• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Půsty, syrová strava a jiné ozdravné metody pro vaše zdraví

6. dubna 2015 
aha, už vím, jednu dám mamce jen tak a druhou známé co měla nedávno narozky :slight_smile:
11. lis 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ptám se zkušených:
máte vyšmírovaný, kolik jste během půstů zhubly?
11. lis 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajinak myslím psala okolo 3kg/3d, já asi taky tak.
11. lis 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dgm, přečetla jsem si to, ale nic nového pro mě tam není. a nemyslím si, že k průniku krve novorozence do krev. oběhu matky dochází proto, že porod jsou v dnešní době krvavá jatka a u přirozeného porodu se nic takového neděje. to je podle mě pěkná blbost, tyhle problémy byly vždycky. prostě příroda nemá některé věci vyřešené. u nás bylo vše ok, Š je taky mínus.
11. lis 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sariku, já bych obětovala a jedné bombošky tě ráda zbavila :grinning:
11. lis 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lisri, no reknu ti, ze ja stara brzda s trema odrozenyma deckama jsem nejvic pochytila tady na MK a od vas v AP, kdyz jsem rodila prvne, tak jsem vuuuubec nevedela, co me ceka, nic jsem si nikde neshanela, nebylo kde... u dalsich deti jsem byla bohatsi pouze o informace ze zkusenosti, ktere jsem si na vlastni kuzi zazila, zase nic noveho nekde nastudovaneho... Pro me je to vsechno nove, ty prirozene porody a tak... tak ani neumim poradne rozlisit jestli je nejaka nova informace spis praviva nebo spis 100x omilana fama.
11. lis 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
arxetko, tak co?????
11. lis 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No, tak abych zplne neprehanela, tak jsem se uz neco dozvedela i pred tim, ale hodne dalsich novych veci i zde. Az treba kdyz se dostanu k necemu, co zde doporucite, tak si davam svoje zazitky do souvislosti , treba kdyz si nerada vzpomenu na nejake svoje problemy tehdy ...
11. lis 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dgm, tak si pořiď čtvrté děcko, ať si to všechno vyzkoušíš znova, ne? :grinning: Jako vitoška máš určo zářící zdraví a omládla jsi... (a prej vůbec nejsi žádná stará bába, psala Sarik :grinning:)
11. lis 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě 20 stránek a budu vás mít dočtené, heč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Za dnešek se zase musím pochválit, nejen, že jsem si nedala nic sladkého, já si na ně ani nevzpomněla :sunglasses: Kéž by to tak vydrželo.
11. lis 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arvetko-při první trojce jsem zhubla 4,5kg a teď při poslední už jen 3 kg.Zpátky jsem to ani jednou nenabrala :confounded: .Možná,kdybych se cpala samými vařeninami,tak jo,ale to já už nechci.
11. lis 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a když tak hubnete, nemají někteří lidi řeči, že ste anorektičky apod.?
11. lis 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oho-jako anorektička naštěstí nevypadám a tak daleko to nechci nechat dojít,aby to tak vypadalo.Ale hubená jsem ,to jo.Ale ať si říkají co chtějí,já vím,že nejsem,to je hlavní.
11. lis 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám tu smůlu, že se furt moc ohlížím na to, co říkají ostatní. :rolling_eyes: Např, dneska jsem zobala slun.semínka a na lince jsem máčela pohanku, přišla kamarádka a když to viděla, začala si ťukat na čelo a měla blbý kecy. sice si říkám, že jí je po tom prd, ale přesto jsem měla tendence se málem omlouvat za to, co jím. :angry:
11. lis 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nejsem vůči ostatním imunní,taky mi ještě pořád bohužel někdy záleží na cizím mínění,ale už se to lepší.
11. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oho, pokud má blbé kecy rodina a má je fut, tak je to asi blbý. Ale nějaká kamarádka by mě teda nerozházela. Kecy o hubnutí má někdo furt, někdy mě to fakt s... (ale já jsem zvyklá - měla jsem léta stejnou váhu a stejně jsem furt slyšela, že jsem zhubla :grinning:)

Moje rozhodnutí nic nehrotit a kombinovat vařostravu s raw nějak podlomilo moje odhodlání a podíl raw klesl. Dokonce jsem dneska snědla dva rohlíky s tofupaštikou! Bílé pečivo jsem neměla ani nepamatuju. A pak jsem to dorazila rohlíkem s máslem a marmeládou. No ale aspoň jsem si naložila kapustu, dám tomu ještě jednu šanci. Tentokrát jsem nezapomněla na citron a vzala jsem to na kruhadle fakt nejemno. Tak snad mi to bude chutnat víc než minule a meskončí to v hrnci. :grinning:

Hele dgm nechceš se nám trošku zlidštit, abys pro nás nebyla jen ta růžová paní? Nikdo přece neříká, že tam musíš dát ksicht, kde budeš k poznání... :wink:

Dítě má problém s prořezáváním zubů a nejí skoro nic. jabko rozkouše a plive, na milost bere jen banán a trochu vařené brokolice. a to jsem na ní zas zkoušela rozmix. mrkev schovanou v rýžové kaši. achjo. :angry: no co, mateřský mlíko je stejně to nejlepší, tak proč by vůbec něco jedla, že jo... :dizzy_face:
11. lis 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je, listi, ctvrty bych moc chtela, ale manzel ma obavy, ze by se to nemuselo financne zvladnout, to vis, decka si jeste nevydelavaji, spis jenom penize potrebuji a nemam jeste pro ne nachystane veno... :grinning:
Jinak, nejakou kloudnou fotku nemam, ale pokud stesti bude stat pri me, tak jako dosud, tak bych se mozna mohla s nekterymi z vas behem pristiho roku setkat. Budu se tesit a pracuju na tom.
12. lis 2008 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rodina zetím keci nemá, protože zatím nic neví :zipper_mouth: Manžel jezdí z práce až večer, navařeno má, takže si myslí, že to jím taky.
záchvaty žravosti mě nepřepadají, i když si myslím, že určitě přijdou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Kromě ovozelu, semínek mám na každý den naplánovaný kousek tmavého chleba, jeden bílý jogurt a maso/ryži/brambory se zeleninou.Myslím, že i když kojím, mohla bych jíst jenom raw, ale musela bych se orientovat v nabídce všech těch výhonků, řas a kopy dalších věcí, abych tělu dodávala vše, co potřebuje. Jenže zatím se s tím teprve seznamuju,takže začínám radši pomalu, ale důkladně :slight_smile: Úplně raw ale nebudu nikdy. :wink: Ovšem nikdy neříkej nikdy :sunglasses:
12. lis 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec, ještě žiju:slight_smile:
nežeru a zvláštní důsledky tohoto konání na sobě nepozoruju :confused: no možná jsem trochu zpomalená, ale to se dá vydžet :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky, jak jste to měly s návratovkou??? mně se moc nechce ta zelenina, radši bych ovo....
12. lis 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžeš jenom ovoce :slight_smile: klidně, zeleninu nepotřebuješ (ten 1-3 dny)
12. lis 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
arvetko, obdivuju tvou vydrz, napoprve hned trojku... :slight_smile:
Zmeny se deji, ikdyz to navenek nevidis, vyfotila sis oci? Je to dobra pomucka, treba po nekolika pustech ani nemusis chodit k iridologovi, sami si budete moct prohlidnout, kde vsude se barva vyjasnila, kde jsou tycinky slabsi a skvrny min rozplizle... To vsechno znamena vycisteni toho ktereho organu, mensi zmeny ve tvaru tycinek znamenaji, ze se s cistenim zacalo, jine utvary zase, ze prave probiha hodne rozjety detox, organ se zpetne jakoby vyporadava s davnou spatne vylecenou nemoci, typicke je to pro rymu, kdyz se ze suche sliznice a prazdneho nosu a hlavy najednou pri pustu spusti naval starych v hlave ulozenych a napechovanych hlenu., vse je videt i na ocich, pri ryme to muzete pozorovat ia hned si to zkontrolovat, zase se naucite vic rozumet telu a tomu, co kde probiha, prave pri cteni z oci... pri cisteni vnitrnich organu - neni to videt napovrchu, ale uvnitr tela zmeny probihaji.
12. lis 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bola som včera u mojej mamy a sťažovala sa mi, že bola u Dr a má zlé výsledky krvi, pečeňových testov...,tak som sa ju snažila nahovoriť aspoň doobeda nech je surové ovocie. A som sa dozvedela, že jej to nerobí dobre a takto sa stravujú len lenivé ženy, ktorým sa nechce variť :confused:
Týmto zdravím všetky lenivé ženy :wink:
12. lis 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenivá jsem :wink: hlavně jsem líná chodit po doktorech a léčit se z nemocí :wink:

poslední dny mám každý den kokos, pohanku s jablkem a mák s banánem :dizzy_face: a pár věcí okolo žejo, i hřeším, ale celkově to není o přemáhání se, fakt jím co mi chutná a vesměs teda raw.

dnes měli v tescu poslední 4 avokáda za 4,90 - už jsem je neměla snad tři týdny....a jako naschvál saláty předražené, špenát též, tak to budu dlabat asi avokádo samotné (to mi moc nejede) nebo na chlebu s česnekem a cibulí...nebo smíchám avokádo a jeden vařený brambor, to by mohlo chutnat i Mirce.

ze zeleného tu mám jenom kapustu, ta bude k jídlu až zítra (po citronové lázni)
12. lis 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dgm
kdybych to měla naplánovaný a promyšlený, tak bych se určo hned první den nažrala až přežrala...nebo bych to vydržela, ale s obrovským přemáháním. já dělám ráda věci intuitivně a spontánně (někdy proto asi připadám kdekomu divná :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
kukadla jsem si nevyfotila :unamused:

s.arik
já se strašně těším, až si dám mák s medem a slunečnicovým semínkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a jabkoooo!
a napařenou brokolici a špenát s tofunézou!!! :grinning:
12. lis 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
panebože, fakt jsem dobržděná!!!
píšu špenát a myslím květák :sweat_smile: :confused:
12. lis 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim lenive zeny ;)
nemam sice momentalne co napisat, ale toto ma lubi pobavilo :sweat_smile: musela som sa ozvat
:dizzy_face:
12. lis 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska dvě porce máku s banánem, i malá si dala, ale za celý den spala jednou, 15minut :rolling_eyes: tak nic, je to jen pamlsek, nemůžu po tom chtít zázraky :slight_smile:
12. lis 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak druhý pokus o kapustu. stále mě to nenadchlo, ale jíst se to dá. přidám rajče a bude líp.
12. lis 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele jak je to s tím mákem a dětma? jsem teď četla polévky a kašičky pro nejmenší od judity hofhanzlové a ta tam klíďo mák a ořechy (mleté) tlačí od nějakých 8-9 měsíců (jen jako že se má opatrně, jestli nebude alergická reakce). jak teda ty "oblbovací" účinky máku???
12. lis 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, kapustu sem zapomněla naložit...už se mi nechce, tak zítra.

celý den jsem jedla ovoce, pohanku a mák, byla jsem úplně příkladný vitarián.
až teď jsem si udělala avokádo s česnekem (pomazánku) a je to tak dobré, že mám v sobě už dvě avokáda a 6 stroužků česneku a 2 krajíce chleba :zipper_mouth:
12. lis 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek