Kdy musím porodit druhé dítě při dvouleté rodičovské?

Rada bych se zeptala, kdy vlastně musím porodit druhé mimco, když na první mám dvouletou rodicovskou. Mám kvetnovou holčičku a už nebudu mit nárok na mateřskou, protože mi vypršela smlouva. Omlouvám se,pokud se to tady již řešilo,nic jsem nenašla. Děkuji
terinda
17. pro 2013
To je celkem úsměvné téma 🙂

Pokud si to umíš naplánovat a načasovat, tak porodit druhé nejlépe do 2 let věku dítěte, cca 6 týdnů předem 😉
saminomimino
17. pro 2013
no asi do dvou let věku prvního dítka,přece logické nebo kdy vás to tak jinak napadá? 😃
j.a.n.i
17. pro 2013
Mimčo si pořídit nemusíš nikdy...
klaire22
17. pro 2013
nejlépe do 2 roku věku prvního dítka 🙂
llluckaaa
17. pro 2013
Mimčo si můžeš pořídit přece kdy chceš, ne? A když ho nechceš, pořizovat si ho nemusíš 😃
Ale jestli se ptáš na to, kdy by to pro tebe bylo finančně nejvýhodnější, tak já bych řekla, že bys měla rodit až dočerpáš rodičák na první dítě. A to v ten měsíc, kdy bude mít druhé narozeniny.
lucieandrlova
18. pro 2013
Pokud se ptáš kvůli tomu, abys mohla zůstat dál doma na rodičovské, tak je nejlepší zajít na úřad práce a změnit dvouletou na tří nebo čtyřletou... A oni zbytek peněz rozpočítají... Pak můžeš být v klidu doma a nestresovat se, zda se podaří otěhotnět.
Jinak se dá po vyčerpání celé částky zůstat doma do 6-ti let věku dítěte, zdravotní pojištění se neplatí. Ale je to bez peněz...
marcinek
18. pro 2013
nejpozdeji v cervenci. V kvetnu ukoncis rodicak a 6-8 tydnu pred TP nastoupis na materskou s druhym ditetem. Pak je dobry si to spocitat od data, kdy ti bude koncit rodicak a budes mit stanoveny TP, tak jestli zvolit 6 nebo 8 tydnu, aby to vyslo. Pokud bys neotehotnela, tak bych sniziovala rodicak a snazila se dal o mimi.