Divný vztah s bývalou. Přijde vám to normální?

nestastna1238
29. kvě 2021

Dobrý večer, chci nestranný názor..přijde vám normální, že partner při předávání dítěte pokaždé vykecává s bývalou i hodinu (prý jen ohledně dítěte, ale pokaždé furt něco řešit?) ? Nežárlím, ale přijde mi to divné. Nebo když má dítě u sebe, tak ji posílá pokaždé fotky nebo se jí na něco ptá přes SMS. Prý je normální i to, když si jde hrát s dítětem k nim domů. Jsem já ta divná nebo je to opravdu zvláštní ? Jinak s ní nekomunikuje nijak zvlášť, ale nepřijde mi ok, že neumí vyzvednout dítě bez toho aniž by tam strávil i hodinu. Díky za názor, dokážu uznat i že nemám pravdu, ale trápí mě to a chci slyšet jak byste to braly vy ženy. Prý je to normální a dělá to každý..tak jsem asi divná já.. děkuji za každý názor

cherie24
30. kvě 2021

@nestastna1238 a co by jsi chtěla? Aby si jen předali dítě a řekli si čau, tady máš? Je snad pro dítě dobře, že spolu rodiče vycházejí a jsou schopni spolu normálně mluvit, i když jsou od sebe ne? Já si se svým ex taky dokážu povídat klidně půl dne, když se přijede za malou podívat, ale zpátky bych ho nechtěla ani za zlatý prase. Možná i kdyby byl poslední chlap na planetě, tak bych o něho neusilovala. Stejně tak bych neřekla, že by on měl nějaké tajné naděje na znovu stmelení rodiny. A moji rodiče jsou od sebe už víc jak 10 let a kolikrát třeba babička (mamka mého táty) pozvala na nějaký rodinný oběd i mojí mamku a normálně se spolu baví. Nikomu to nepřijde divné, i když tátovi přítelkyně kolem toho dost často vyrvál dělaly, když se dozvěděly, že tam byla i mamka.

klokanka31
30. kvě 2021

@nestastna1238 Taky se mi to nezdá divné...co bys dělala kdyby tvůj partner třeba vzal na výlet nejen dítě, ale i ex? V tomhle si každá musí rozmyslet jestli chce partnera s dítětem z předchozího vztahu, protože budou spolu komunikovat a vídat se prostě celý život, dítě je spojuje ať chceš nebo nechceš. Zas lepší i pro to dítě že spolu dovedou mluvit, než aby si házeli klacky pod nohy a nebavili se.

jjasmina
30. kvě 2021

@nestastna1238 přijde mi to normální a super , že spolu vycházejí takhle. Příjmi fakt, že mají spolu dítě a to je stejně bude pojit vzdycky a ty po něm nic jiného chtít ani nemůžeš.A věř , že pro něj bude číslo jedna to dítě, tak být tebou, tak bych se s tím raději vnitřně srovnala

treasurka
30. kvě 2021

@nestastna1238 Tak jestli to tak dela kazdy, to nevim, ti, co maji spatne vztahy asi ne, ale rozhodne je to ta lepsi a dospelejsi varianta, nez kdyby se k ni choval jako k cizi, a jen si prevzal dite. Konec koncu je to mama jeho ditete, vzdycky bude mit v jeho zivote specialni misto, a pro dite je super, ze vidi, ze se k sobe rodice dokazou chovat jako lidi 🙂

nestastna1238
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
nestastna1238
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
rozitta
30. kvě 2021

@nestastna1238 ahojky, je pochopitelné, že žárlíš. To ti nemůže nikdo vyčítat 🙂 Ale myslím, že můžeš být v klidu. Kdyby v tom byly city, tak se spíš budou snažit být nenápadní. Řekl by ti třeba, "jdu předat dítě a pak se ještě stavím u kámoše" a byl by s ní. Ale když ti otevřeně řekne, že byl tu hodinu u ní, no tak to asi nemá důvod nic skrývat. Tak ho od sebe neodháněj nějakými výslechy, výčitkami, výhrůžkami. Když se dva rozejdou navzdory tomu, že mají společné dítě, musí k tomu být už velký důvod. Něco nepřekonatelného. Takže když o svého muže budeš s láskou pečovat, nemusíš mít obavu, že by ti zdrhnul k ex😉

nestastna1238
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
jjasmina
30. kvě 2021

@nestastna1238 Pak bych si rozmyslela jestli s takovým, který srovnavá mě a někoho vubec chci byt..

treasurka
30. kvě 2021

@nestastna1238 Mozna se spis nez na nej a jeho ex zamer na to, jestli je ti v tomhle vztahu dobre, a jestli tenhle pochroumany zacatek zvladnes prekonat, nebo se budes pri ruznych situacich s ex trapit, a jestli ti to za to stoji...

irmamala
30. kvě 2021

Je to normalni a zadouci, ale taky je normalni, ze ti to jako zenske vadi. Taky by mi to vadilo. Proto bych si nikdy nenasla chlapa s ditetem 🙂

nestastna1238
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
adelafri
30. kvě 2021

@nestastna1238 divné mi to nepřijde 🙂 já mám s pritelovo bývalou docela i dobrý vztah a dáváme si spolu i kafe 🙂 ale ze začátku jsem řádila :D vadilo mi to ne že ne 🙂 ale po roce se to srovnalo

nestastna1238
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
adelafri
30. kvě 2021

@nestastna1238 to by mi upřímně také vadilo, to je pravda, to bych asi byla permanentně nastvana, nebo bych mu nějak slušně řekla že toho je moc

rozitta
30. kvě 2021

@nestastna1238 on s tebou mluvil o tom jak to dělali v posteli? To je teda blbec 🤦 hned bych ho utnula a řekla mu, že toto fakt nemám zapotřebí poslouchat.

hosikuma
30. kvě 2021

@nestastna1238 tak mu řekni, že ti to neni příjemný, když s tebou řeší bývalé.. Komunikace.. Jinak je super, že s matkou sveho dítěte mají hezky vztah.

pipi_puncocha
30. kvě 2021

To, že má hezký vztah v rámci rodičovství ohledně dětí mi přijde dobře a v pořádku, moji rodiče jsou rozvedení a taky jsou přátelé, dokáží normálně jít na oběd s námi oba i se svými partnery a já jsem za to hrozně ráda. Ale to mluvení o intimnostech a srovnávání mi přijde úplně mimo a nepatřičné, to by mi dost vadilo. Mluvila jsi s ním o tom?

nestastna1238
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
keksik002
30. kvě 2021

@nestastna1238 byla bych rada ze maji dobry vztah 🙂

barulina
30. kvě 2021

Muj ex byl napriklad u me doma, kdyz dcera byla nemocna. Ja se swbrala a sla jsem se synem ven. Byla s ex v situaci, kdy jezdil za synem z predchiziho vztahu domu a ja mela svuj program. S jeho byvalou s kterou ma syna si do dnea napiswme k svatkum atd. A s jeho soucasnou partnerou taky umime pokecat. Prijde mi to fajn, hpavne kvuli dcerce