Dospělé dítě partnera, vy a vaše malé děti v 1 domácnosti

sheima
8. zář 2013

Jak řešit s partnerem když začínáte být právem alergické na jeho dítě.Podotýkám je to jeho miláček.
Nicméně budí vám malé děti,tahá si do bytu i pět dospělých kluků na vodní dýmku(pro nás s dětmi cizí lidi),propadl ale pořád má dovoleno tahat se po stodolní,minule poblil co se dalo...doma nepomůže...Mhd?Nikdy..to ttínek půjčí auto a já těhotná musím pěšky s dvěma dětičkama či tím mhd,a já jsem ta mrcha....
Vrcholově sportuje..prala jsem denně čtyři várky jeho prádla plus civil,tehdy jsem ještě chodila do práce,íala mezi školkou,pecí,žehlením,nikdy slovo vděku..arogance,a když už večer jsem chtěla mít partnera u stolu a popovídat si kdo si nepřisedne nepřepne mi program na sport,s notasem a nenechá nás chvilku být....
Teď už jsem to nevydržela,a v devátém měsíci těhu řeším stěhování.....zítra si jdu pro klíče...a proč..skrze nevychovance!Partnera miluju..pukne mi srdce až budu balit ☹

tvarohacek
9. zář 2013

@blahova_andrea jistě, psala jsem, že by měli nastolit společná pravidla.. musím říct, že takovým způsobem bych nepodstrojovala ani vlastnímu dítěti (peníze na řidičák, každý den péct atd.)
tou vstřícností jsem myslela ochotu to řešit, snahu se domluvit ( o tom v prvním příspěvku nebylo zmíňky)

monikabie
9. zář 2013

Pokud chlap ustoupí dospělému synovi a Tebe nechá odejít... No co dodat. Synáček by potřeboval pořádně přes H..U a naučit se slušnému chování. A tatínek by zasloužil takéa né tojhle tolerovat

blahova_andrea
9. zář 2013

@sheima no právě, je to o tom, že ty dceru k respektu k novému partnerovi vychováváš, vedeš ji k tomu, kdežto tvůj manžel syna nevede. jen rozmazluje. nevím jestli je to komplex z toho, že mu nepořídil pořádnou matku, nebo z toho, že si přes něj uskutečňuje své sportovní sny a tak může vše, ale je to jedno. ty nejsi povinná si nechat všechno líbit!

veroniquez
9. zář 2013

No tedy, to je síla!!!!! Máš naprosté právo se sbalit a jít pryč, já jsem taky nevlastní máma, ale kdybych musela projít tím, čím Ty, tak už by manžel měl minimálně pánví omlácenou hlavu! To je snad úplně slepý a zabedněný?!
Neumím si představit, jak Ti musí být, když se stěhuješ jen kvůli takovému spratkovi a manžela přitom stále miluješ, musí to pro Tebe být strašné, ale evidentně Ti nic jiného nezbývá, když manžel dal přednost dospělému nevychovanému synáčkovi, tak Ty si zasloužíš někoho mnohem lepšího! Držím Ti pěsti! A manželovi přeji, ať si tu svoji výchovu vyžere až do dna, on mu syn ještě předvede pěknou jízdu....

blahova_andrea
9. zář 2013

@tvarohacek souhlasím. já taky nechci takto podstrojovat ani vlastnímu. proč potom dělat "vola" cizím, že?

petrajurinova
9. zář 2013

@sheima promiň, ale jestli tě chlap nechá jen tak odejít a ještě ti ten odchod "zaplatí", tak to z jeho strany opravdu skutečná láska není. Podle toho co tu čtu mám čím dál tím větší pocit, že ten člověk miluje jen prvorozeného syna a v tobě si přivedl posluhovačku, kterou si snažil pojistit dalšími dětmi. Místo toho aby řešil problém ti řekne "čau" dá ti pusu a zamává tobě i dětem? To je s prominutím pořádný de..l.