Chlap odešel k jiné. Jak se s tím vyrovnat?
Zdravím dámy.. stalo se vám některé, že od vás chlap odešel kvůli jiné? Po poslední hádce jsme s mužem nad rozchodem uvažovali, ale bylo to furt že spíše ne než ano. No a on si jeden večer v baru našel nový objev. Po 24h toho co se znali už byl rozhodnutý odejít a byl nekompromisní. Ze zvědavosti jsem se mu koukla do zpráv jak moc je to vážné a evidentně dost, poněvadž ji po tak krátké době hned vypisovat jak mu je s ní krásně a jak by ji chtěl vedle sebe a podobné kecy které mě nikdy neříkal.. byli jsme spolu 8 let, máme spolu 3 leté dítě, on má insolvenci. Ona je svobodna, bezdetna, zajištěná ale taky velmi ráda chodí po barech a další den se jde z kocoviny vyléčit do hospody. Nevím co si o tom mám myslet, že je schopný kvůli tomuhle odejít od rodiny a volný čas teď trávit s ní místo se svým dítětem
Stručné shrnutí
- Muž může odejít k nové známosti i po dlouhém vztahu; v rozebíraném případě muž odešel po 8 letech vztahu a po 24 hodinách známosti v baru, přičemž doma zanechal tříleté dítě.
- Diskuse doporučovala praktické kroky pro partnerku: sbalit mu kufry a vyhodit ho z bytu, vyměnit zámek a trvat na alimentech.
- V diskuzi se opakovaně zmiňovala insolvence muže jako faktor s konkrétními důsledky (komentáře uváděly omezení možnosti úvěru/hypotéky na cca 8 let) a zároveň jako prvek, který může novou partnerku odradit.
Q: Co dělat okamžitě, když partner odejde k jiné a žije ve společné domácnosti?
A: V diskuzi byly doporučeny konkrétní kroky: „sbalit mu kufry“, vyhodit ho z bytu, vyměnit zámek a požadovat alimenty.
Q: Mám po odchodu partnera požadovat alimenty?
A: Diskuse obsahovala opakované výzvy „nezapomen po něm chtít alimenty“, avšak konkrétní postupy (soudní podání, formuláře) v tématu neuvedeny.
Q: Jak insolvencí muže může ovlivnit jeho budoucí vztahy a finanční možnosti?
A: V diskuzi bylo uvedeno, že muž má insolvenci a komentáře uváděly, že to může znemožnit získání úvěru nebo hypotéky přibližně na 8 let a může to odradit novou partnerku.
Q: Jak rychle se partner vrátí po rozchodu za jinou?
A: Komentáře tipovaly návrat velmi rychle, často „týden až dva“, zatímco jiné příspěvky považovaly odchod za trvalý, takže neexistuje jednoznačný závěr.
Q: Je rozumné partnerovi hned sbalit věci a vyhodit ho z bytu?
A: V diskuzi převládala shoda na tom, že sbalit kufry a vyhodit ho je oprávněný a praktický krok; několik komentářů uvedlo osobní zkušenost, že po takovém kroku nastalo zlepšení situace.
Q: Co může nová partnerka očekávat, pokud zjistí partnerovu insolvenci?
A: V komentářích se psalo, že nová partnerka bude pravděpodobně odrazená zodpovědností za muže v insolvenci a že to zhorší šance na společné úvěry nebo hypotéku.
Závěry z diskuze
Shoda
- Diskutující většinově doporučovali okamžité praktické kroky: sbalit partnerovy věci, vyhodit ho, vyměnit zámek a trvat na alimentech.
- Insolvence partnera byla vnímána jako negativní faktor pro budoucí finance páru a jako možné odrazení nové partnerky.
Sporné názory
- Někteří účastníci tvrdili, že muž se rychle vrátí (odhadovali „týden, maximálně dva“), zatímco jiní považovali odchod za definitivní a doporučovali se zaměřit na nový život bez něj.
Otevřené otázky
- Vrátí se partner zpět, nebo je odchod trvalý?
- Jakým konkrétním právním postupem (soud, formuláře) lze vymoci alimenty a zabezpečit kontakt dítěte s oběma rodiči?
Zmíněné značky a firmy
žádné
Zmíněné produkty a metody
insolvence, alimenty, úvěr, hypotéka, sbalit kufry, vyměnit zámek
Místa a osoby
žádné
@sinicka no a to mi před týdnem říkal jak mě miluje a jak by se mnou chtěl druhé dítě😂 to je zajímavé že se tedy tak brzo ukotvil jinde
Víc jak srdce zasáhla asi úplně jiný orgán. Aby nebyl tak rychle zpátky s prosíkem, jak rychle od vás odešel.
No to je klasika u chlapa doma mu to nevoní tak kouká jake je to jinde když nejsou závazky atd 🙈 hrůza kašli na něj máš to nejcennější co on mit někdy nebude když šup sub jde za pachem spodní části 🤔
Tak až chlapovi vyměří alíky a svěří se své nové přítelkyni, že je v insolvenci, možná láska ochabne🙂
Sbalila bych mu stejně rychle kufr, stejně ho doma neudržíš, pokud si spálí čumák, tak dobře mu tak...
@cuuza ano já mu sbalila kufry hned když jsem se to dozvěděla a vyhodila jsem ho. Krasavice mu zatím bydlení asi nenabídla když bydlí zatím po penzionech a po rodině
@zuzkasim to je to co si myslím taky, jistě bude celá odvázaná z toho, že v dalších minimálně 8mi letech si s ním nevezme úvěr ani hypotéku, že bude platit alimenty a že jí bude doma občas lítat dítě
Přesně tento typ ženský bude nadšením bez sebe 😂😂 chápu že ti to je líto ale jeho volba a ty máš nárok mít lepší život ☘️☘️
@lencaa11 no právě, ještě když ji je schopný během 24h co jí zná napsat jak chudáček leží sám v posteli a jak mu je s ní krásně 😂
Ja si myslim, ze ji zna dele, nez 24 hodin.
Ale to je fuk, bud rada, ze se ho zbavis.
@lentilkah právě že ne, to jsem si ověřovala ať vím na čem jsem, vlezla jsem mu do zpráv
Schválně dáme sázky, za jak dlouho bude chudáček škemrat, abys ho vzala zpět.. tohle není žádný vztah, jen se mu rozbouřily hormony 🤦... Posral si to sám, ať si to vyžere, ubožák...
Manžel od nás před měsícem také odešel, slečnu znal o poznání déle, než ten Váš - asi tři týdny 😀🤦🏼♀️.
@codal je mi to jasný, určitě o něj o chudáčka bude mít zájem nějaká slečinka která je zabezpečená, o chlapa který má dítě, insolvenci a v době kdy žije ve stejné domácnosti s dítětem a ženskou chodí lovit do baru 😂
@codal ještě když se jí tak hloupě vnucuje a po tak krátké době ji píše takové srajdy😂
Také se mi to stalo a díky bohu za to,nic lepšího mě potkat nemohlo....
Chtěl se vrátit zpět se slovy jak moc mě miluje-předala jsem mu zbytek věcí a popřála hodně štěstí....
Je to tři roky-mám nového manžela, dceru a druhá se co nevidět narodí a já nebyla nikdy tak spokojená.....
No to bude slečna jistojistě skákat radostí, až zjistí o té jeho insolvenci, alimentech a kdo ví čem ještě. Ten bude tak rychle zpátky, že i rychlost světla bude proti tomu šnek. Jen je otázkou, jestli ho budeš chtít zpátky i ty...
I když tě to bolí, buď ráda, že odešel. Intuitivně on si nebyl žádné terno. Zaměř se na sebe, ať si v budoucnu nenabrkneš zase blba, ale najdeš si partnera, který ti bude oporou.
No tak...tady musí být i tobě víc než jasné, že dlouhého trvání to mít nebude....on je výkvět idiot*a a ona barové socky...nižší inteligence se většinou vždycky zrecykluje sama.
@levandule_k
@biedronka10
Nejhorší je že on se teď ani nezajímá o své vlastní dítě.. od středy s ním byl v pátek na 3 minuty.. zbytek času si randil s tou novou krasavicí.. s ní má čas si vypisovat ale napsat a zeptat se jak se má jeho dítě to už ne
Myslim, ze te potkalo velke stesti. Mit doma chlapa, ktery pri prvni prilezitosti hleda zenske v baru a navic je jeste v insolvenci, bych doma nesnesla. Zabalila bych mu kufr a vyměnila zamek.
Ještě bych jí ho zabalila do dárkového balení a obvázala mašličkou! Ať si ho užije a ty si časem najdeš někoho lepšího 😉

Uvazovani nad rozchodem uz driv, insolvence, bary, novy objev - alkoholicka.. 🤷🏼♀️ Je to smutny, ale verim, ze ti bude s ditetem lepe samotne. A ze se casem třeba naskytne nekdo zodpovednejsi..