Jak využít zbytek bramborové kaše

veronikajanova
23. zář 2018

Je tam plno masla, mléka a celá šlehacka..je mi líto to vyhodit. Byla přes noc v lednici.

darkwitch
23. zář 2018

Ja dělám placky, přidám tam mouku, popřípadě vajíčko a usmazim placky

merope
23. zář 2018

Já miluji bramborovou kaši s hráškem (mraženým) - je to pořád bramborová kaše (tzn. příloha k obědu), ale s tím hráškem to má "smrnc". Pokud není mražený hrášek, dá se i klasická zeleninová směs (v podstatě jakákoli). Pokud je tam plno másla, šlehačka, tak to už je asi tučné dost než to vylepšovat něčím tučným, ale ta zelenina je v tom super. K tomu třeba nějaký kus masa jenom orestovat na pánvi a je to luxusní oběd. Jinak pokud toho je opravdu hodně, tak takto uprav třeba jenom část - pokud ten zbytek zůstane pořád v lednici, vydrží bez problémů i do zítřka.

denny27
23. zář 2018

Placky😊 přidám k tomu salám, vejce, mouku, dokorenim a smažím

priefi
23. zář 2018

@veronikajanova muzes tvarove vytvorit pusinky a upect v troube, muzes pak podavat misto hranolek

lieverd
23. zář 2018

Orestuju mlete maso s korenim a zeleninou, dam do zapekaci misky, prikryju kasi, nastrouham syr a zapecu.

veronikajanova
autor
23. zář 2018

Děkuji všem 🙂

rebe
23. zář 2018

Taky se dá přidat do krémové zeleninové polévky, třeba dýňové nebo květákové, krásně ji zahustí.

booobika21
23. zář 2018

Pridat vajicko,strouhanku,mas krokety

veronikajanova
autor
23. zář 2018

@booobika21 ve strouhance obalit? nebo přidat do těsta?

kosi_cek
23. zář 2018

Normálně kaši i ohřívám - na pařáčku jako knedlíky (děti mi taky chodí různě ze školy, tak aby ty, co chodí později to neměly studené, mikrovlnku nemáme a ohřívané z ní mi nikdy nechutnalo) nebo na nepřilnavé pánvi, ale tam už se musí i něco přidat (trochu mléka, tuku..), dělám i ty placky, ale většinou dojíme do druhého dne doohřátou.

booobika21
23. zář 2018

@veronikajanova i do testa a pak jeste obalit

blondynka400
23. zář 2018

@veronikajanova přidat nastouhaný sýr, vajíčko, nastříkat na plech na pečící papír ve tvaru pusinek a upéct na 200 stupňů do zlata. Je to výborné a není z toho cítit pachuť ohřívané kaše.

nazka
23. zář 2018

placky nebo br knedlíky 🙂

konidana
24. zář 2018

Mě děti na druhý den už kaši nechtějí,dělám placky. Ty zmizí vždy.

cleer00
24. zář 2018

Dáte kaši Na plech na to sýr, trochu uvařenou brokolici malé hlavičky můžete dát i salám a takhle to budete vrstvit nakonec nahoru dáte kaši a šup do trouby😉

fyii
24. zář 2018

@veronikajanova ja znam z anglie toto, nevim jak se to jmenuje, ale i muj tata, ktery tomu neduvetoval uznal, ze je to dobry🙂
do pecici misky dame vrstvu bramborova kase, dalsi vrstvana to masova smes( na cibulce orestovat mlete maso, okorenit sul, pepr, provensalske, pridat na male kosticky mrkev , hrasek dat protlak a trosku vody, podusit vse dohromady a takto i s tou omackou dat do pecici misky) no a navrh dat dalsi vrstvu bramborove kase. Uhladit dohladka a vidlickou udelat vzorek nahoru. dat zapect do trouby az bude vrch kase zlaty🙂

lieverd
26. zář 2018

@fyii jmenuje se to sheperds pie. Ja to delam jenom s tou horni vrstvou kase, at to neni moc bramborove.

fyii
26. zář 2018

@lieverd no, kdyz jsou ty obe vrstvy kase a kase neni extra ridka, tak se to da pekne vyndat jako kostka treba a drzi to tvar a hezky to pak vypada na taliri🙂

kourtney
26. zář 2018

Placičky 🙂 Ty jsou fuč velmi rychle