

me_druhe_ja
5. čer 2020

Přidala bych k tomu nějaké sladší ovoce. Med určitě ne, to je brzo a cukr zbytečný pro malé miminko. 🙂

ivis_b
5. čer 2020

@kaczenkaaa hruska, banan, nic nedoslazovat zadnym cukrem ani medem nebo jinym sirupem. Ale primarne bych dala tak, jak je, syn ji normalne kysele.

jaja01k
5. čer 2020

@kaczenkaaa Zkus dát samotnou, třeba jí bude chutnat. Když ne, přidala bych banán. Cukr ani med bych takovému mrňouskovi určitě nedávala.

kaczenkaaa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kaczenkaaa
autor
5. čer 2020

moc vám všem děkuji za rady, já do ní nechci cpát žádný cukr dokud to nebude fakt nutné a do ovoce mi to přijde zbytečné, děkuji za typy s banánem určitě vyzkouším

martinau5
5. čer 2020

Většinou takové kyselé ovoce dávám s jablkem, protože vím, že mi to malý bude jinak plivat 🙂

makronka222
6. čer 2020

Bilej cukr je hnus. Jedine treba agáve sirup, ale ja bych k tomu prihodila banan

cikitkapb
7. čer 2020

A víš, že dětem to nevadí? 🤔 Berou chuť čehokoliv takovou jaká je. Kór v tomhle věku. Neví jak má chutnat která přesnídávka. Neví, že broskve jsou kyselejší. Jo, možná to bude prskat, a nebude to chtít, ale fakt to nebude proto, že to je málo sladké, protože neví, že se to dá dosladit.

andrea93133
7. čer 2020

Mě třeba malá nechce přesnídávky.. ani kupované, ani domácí 🤷‍♀️ oběd mi zblajzne ani nemrkne, ale to ovoce prostě ani prd 🤦‍♀️ přemýšlím, že jí to dám syrové, ale nevím jestli není ještě brzy, včera jí bylo půl roku 🤔

ivis_b
7. čer 2020