Hypnóza, máte zkušenost?

delphyls
4. pro 2017

Chci se zeptat. Má někdo zkušenost s hypnózou, regrese atd...? Je možné to použít k léčbě atd... Byl na tom někdo?

deniee
4. pro 2017

Připíchnu se..

jancabr
4. pro 2017

známá se věnuje kineziologii. Před 2 a půl lety jsem měla problémy, psychický blok a nevěděla jak dál. Jelikož mě tyhle věci zajímají a věřím jim, oslovila jsem jí. Našla příčinu, vrátila jsem do 2 let věku kde to vzniklo a podařilo se blok odstranit. Dá se aplikovat na děti i dospělé.

elwe
4. pro 2017

U nás v rodině to pomohlo dítěti překonat šílený strach z běžné věci, ale podrobnosti nevím

delphyls
autor
4. pro 2017

@deniee snad nám někdo pomůže a poradí 😉

delphyls
autor
4. pro 2017

@jancabr nebála jsi se?

kaci11
4. pro 2017

Taky me to zajima.

jancabr
5. pro 2017

@delphyls ne, nebála. Svěřila jsem se do rukou člověku, kterého znám. Už dřív jsme si o kineziologii povídali. I o regresi, o andělech, o energii. Věděla jsem, že ona je schopná mi pomoct. Přijela jsem za ní jedno odpoledne, všude byl klid, vzala mě do příjemné místnosti. Nejdřív jsme si chvilku povídali. Popsala jsem jí problém a co kolem toho cítím. Pak mi jen sáhla na ruku, zjistila, kam je potřeba se vrátit a já zavřela oči a zkusila zavzpomínat, co se tam dělo. Vlastně "jen" popisujete co vidíte a hlavně co cítíte. V průběhu samozřejmě přišly i nepříjemné pocity, slzy tekly proudem, ale po chvilce jsme se dobraly cíle. A nakonec slzy štěstí, kdy z vás spadne ten balvan, který vás tíží.