• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak často chodí vaši chlapi na pivo?

28. listopadu 2013 
autor
@amabilis tak asi tak nejak to je... No napsala sem mu ze musi uvarit az dojde sam. Fakt sotva lezu a to je zas kecu
23. lis 2013 v 17:44  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj manžel je téměř abstinent a když už si něco dá, tak vínko, to si dáme jednou za čas spolu večer, ale spíš na oslavě. Pivo nepije a nemá rád vůbec a vzhledem k tomu, že je celý týden mimo domov, je rád, že je konečně s námi doma a nikam nechodí.
23. lis 2013 v 18:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj muž je úplný abstinent, zato nadšený sportovec (radostný amatér), takže pořád někde běhá (doufám, že ne za ženskýma ale jenom po lese :grinning: ), takže pivo sice nehrozí, ale věčně propocené hadry na vyprání stále v pračce, je stále hladový (krmí se jednou denně - pořád), ale na trati je neustále... (tak mě napadá, nebylo by lepší jednou za čas to pivo??? :wink: :wink: )
23. lis 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas to funguke tak,ze pritel si cca jednou za pul roku vyhodi z kopejtka,protoze mu obvykle byva druhy den spatne a jinak si davame vino spis spolu doma. Jednou za rok se schazi s chlapama na predvanocnim posezeni a to je tak vsechno...
23. lis 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám manžela velkého sportovce, ale také si rád dá pivečko nebo štamprlu, přece jen jsme Moraváci a žijeme na vesnici :wink: 2 víkendy v měsíci je v práci a 2 doma, do hospody chodí tak 2 krát do měsíce sám, já také chodím s kamarádkama pryč bez něj, prostě se bavíme no a jinak chodíme i spolu :slight_smile: je fakt že nemáme děti, ale mám dost kaamrádek co děti mají, manžel dítko pohlídá a ony si vyrazí, takže v tom to není :slight_smile:

No a jinak doma si dáváme skleničku vína třeba večer u filmu :slight_smile:
24. lis 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,no ja sportovce sice nemam,ale muj muz na pivo nechodi vubec. Ja mu obcas koupim lahvove a to mu staci. Ja taky nepiju,jednou do roka si koupim Frisko,ale to je tak vsechno.Ted kdyz nad tim premyslim, tak jsem si letos jeste nekoupila ani jedno.
24. lis 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tricunici Tak jak to dopadlo. Uvařil aspoň :frowning2:
24. lis 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já jsem ráda, že mám doma chlapa, kterého to v hospodě nebaví, pivo kupujeme láhvové, nebo píjeme víno, ale ne ve velkém a stačí to. Na pracovní akce jezdíme každý tak 1-2 x do roka, do hospody s prátěli společně taktéž. Osobně si myslím, že když je rodiny a děti, je třeba doma trochu pomoct, mít vedle sebe chlapa co dost propije, je pořád pryč, není to pravé ořechové...Nakonec takových chlapů je dost a většina z nich je rozvedených...
24. lis 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Musím říct že paní lituji... Některe tady píšete že má odejít atd ale nevíte jejích příběh jak to bylo... a jak je těžké odejít v dnešní době když na to sama ženská nemá a ještě když je v takovém stadiu těhotenství... Pokud nemáš rodinu která ti pomuže tak si s tím těžko poradíš... zase zaleží na tobě jestli v tom chceš žít a omlouvat ho ale věř mi... taky jsem v tom žila a nikdy se nezmění... pujde to jen k horšímu a až budeš mít drobka doma tak to bude ještě horší pro tebe... upneš se na dítě ale jednou pochopíš že to nemá cenu a stejně odejdeš... ja s tím bojovala 7let a stejně jsem tím ublížila jen dítěti protože v tom žilo. Pokud v tom nevidíš budoucnost řeš to ajk jen mužeš. hodně štěstí... :unamused:
24. lis 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neuvařil:-/ za to ja chytla bolesti a odesla mi hl.zatka. Jela sem do porodky a poslali me domu s tim ze to muze bzt kdykoliv do 2tydmu
24. lis 2013 ve 13:38  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tricunici Já už si říkala, jestli nerodíš :slight_smile: Hele bude to dobré, teď se zkus nestresovat a vyřešíš to později. Iluze si sice asi nikdo neděláme, ale teď je důležité, abys byla v pohodě. Sem se můžeš jít vykecat, my tě podržíme :wink:
24. lis 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@amabilis ahoj,no mi se rozešli a ja se chci vratit do rodneho mesta. Jen nevim zda je ted cesta rozumna
24. lis 2013 v 16:38  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tricunici Teď hlavně klid, rozhodně bych potvrdila ten obecní byt a po šestinedělí tradáá.Týden před termínem nemá cenu se stresovat a hádat.
Drž se, snaž se být pokud možno v klidu.
24. lis 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@laurital tam musim osobně ho převzít... Jako upřimne fakt je sobec,klidne jde na pivo za posledni kč
24. lis 2013 v 17:09  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten můj od porodu nebyl ani jendou.. ale chodil cca 1-2krát za měsíc.. někdy vůbec..
24. lis 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muj muz je v tomhle v pohodě. Bydlíme v brne a muž v týdnu pracuje v Ostravě. V týdnu si sem tam zajde s kolegou na 2 pivka. Ne pravidelne. Ted co jsem tehu v brne s kamsama byl na pive asi 2x. Je radši semnou. Jdeme plavat do kina radsi třebas. :slight_smile:
24. lis 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tricunici Ty to zvládneš, ono se to nezdá, ale ženská, když bojuje nejen za sebe, ale i za své děti, stává se z ní dračice!!! Teď jen hlavně klid. Víc do situace nevidím, ale jestli jste se rozešli a on na tebe kašle víc, než před tím, tak možná nemá smysl, abys tam zůstala i takhle před porodem. Pokud ti má kdo pomoct s malou, asi bych prchla. Příroda je mocná a porod počká, dokud nebudeš mít nejdůležitější zařízené. Nevím, proč to tak je, ale zažila jsem to. Ne teda s rozchodem, ale prostě chybělo mi zařídit strašně moc věcí a porodila jsem až několik hodin po tom, co jsem si řekla, že už mám vše potřebné zařízené a můžu klidně porodit :slight_smile: Držím palce, ať se to nějak vyvrbí a pokud prostě momentálně nemáš jinou možnost (nebo sílu, to je jedno) odejít, tak ať má ten chlap rozum a pomáhá ti.
24. lis 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amabilis Souhlasím, mám ale pocit, že tricunici psala v jiném tématu, že s matkou se nestýká, tak to má o to těžší.Každopádně bych se spojila s obecním úřadem a dořešila ten byt, tady to bohužel na happyend nevypadá.Na vyskakování to nebude, ale z rodičáku, dvojích alimentů a nějakých sociálek se žít dá, navíc s výhodou obecního bytu bez komerčního nájmu a především s jistotou, že ji nikdo za pár měsíců nevyhodí.
24. lis 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@laurital přesně tak to je,já tady nikoho nemam a vše musim vyřešit sama
24. lis 2013 v 18:20  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tricunici Tohle je dost blbý, pomůže ti aspoň s malou, až budeš v porodnicici?
24. lis 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@amabilis ta je u ex
24. lis 2013 v 18:50  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tricunici Tak aspoň, že tak. Určitě je jí tam teď líp. Akorát bys teď potřebovala porodit co nejdřív, co :sweat_smile:
24. lis 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tricunici Hlavně se drž a dej nám vědět, jak se máš.. :slight_smile:
Už víš, co se vám narodí?
24. lis 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tricunici Jinak co se týče hlednové zátky, tak mě většinou odešla těsně před porodem :slight_smile: Píšu to sem, ale četla jsem tu otázku.
24. lis 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@amabilis tak klid nemam jelikoz s ex se o malou soudim a on ji navadi. Čekame holčičku...
24. lis 2013 v 18:58  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tricunici Holka, jestli můžu radit, vezmi ten byt i kvůli starší dceři, budeš mít daleko větší šanci ji získat do péče.
Holčičky jsou nejlepší :wink: !Jak se bude jmenovat?
24. lis 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@laurital Eliška:slight_smile:Tak já ten byt vezmu,jen nevim jak se tam dostanu. Přece jen jet v tomto stavu 7hod vlakem neni sranda a to ješte tahat veci
24. lis 2013 v 19:18  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@amabilis potřebuji klid,už mam pocit že se zblaznim
24. lis 2013 v 19:20  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tricunici Krásné jméno.Koči myslím, že by tam stačilo zavolat a vysvětlit, že jsi třeba na rizikovém atd..a oni určitě tvou situaci pochopí.Nebo pokud máš někoho spolehlivého tak mu dát plnou moc.
24. lis 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@laurital Bohužel je nutné abych tam dojela
24. lis 2013 v 19:48  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek