• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kváskový chléb

16. července 2014 
@xpila zajimalo by me kde se da koupit ten suseny kvasek
15. črc 2014 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@klarinka23 Kupovala jsem ho ve zdravé výživě, ale myslím, že ho snad má i DM. stojí kolem 20 Kč.
15. črc 2014 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuji moc
15. črc 2014 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@xpila Tak to je taky dobré, že se podařilo oživit, když mě můj první dělaný vlastnoručně, nějak odešel, tak se mě s tím nechtělo dělat znova a koupila jsem si sušenej- taková ta značka s motýlkem, mají to všechny zdravé výživy (všelijaké výrobky)..no a byl to děs, divně smrděl, i barva divná... tak jsem pak založila novej. Mě právě nějak zdivočel a choval se divně, taky peču minimálně jednou týdně, ale prostě zvlčel, tak jsem omlazovala a kupříkladu dnešní chleba jest skoro dokonalý... akorát že mě vždycky praskne, aspoň trochu..i když vím, čím to je, že chleby praskaj, nějak s tím neumím nic udělat..moje trouba asi ani není schopná udržet vysokej žár, mám urvané těsnění atd.
@klarinka23 Kdybys nesehnala, můžu klidně poslat, nedávno jsem omlazovala a tu poslední várku jsem nasušila, bo se mě nechtělo péct..ale na nic mě to asi nebude, jen mě bylo líto to vyhodit. KOukám, žes od Brna, tak osobní odběr v Ol. asi nabízet nemá cenu...?!:slight_smile:.
16. črc 2014 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek