7 let psychické týrání. Co dělat?

alexkisss
15. říj 2021

ahoj nevím kam to napsat a kam se obrátit ale já už nevím co mám delat...s přítelem SME spolu sedm let mám dvě děti z minulého vztahu a jedno máme spolecne. Začalo to prakticky od začátku psychicky me tyra vždy když se napije urazí me křičí jak sem neschopná ze všechno platí on ze moje není nic ze nějak neprispivam atd křičí na me před detma ty pak pláčou přitom se doma otacim varim uklizim atd o děti se staram písem úkoly atd,do práce zatim nechodim stále kojim nejmenší dceru brzy jde do školky a já už mám práci zajištěnou ale tohle je porad když si nedá pivo doma jde do hospody pak přijde a jeci na me dnes do me začal dokonce strkat opět před detma které brecely....nemůžu od něj odejit finančně to nezvladnu rodiče mi nemůžou pomoci azylovy dum tu nikde není abych mohla odejit trpim to sedm let a já už opravdu nemůžu čekám jen kdy to dojde do takové fáze ze me zbije

merope
15. říj 2021

Doporučuji určitě zkontaktovat nějakou pomáhací organizaci. Minimálně partnerskou poradnu. Protože buď musíš zapracovat na tom, aby se situace doma změnila nebo odejít. Moc jiných cest není.

petrasipkova1
15. říj 2021

To víš ze to zvládneš. Zajdi na ospod, v Chomutově je Armáda spásy, v Mostě je Azylovy dům, co kamarádky? Mas rodicak, přídavky na tři děti a psala jsi ze budeš chodit brzy do práce, tak co nejvíc teď šetři, zjistuj informace a co nejdříve odejdi, tohle přece pro svoje děti nechceš ….

alexkisss
autor
15. říj 2021

Nechci pro svoje děti člověka co me urazí schazuje a i na první dvě moje děti je zlý urazí je nadává jim jednou když ho syn neposlechl a vztekal se ho hodil do vany a pustil na něj studenou vodu dal mu takový pohlavek ze upadnul nadává mu ze je tlustej linej ze nic neumí atd nikdy pro syna aby ho mel rad nic neudělal já si tak vyčítán ze sem to celou dobu trpěla sem hrozná máma jenže já bych to finančně nezvládla opravdu ne

pginka
15. říj 2021

@alexkisss být tebou tak ho pošlu pekne do prdele,Azilove domy jsou všude a můžeš začít od znova . Raci bych byla sama s detma než aby se na tohle dívali a ty trpěla , a už vůbec bych nebyla s chlapem kvůli penězům fuj. Určitě bys to zvládla i sama s detmi,

pginka
15. říj 2021

@alexkisss za to ti takový chlap nestojí , pro mě to jsou ubozaci a na úřadech a ospodu by ti taky určitě pomohli

petraaroman1
15. říj 2021

@alexkisss okamžitě bych ho nechala nemůžeš koukat na to že vás živí atd koukej na děti ze to vše vidí a též trpí existuje i jiná pomoc být tebou šla bych to nejdříve řešit přes nějaký úřad jestly by ti přispěly atd nevím za zkoušku nic nedáš řekla bych o tvém přítelovy vše jak se chová atd a že bys chtěla od něho odejít ale bojis se že nebudeš moc uživit děti atd jinak držím palce

ai30
15. říj 2021

@alexkisss Zkontaktuj poradnu pro obeti domaciho nasili. Poradi ti, kam u vas v okoli jit a jake jsou tve moznosti. Zustat nemuzes, pro kus zvance nechavas tyrat sve deti. Zijeme v socialnim state, pod mostem neskoncite. Budete chudi, ale v bezpeci.

barulina
16. říj 2021

@alexkisss napiš tady. Bílý kruh bezpeci

michaela666
16. říj 2021

Kontaktuj nějakou z výše zmíněných organizací, určitě ti pomůžou. Seber sílu a pro dobro dětí od takového hovada odejdi. I když bude málo financí, budete mít to hlavní - bezpečí, lásku a hlavně vzor v mámě, která se zvládla postavit tyranovi a bojovala za to nejcennější - zdraví a děti. 🍀

kafr
16. říj 2021

Mimo už napsané: sbírej důkazy. Když vidíš, že se schyluje k dalšímu útoku, nahrej to na mobil, nějaké fotky, pokud nepřiměřeně trestá syna je to týrání dětí, pořídit fotografie modřin ...

marselina
16. říj 2021

@alexkisss nechci být hnusna, ale tolik let te trápí a ještě s nim podstupujes Ivf na další dite?
Tohle moc nechápu🤷🏼‍♀️

alexkisss
autor
16. říj 2021

@marselina mas ode me zpravu

irmamala
16. říj 2021

A otec tvych deti vi, jak se k vam chova, nebo si vybiras porad stejne kreteny?

alexkisss
autor
16. říj 2021

Otec mých děti byl zlatem ma své mouchy ale oproti němu byl maximálně zlatý neví o tom co se děje

karolinasvetla111
16. říj 2021

@alexkisss Jdi dokud je čas. Mě můj nevlastní otec úplně zničil dětství, domů opily, mámu mlátil, mě a ségře nadával jak jsme tlusté a líné. Zničil mi dětství tak, že si nepamatuju nic krom toho , jak domů chodil denně opilý, škrtil mámu ve vaně sprchou když jsme se spolu koupali, schovávali jsme se před ním, volali plačící policii že se bojíme že mamku zabije. Oni nepřijeli, prý můžou přijet až se něco stane. Prosím tě za ty děti, odejdi. Ponesou si to do dospělosti. Svého nevlastního otce nenávidím i když je to 15let co od něj mamka utekla a 6 let od jeho smrti. Nesnáším ho za to všechno stále. Mamka takhle trpěla 15 let , jen kvůli bráchovi který byl jeho..

alexkisss
autor
16. říj 2021

Dnes se balim a odjizdim k mamine i s detma nebudu s nim když furt jede ze je všechno jeho ze já ničím neprispivam tak at si to necha

nihanin
19. říj 2021

@alexkisss vy tu musíte psát ptát se padesáti lidí co máte dělat?!..pro vaší hloupost děti musejí trpět a bůh ví na co všechno museli koukat chudáci dětičky.. Vás nelituji vy jste na facku aby jste se probrala..jen chudáci děti neboť vždy doplácí hlavně oni

niki315
20. říj 2021
Uživatel niki315 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od niki315.

držím palce, aŤ to dobře dopadne 🙂 nechápu, že jste to vydržela...

reeeza
20. říj 2021

Neztrácejte čas partnerskou poradnou. Toto je přece neakceptovatelné. Zkontaktujte pomáhající organizaci a odejděte - vaše děti vám za to jednou poděkují a budou na vás za to pyšné.

alexkisss
autor
20. říj 2021

@nihanin vážená damo děti neviděli nic z toho co se děje mezi námi už sedm let v jedné situaci byli u toho a to u te poslední jediném kdo tu je na racků stě vy když víte hovno o tom co se děje a poseté hovna buďte rada ze mate stabilní vztah nebo manželství a do me se laskavé s urazkama neserte opravdu na vas nejsem zvedava

merope
20. říj 2021

@nihanin Kdo nezažil, nechápe. Ona žena, co je "v tom" fakt může mít i pocit, že to bez chlapa fakt nedá, že je nula, co on se o ni musí postarat - protože 7 let si nechat srážet sebevědomí, to člověka poznamená.

@reeeza Kdyby nezvládla odejít / opravdu to nedala, tak pak ta poradna je řešení - může tam jít i sama - a ta jí třeba i vysvětlí, že toto není v pořádku, co se děje. A možná pomůžou si vybudovat to sebevědomí a odejít. Ale při troše štěstí je @alexkisss už pryč. Nicméně i tak kvůli tomu společnému dítěti se budou muset s ex nějak domluvit, protože pořád je to otec a tak má taky práva na dítě.

sylvka
20. říj 2021

@alexkisss zvládneš ! Odešla jsem před třema lety s dvěma dětma. Podnájem. Ex byl podobnéj,ne že by mě vysloveně mlátil,občas facka,kopnul mě asi třikrát ..ale ty řeči. Tady všechno platím já! Nic neumíš ! Ty chceš do práce!? Max mějte nádobí.nezstale urážky mejch rodičů ,to bylo asi nejhorší.shazovani před dětma,stylem podívejte jak je maminka blbá....naučila jsem se bejt zticha,neprovokovat....určitě znáš...jenže ani tak se žít nedá....během dvou týdnů jsem si našla malinký podnájem,s pomocí maminky se přestěhovala.baucila jsem se,vybojovat si dávky....proběhl soud,kterej byl stylem,buď mi podepíšeš alimenty 5000 a já ti je nechám,nebo střídačka....ex byl úplně nepříčetnéj,odešla jsem kvůli jinými.uteklo pár let ,situace se srovnala....musím říct,že ex je v pohodě,kluky si bere,přispívá na oblečení,kroužky....docela i pokecáme,ale žít bych s ním nechtěla.ja jsem se vdala,nám super chlapa,má taky svoje mouchy,ale je hodnéj a má rád kluky. Teď čekáme holčičku. Bez od něj pryč,zvlášť když ubližuje dětem,za to přeci žádnej chlap nestojí !!!!!!s alimentama a např. Prispevkem na bydlení to dáš....za ten klid to stojí.takova nádherná ženská může mít na každým prstů deset chlapů . Držím palce.

marky232
20. říj 2021

@alexkisss moc mě mrzí, co musíte snášet. Chcete-li, zkuste poradnu, ale nevím jestli byste ho tam dostala, spíše bych kontaktovala psychologa a dala se do kupy, zjistila, jaké jsou možnosti. Bude to těžké udělat ten krok ale musíte. Pokud nemáte modřiny, policie nic řešit nebude, jsou někdy fakt na baterky. A V hostit agresora na 10 dní z bytu je trapný. Co jako potom? Zkusila bych se zeptat na sociálce. Máte cenu, nenechte si srážet sebevědomí. Držím palce.

alexkisss
autor
21. říj 2021

Už sem od něj pryč sem u maminy a je mi stokrát lépe děti SOU spokojeně a už nikdy víc ho vidět nechci

zelenaesmolda
21. říj 2021

@alexkisss
To jsem rada,ze jsi odesla.Priprav se ale na to,ze te bude lamat zpatky a ze tobe se bude styskat a budes hledat duvody proc se vratit,je to normalni.Za zadnou cenu to ale nedelej,bylo by to horsi.A doporucuju navstevu psychologa aby ti pomohl se s tim vyrovnat 🙂

kafr
21. říj 2021

Jsi skvělá, drž se 👍

alexkisss
autor
22. říj 2021

@zelenaesmolda ahoj ano zkouší to od te doby co sem odešla píše mi vola brečí do telefonu ale me to nezajima jeho nezajímalo jak ubližuje me tak proč já bych ted mela mít starost ke všemu vim o někom jiném kdo me drží nad vodou už par let díky němu to zvladam ted protože je mi velkou oporou a i děti ho maji řadí ale do ničeho se nehrneme.....k psychologové jdu příští týden tak snad mi trošku uleví se vypovídat a pořadí mi co a jak

pginka
22. říj 2021

@alexkisss být tebou tak bych se k němu nevracéla, je jako malé děcko 😡 a jestli to uděláš tak věř tomu ze to potom bude ještě horsi vím očem mluvim. Buď sama s detmi a bude ti lip než být s takovým koko*** který si ničeho neváží

zelenaesmolda
22. říj 2021

@alexkisss
nezvedej mu telefony a veskerou komunikaci ohledne deti pouze pisemne

alexkisss
autor
23. říj 2021

Změnila sem telefonu číslo email všechno snad už da pokoj