Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

16ti měsíční se musí scházet s otcem, kterého "nezná"

ave71
15. říj 2011

Dobrý den,chtěla bych znát názor maminek a pokud tu je i nějaký psycholog.S otcem syna jsme se rozešli když malému bylo půl roku.Otec je agresivní a násilnický.O syna neměl zájem všeho unavovalo a když se ho všímal tak s ním neuměl zacházet.Kroucení ručičky z bodýčka,na hraní jehličí z borovice se slovy " a to už si vypíchl oko" vše toto na OSPODu popřel.Máme před soudem a otec najednou má zájem o syna a jde na to násilím a OSPOD mu nahrává.Nechal nás bez peněz ( a OSPOD i souhlasil s tím at si z rodičáku přispívám na asist.styk a to mám pouze rodičák +1600,- od otce).Je asist.styk který jsem chtěla ale chtěla jsem to pozvolna a do toho si otec dal předběž.opatření na každý sudy víkend so-ne 14-17h .Asist.styk bude ve fondu ohr.dětí jednou týdně hodina s tím souhlasím,ale pak bude celé 3hodiny v placeném zařízení.Nedovedu si představit jak tam malému bude bude beze mne v cizím prostředí s cizíma lidma.Otce nezná je to cízí člověk pro něj.Nikdy nebyl sám.Vím,že syn to nezvládne bude to pro něj trauma bez matky sám někde.Jaký máte názor vy na to?Či radu.S otcem se nedá domluvit jde přes "mrtvoly" s otcem se viděl letos jen 9krát. ☹ děkuji

zlatnikslavomir
4. pro 2019

Ahoj A,
jak to dopadlo ? Vždyť u té asistence musí být odboníci a dát pak zprávu, vyjádření, samozřejmě také za peníze.
Děkuji S.

Sem začni psát odpověď...

Odešli