• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Půsty, syrová strava a jiné ozdravné metody pro vaše zdraví

6. dubna 2015 
nevím, v lifeshopu ji "mají", ale není skladem......
6. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
wau! a ta s kešu už je! to kdybych věděla! neobjednala jsi ji náááhodou? na tu se fakt těším! :confused:
6. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tu s kešu mám :slight_smile:
objednala jsem všechny, co byly skladem, jeden kus. 4 druhy, to máme na ty tři dny :slight_smile: mlsání. a ještě dva sny.

od čokošek jsem slíbila chlapovi na ochutnání z každé proužek, jinak jsou naše.
6. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, to mám radost! :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si dneska zas do smoothie namixovala nať z ředkviček a bylo to dobrýýýý! (ovšem kolik v tom asi bude chemie :frowning2:)
7. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se koukala do toho bolavého krku a mám tam čep! do prkýnka. pomazala jsem ho eukalyptovým éterákem. sice jsem se málem pozvracela, ale pomohlo to trochu. tak to budu opakovat. máte nějaký další rady, co s tím mám dělat, abych byla do úterka fit?
7. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vitapipky, kde všechny jste? těch čepů je tam víc, vůbec nevím, co mám dělat. jestli vyrazit večer na pohotovost a nechat si dát antibiotika? jsem neměla angínu asi 15 let! ale do prkýnka nějakýma cibulema v medu (mmch proč musí být ta cibule vařená? já dávám syrovou) a kloktáním éteráků to asi do úterka nevytrhnu! :frowning2:
7. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lišti, to je pech, ale já nevím co poradit, vůbec nevím, co to ten čep je :astonished:
to jako ta angína? to já nikdy neměla...
7. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sari, čepy jsou takový bílý (žlutý) hnisavý tečky na povrchu mandlí.
7. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba se dáš za těch pět dní dokupy :dizzy_face:
budu ti držet palce. třeba to bude zázračné raw uzdravení za tři dny :grinning:

cibule může být na krk i syrová, pokrájet, smíchat s medem, až pustí šťávu, tak po lžičkách jíst.

nebo, což bude asi dost nechutné, ale možná ještě účinnější, vzít pokrájenou cibuli přes lis na česnek a tak získat šťávu bez medu/cukru

každopádně přeju rychlé pokroky, jdu ti udělat Buddhu medicíny na dálku :confused: :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bububu, streptokokové, modré světlo vás teleportuje do jiných (lepších) zrození :grinning:

lišti, průběžně hlas, jak ti je, snad to zvládneme do úterka, když ne, tak to můžeme o týden posunout. ale snad to nebude nutné :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmíruju na vitariánovi, tam to řeší půstem, malým množstvím šťáv nebo homeopatiky...
7. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sari, jenže já už mám koupené ty lístky, víš. na ten konkrétní termín, s tím se nedá nic dělat.
7. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže prostě přijedeš...na nás z hlediska nějaké případné nákazy nehleď, jezdíme denně v busech narvaných chrchlajícími důchodci.....hlavně aby bylo dobře tobě a Štěpánce.

jak moc kojíš? co kdyby sis dala dva dny plný půst, nebo aspoň den půst a den na citrusech?
na vitariánovi píšou, že od těhle věcí mívají do tří dnů klid :confused:
7. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda pokud půstují a jí jen ovoce.
přímo někdo psal (chjo, link už nemám, přes Hledat "angína" nebo "angínu"), že nemoc přišla v pátek a v pondělí byl ok.
držím palce, ať je ti dobře, přijet určitě můžete, kdyžtak pokecáme hlavně doma a nebudeme to s výlety hrotit.
7. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám na tu e-lišku a fakt se nedá zrušit, jestli to chápu dobře.......to je celkem debilní, na to, že se dá jízdenka koupit až 2 měsíce předem, by mohli mít něco jako zpoplatněné storno :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
máš koupenou jen do Ovy, nebo i zpět? asi obě že?

ale já ti fakt fandím, že se z toho vyhrabeš :slight_smile:
7. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem mluvila s naší (teda štěpánčinou - té svojí nevěřím a stejně ve čt odpo neordinuje) doktorkou. poradila mi homeo (které jsem bohužel nesehnala, protože naše nejzásobenější homeo lékárna má dovolenou) a když se to do dvou dnů nezlepší, tak na pohotovost a antibiotika. :frowning2: s antibiotikama by se mělo ležet. :frowning2: což se štěpulí stejně nejde, že. tak budu mít aspoň tymiánový EO na kloktání a šalvěj na pití/kloktání.
po poledni jsem se měřila, 38. zhruba za hodinu dorazí táta a vezme si štěpuli, hurá, pak se hodím aspoň na chvíli do horizontální polohy. tu jsem si užila jen necelou hoďku spaní se štěpulí. aspoň to.
7. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
spi spi spi a nejez, ležet můžeš i ve vlaku a u nás....uvidíme, jak se to vyvrbí.
7. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaujala mě formulace "když se to do dvou dnů nezlepší, tak ..."
takže doktoři se občas setkávají i s tím, že angína ustupuje už od druhého dne projevení? to mi dodalo naděje. budeš můj pokusný králík, zamedituju si BM ještě jednou, třikrát denně by snad mohlo k něčemu být. lung mám, mumumu to pomohlo, tak třeba to zvládneme.....ostatně, prostor by nám neměl házet klacky pod nohy, když chceme společně praktikovat no ne? :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
s.arik: No hodne stesti s tim meditovanim :slight_smile:
Obavam se, ze kdyz jsou pri angine uz videt v krku cepy, tak je to v haji a bez antibiotik s tim nehnete. Ale jestli jo, tak dejte vedet, na anginy desne trpim, tak bych vam vzdycky dala vedet, abyste mohly zameditovat a uzdravit me :dizzy_face:

Jinak teda pekne dekuju s ovocnou stravou. Dite mi furt vsechno uzira a najednou mame i pokakany pliny :stuck_out_tongue_closed_eyes: To teda nekolik mesicu nebylo. Dite zaclo mrucet a vzdycky jsme to stihly na nocnik. Ted zamruci a docela casto uz je v ten moment pozde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A taky mi to ovoce pekne leze do penez, ale ja jsem takto spokojena, ani ta cokolada mi nechybi :slight_smile:
7. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A osobne na tu anginu doporucuju kloktat slanou vodu, aspon na chvili se mi vzdy ulevi a nekdy tim prichazejici chorobu i zazenu.
7. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ona to ta mudra v podstatě myslela tak, že ejstli se to do dvou dnů zlepší, tak to NENÍ bakteriální. podle mí na angínu opravdu antibiotika být musí. ale dává tomu šanci, že i čepy můžou být virového původu. no uvidíme, potřela jsem si ty čepy tím tymiánovým EO, to je mazec, tak snad to bude zabírat. dík za buddhu medicíny. :dizzy_face: mmch cítím se celkově líp, ale ten krk bolí jak sviňa.
7. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, lišti, trochu jsem si říkala, jestli ti to nebude proti srsti, ale pak jsem si řekla, že jsi huba nebojácná a případně mě odpálkuješ :dizzy_face: :grinning:

a ať nejsme OT, co jíš nebo nejíš? a piješ? já nikdy angínu neměla, max. škrábání v krku a lehký kašel, na což jsem si kupovala jistrocelový sirup. obecně sice nemám léky ráda, ale tohle mi chutná asi stejně jako čokoláda :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarik, a neskúšala si čokoládu nahradiť sexom?
7. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lišti, co to čtu, drž se holka, doufejme, že to bude jen silná viróza a do Ovy přijedeš. Bohužel, pokud se prokáže bakteriální původ (nedělá ta tvá dr. rychlé testy na původce?), jsou atb nutná. Takový streptococus se ti z mandlí vesele rozplazí po celém organismu a může s tebou drsně zamávat.
7. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám 38,7 a jdu lehnout. johando to není "moje" dr. ale štěpánky. crpéčko dělá, ale mně ne, žejo. a čekaj nás tři dny volna a na pohotovosti crp asi nemaj. no uvidím.

sari, na půst nějak nemám, jím ovoce a zelené. dneska šťáva ze 3 pomerančů, smoothie ze 3 pomerančů, 2 banánů a 1 kiwi, 3 hrušky, 1 pomeranč... tři malé cibule v medu... (jím to i s cibulí, necedím, nevidím důvod, chutná mi to)
7. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kili, víš o nějakém svolném muži, ideálně v ostravě-hrabůvce? :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a čo ten tvoj? či nebýva doma?
7. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sari, zvažuju zítra půst. ale to bych nemohla jíst tu cibuli s medem. co myslíš, že je důležitější? a nebo bych mohla třeba cibulovou šťávu s medem? že bych to teda přecedila? a k večeři jsem si chtěla dát avokádo se dvěma stroužkama česneku... :frowning2: tak fakt nevím.
7. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kili, on je frigidní a já asi taky :grinning: (žertuju, ale výsledek je vlastně stejný) jsme "gedrenovci", tj. frekvence jednou za měsíc :sweat_smile:

lišti,
čistě teoreticky by měl být lepší půst než jídlo+lék, ale určitě bych se řídila tvými pocity. máš chuť k jídlu, tak jez, ovšem ideálně jenom raw a navíc jenom ovoce (+cibule/česnek)

avokádo a jiné tuky, semínka a zeleninu bych asi spíš vynechala, přeci jen se to zpracovává hůř a tělo má dost práce jinde než skákat kolem trávení...
7. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek