• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Extrémní tchánovci, co dělat?

18. února 2014 
@rory_g
Já vím,že to nemyslíš zle,já též ne :wink:.
Jen zakladatelka nepomněla (u té věty o které píšeš) také podotknout - No a mě teď hlodá,>> jestli kontakt umožnit a sobě odhlečit<<.
Prostě mi přijde divné,že doteď tchánovce nepotřebovala a najednou když má děti dvě a tudíž víc práce,tak by se jí „vození kočárku“ hodilo.
18. únor 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@superkousky tak podle mě kdo má možnost, tak si ulehčí, jen ona má dilema, jestli si má ulehčit i přesto, že má takové tchánovce. Já mám dítko jedno a když si ho párkrát tchyně vzala ven, tak jsem taky byla ráda :wink:
18. únor 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sklepsklep Nečetla jsem ostatní příspěvky... Ale teda já bych děti s klidným srdcem tchýni za těchto okolností nesvěřila :sweat_smile:
18. únor 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já též ne. Protože bych nechtěla, aby dítě mělo takový vzor.
18. únor 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš marjááá,to je děsívý jen to čtu,děti jim nikdy za žádnou cenu,tchán ožralej nevíš kam vjede s kočárem,babča je asi tak laxní že by vubec děti nestíhala,no to vubec,bud ráda že máš klid, u nich doma bych se bála žloutenky a kdovi čeho všeho,je to sice někdy záhul s dětma ale spíš bych uvažovala teda o nejake kamaradce nebo paní na hlídání aby jsismohla i ty nekam odběhnout a odpočnout si od denních starostí.navíc pokud je tvoje děti neviděly tak dlouho ten mladší možná vubec tak by s nima podle me ani být nechtěly budou to pro ně cizí lidé.a děti se hodně učí i od prarodičů.
18. únor 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jinak tě chápu i my si potřebujem od dětí odpočnout a nabrat síly do dalších dní,a takový jeden večer strávený s kamarádkama na kafíčku nebo vinárně odhodí nejednu starost a dodá plno sil,ja nemít teda babičky a manžela co se postará tak nevím nevím,a to mužu bejt maminka zlatá svatá ale někdy bych taky se vším třískla a utekla pryč
18. únor 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Na občasné pohlídání bych si rozhodně sehnala někoho jiného - buď profi agenturu nebo jinou maminku s dětma, se kterou byste se podle potřeby střídaly. Dneska fungují i různá mateřská centra, kde můžete za pár korun nechat dítě na dobu nezbytnou na hlídání "tetám". Pokud manžel pracuje od rána do večera, tak nějakou kačku na to mít musíte. Chápu vás, taky jsme se museli obejít absolutně bez pomoci babičky, bylo to těžké i s jedním dítětem, být uvázaná 24 h. denně. Zkuste to vymyslet jinak, pokud by se při hlídání tchánovcema něco stalo, budete si to vyčítat celý život.
18. únor 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Za těchto okolnost bych radši zdechla, než si ulevila.... Za ten svrab a kdoví co ještě by mi to nestálo...
18. únor 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@superkousky
@rory_g ano, já opravdu to myslela jinak, ne že ted bych ráda pomoc,ale že do mě manžel štoural,když mu vyprávím, jak je to náročné,že bych mohla umožnit prarodičům kontakt a tím je udělat štastné a sobě odlehčit. Chápu, že si to (superkousky) špatně pochopila, že jako teď přemýšlím, že bych vzala za vděk i je,když si budu moci odpočinout. Ale to celé bylo myšleno, spíš z toho hlediska umožnění kontaktu. Navíc teda se až divím kolik se ve mě vzalo síly:slight_smile:, ono s novorozencem je to těžký, než se člověk zaběhne a vzpamatuje..
18. únor 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek