Vaření. Máte nápady na rychlé a chutné jídlo?

nataliere15
26. črc 2023

Holky dejte mi nápady na nějaké rychle a chutné jídlo. Přijde mi ze porad vařím to samé. Nebo něco co chutná vašim dětem.
Děkuji

ivkasolavova
26. črc 2023

žemlovka,buchtičky s krémem, nudle s mákem, krupice,rizoto,rybí prsty s kaší,rajská omáčka ,stripsy s hranolkami ,špenát ,když už nevím co tak prostě jen brambory a volské oko

gdpr
26. črc 2023

Naše milujú rybu (najviac file alebo aj lososa na masle, solou a citronom) a ryžou, grilovane kuracie mäso so zemiakmi, špagety pomodoro alebo bolognese, vajíčkovo-rascovú polievku s hráškom, rôzne zeleninové krémy (zeleninové polievky veľmi nemusia s výnimkou vývaru), zapečený karfiol so zemiakmi, tortilly.

klokanka31
26. črc 2023

@nataliere15 Zapečené maso se sýrovou omáčkou, zapečené těstoviny s lečem...

sigyn
26. črc 2023

Zapečené tortilly, smetanovo-žampionová omáčka s gnocchi, africký sumeček s jarním bramborovým salátem..všechno hotové do 20 minut

vladienka
26. črc 2023

U nas je velmi oblubena sekana s kasou, rajcinova omacka s gulkami a cestoviny, kuracie na porku a kari s ryzou.. ryba so zemiakmi, noky so spenatom a syr.omackou, bravcovy perkelt na rajcinach a paprike a halusky k tomu.. zeleninove kremy, cockovka..

berynka
26. črc 2023

Testoviny nebo kuskus s tunakem, palačinky na sladko i na slano, kuřecí plátek,losos a pečené brambory, přes léto ruzne saláty na studeno (přidám vařené vajíčko,sunka,sýr,domácí dresing).

janule0123
26. črc 2023

@nataliere15 jde o to ze se má vařit chvíli … nebo aby ti zabralo min času na přípravu a nemusela si u toho stát …?Pokud to druhé … za me pomaly hrnec a kucharka Loudavé vaření - je jich už víc, ale jsou to kuchařky,ze kterých používám nejvíc receptu… večer nachystam … a mám na oběd hotovo, Max se tam něco doladi, jako smetana třeba 🤣před koncem …od te doby me baví vařit i hovězí 🤣🤣

babulinkab
27. črc 2023

kuskusoto, rizoto, knedlík s vajíčkem, těstovinový salát s kuřecím masem nebo šunkou a sýrem, špagety s omáčkou z červené čočky, noky buď se zelím a uzeným nebo s kuřecím masem a smetanou, potom dělám takovou omáčku na způsob bramborového guláše z jednoho hrnce a to s kuřecím masem, zeleninou a brambory
pak třeba do jednoho pekáče brambory a na to kuřecí stehna, špízy na plech