2 děti, každé s jiným mužem, sourozenecké vztahy nic moc

abundia1
28. led 2016

Ahoj, mam dve deti, 4 a 1 rok, holcicky, kazde s jinym muzem. S otcem prvni dcery jsem se rozesla, kdyz byl dceri 1 rok. Druhou dceru mam se svym manzelem, mame spolu krasny vztah ( skoda ze i prvni dcera neni s nim, vse by bylo mnohem snazsi). S otcem prvni dcery ale vychazim perfektne, mnohem lip, nez kdyz jsme spolu zili. K detem. Starsi mladsi nemusi. Jsou svetle chvilky, kdy treba hlasi ze ma nudli, nebo ji pomuze nekam vylezt, ale jinak.... naschvaly, naschvaly, naschvaly. Delit se nebude, vsechno ji ta mladsi bere, interaktivni hracky vypina, protoze vi, ze mladsi jeste nevi, ze se musi mluvici hracka nekde zapnout, a pak ma radost ze se mensi rozplace, ze to nefunguje... fyzicky ji neublizuje, spis ve hre dost morduje, i kdyz hazeni periny pres hlavu a nasledny zalehavani je u nas na dennim poradku... citim, ze je to tim, ze ta starsi zarli, ze ma ta mladsi oba rodice pohromade, ale za starsi musi tatinek jezdit. Nastesti to ma kousek a prijede kdykoli dcera chce. Dost me to trapi, a nejak nevim, co s tim, protoze situace jina nebude. Porad verim, ze cim budou starsi, tim to bude lepsi, snazim se tim uklidnovat. Dost me to ale vysiluje, jsem porad ve strehu, jednim okem v pokojiku, zatimco druhou casti tela obstaravam vse co k pekne, ciste domacnosti, kde je navareno a tak nejak pohodove patri. Manzela se snazim techto pocitu vyvarovat, postezuji si, ale opatrne. Jsem si vedoma toho, ze muz sice rodinu zaopatruje, ale to teplo rodinneho krbu vytvari zena. A jak je zena dlouhodobe v nepohode a jen negativni, jde do kopru vsechno. Takze pres den doma sajgon, nervy, stereotyp, ale jakmile se blizi doba, kdy ma prijit manzel, stoji mi za to prolitnout sprchou, ciste se obleknout ( jinak triko od nudli z rymy, slin, jidla, fix je klasika) , lehce se navonim, vlasy do drdolu a na otazku jak jste se tu holky mely? odpovidam: ale jo, slo to 🙂 ... pak spolecny chvilky s detmi, vecere, umyt, spat a pak ja stezovacka na modrym koniku jeste ve 2:34h rano 🙂 ... prozivate to s detmi nekdo podobne?

abundia1
autor
28. led 2016

@loafeer presne, citim naprosto to same! 😲

abundia1
autor
28. led 2016

@nonnni diky 🙂