• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Urgentně sháním domácí práci, přivýdělek na RD

25. prosince 2016 
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “reklama”
7. lis 2015 ve 13:59 • adion41
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
27. lis 2015 v 09:40 • pelsikova
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
20. led 2016 ve 14:57 • koko_1
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “MLM do fóra nepatří”
20. kvě 2016 ve 14:18 • janina_sun
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klanova2.
Dobrý den, seriózní práci z domu lze najít také na stránkách https://www.airjobs.cz/. Všem vřele doporučuji.
21. pro 2016 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krupjana dobry den, muzu poprosit o nejeke informace k dedre uvazuji o tom chtela bych si privydelat k materske. Muzu se zeptat kolik se tak da vydelat tim prodejem? Moc dekuji :slight_smile:
25. pro 2016 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stankamedkova dobry den, ja delam dedru jiz asi 9let. Nejsou to zavrazltne castky, ale drogerii pouzivam doma, i moje rodina a mam stale zakazniky.vetsinou si za provize odeberu veci, nez penize ;) je tam provize 23procent..takze to zavisi na velikosti objednavky.jedna se o ceskou firmu, navic ekologicke pripravky.v pripade zajmu me kontaktujte do zpravy.jeste upozornim ze zde nejsou zadne vstupni poplatky ani podminky odberu.ale pro ziskani provizi musite uvest kod (ode mne)
25. pro 2016 ve 20:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Důvod: “Koník nepodporuje MLM”
30. pro 2016 v 17:16 • holzbaska
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Důvod: “Koník nepodporuje MLM”
3. led ve 21:15 • moncakolarova
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
5. dub ve 21:18 • alisnovak
Tvůj příspěvek